Citroën Club

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Citroën

  • « 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 04.06.11  23:44

    « Re: výfuk

    S těma internetovejma obchodama se roztrh pytel.Ale je fakt, že je to výhodnější než v normálnim krámě nebo servisu.Souhlasim s kolegama, že Bosal stojí za starou bačkoru a některý ty polský taky.Já sázim už nějakou řádku let na osvědčenej Walker.Co jsem tak koukal na netu, tak jsou asi nejlevnější tady [odkaz] dávaj 4 roky záruku a to jsem nikde jinde nenašel.
  • 00 Reagovat !

    foto pepek79

    pepek79 14.04.11  08:38

    « výfuk

    Máte někdo zkušenost s tímto dodavatelem www.vyfukovesystemy.cz ?Koukal jsem, že maj hodně dobrý ceny výfuků na naše auta a hlavně to nejsou žádný poláci, ale značový originály.Já měl nějakýho poláka a vydržel mi přesně rok a půl, tak jsem si řekl, že si připlatim za kvalitu a koukám, že tady je to skoro za tu samou cenu co jsem kupoval to šitózního polmostrowa nebo jak se to jmenovalo."
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.03.11  10:48

    « x

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.10  21:33

    « Xsara Brake 2,0 16V

    Mohl by jste mi někdo říct, jakou reálnou spotřebu má Xsara 2,0 16V? A je tam velký rozdíl oproti 1.8 16V? Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.07.10  13:48

    « citroen ZX

    [odkaz]
    manuál na ovládání cZX
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.07.10  13:46

    « citroen ZX

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.09  20:14

    « Re: Xsara 1.4 benzin - ROZVODY

    vetsinou se doporucuje menit rozvodovou sadu po 90 km :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.09  20:13

    « Re: Xsara 1.4 benzin - ROZVODY

    vetsinou se doporucuje menit rozvodovou sadu po 90 km
  • 00 Reagovat !

    foto kuko

    kuko 09.06.09  14:02

    « Xsara 1.4 benzin - ROZVODY

    Zdravím

    V rámci rodiny převezmu Xsaru 1.4 benzin, r.01. Na jaře byla na servisní prohlídce, najeto cca 105tis (jistých, byla kupovaná jako funglovka). Ptali jsme se na výměnu rozvodů, ale mechanici v autorizáku tvrdili, že to stačí kolem 120tis km. Vůz však už přece jenom má skoro 8 let, a časový limit se taky doporučuje pro výměnu rozvodů.
    Myslíte, že je to skutečně OK do těch 120tis. (k této hranici se dostanu cca na jaře příštího roku), nebo už raději nečekat. Případně to vzít do jiného servisy na konzultaci?

    Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto matuS

    matuS 03.02.08  15:49

    « Re: ENGINE TEMPERATURE

    toto mi obcas na C5 robilo (hlavne pri teplotach -10 a viac) tak som sa na to vykaslal. Asi cidlo.
    Btw mne stacilo vypnut a zapnut motor a bolo to v pohode.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.08  11:36

    « Šmrncovní,pohodlný.

    Asi jsem tu už s "křížkem po funuse",mám C4 asi9 měsíců,zatím najeto jen 2500 km,ale nemůžu si vynachválit.Spotřeba-kombinovaná do 7l,jezdím s "lehkou nohou",pohodlíčko a každý se za mnou otočí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  19:09

    « ENGINE TEMPERATURE

    zdravím všechny.Potřebuju poradit!! Poslední dobou se mi při jízdě začíná objevovat a pípat na přístrojovce za jízdy nápis ENGINE TEMPERATURE. Objevuje se nepravidelně a "nečekaně". PROSíM Poraďte! nevím čím to je, ani jak se toho zbavit.Zastavím, rozeběhne se větrák a za asi 10 minut nastartuju a nic už nehlásí. Za všechny rady předem děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.07  19:08

    « ENGINE TEMPERATURE

    zdravím všechny.Potřebuju poradit!! Poslední dobou se mi při jízdě začíná objevovat a pípat na přístrojovce za jízdy nápis ENGINE TEMPERATURE. Objevuje se nepravidelně a "nečekaně". PROSíM Poraďte! nevím čím to je, ani jak se toho zbavit. Za všechny rady předem děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.11.05  16:25

    « saxo

    Milan: Podívej se na www.saxoclub.net a uvidíš jaké kola na jakém saxu mají. Záleží jestli s upravama nebo bez.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.11.05  15:18

    « Re: Re: C4

    ako si na tom so spotrebou , čo maš za motor ? ja mám 1,6 ale spotreba priemer cez 9 L 11000 km
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.11.05  14:26

    « Re: C4

    Mam C4 asi mesic, najeto 3000+ km. Jsem spokojen jak s jizdnimi vlastnostmi tak vybavou. Jen vzadu je malo mista pro nohy, zvlaste pak, kdyz si dam sedacku ridice uplne nadoraz. Kufr je take maly.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.05  22:46

    « Re: xara picaso

    1.6 HDi
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.05  22:40

    « Jaké nejširší obutí na Citroëna Saxo ???

    Ahojte všichni,
    mám saxíka z roku 2001 a rád bych věděl, jaké nejširší pneu mohu na tento vůz dát ? Neporadí mi někdo z vás ? Díky :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.05  18:45

    « AX

    Ahoj mame se zenou krasnyho cervenyho C. AX rok 92 litrovej motor) a nikde se nemuzu dopidit jak ma presne velkou nadrz. Neporadi nekdo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.10.05  16:26

    « C4

    Provozujete nekdo C4? :?:
    Jak jste s timto autem spokojeny. :?:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…