Mistrovstvi CR

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  08:13

    « Re: Peugeot 306 Maxi na naąich soutěľích !!!

    v Liberci (16/17.4.) Paramo rally, je tam doma, treba mu to pujde o 306! (ne o 106, to je malo :o)). ps: jaky je prerod z okruhove 306 na rallyovou? myslite, ze se jedna o uplne jine auto, nebo lze prekopat jedno na druhe? nevite nekdo, jake ma Vojtech s rally zkusenosti? michal
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.04.99  07:29

    « Peugeot 306 Maxi na naąich soutěľích !!!

    Včera jsem někde slyąel nebo četl (Svět motorů?) , ľe ©těpán Vojtěch by měl ject s Peugeotem 306 Maxi místo okruhů (zájem jeho sponzora pro nezájem diváků na okruzích) mistrovství republiky v rally. Na soutěľích je diváků mraky !!! (to je dobře). Nevíte někdo kde by se měl poprvé objevit
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  20:50

    « Re: To HOP a spol - kdo se bojí internetu?

    Já bych ho hned nenazýval největąím a nejlepąím, jeątě se má dost co učit, ale rozhodně je to velkej talent.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  18:10

    « Bez nadpisu

  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.99  18:04

    « Re: To HOP a spol - kdo se bojí internetu?

    Bohuzel, na ©umavě jsem nebyl, ale chtěl bych upozornit na (podle mého) největąího a nejlepąího českého rally jezdce. A tím je Roman Kresta. V dubnu mu bude 23 let a jezdí absolutně bezchybně a straąně rychle. Viz. výsledky na Raidu Zimowem nebo ze ©umavy, kde dostal od ątolfy jen 0,6 sekundy na kilometr, coľ lze přičíst rozdílu aut. Prostě talent s velkým "T"!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.99  20:33

    « Re: To HOP a spol - kdo se bojí internetu?

    Fakt nevim. To by ses musel zeptat Johna a ten tu asi dlouho nebyl. Já sem s ním mluvil naposledy v Klatovech a o ničem takovém se nezmiňoval. Moľná to byl jen takový výkřik do tmy. Asi to byla reakce na větu z oficiální stránky rally ©umava. Tam vyzývají pt. návątěvníky aby si koupili papírový program soutěľe přestoľe mají mapy a časy RZ vytisknuté z internetu. Asi jako kdyby majitel lodní společnosti vyzýval turisty aby jezdili do ameriky lodí přestoľe mohou levněji a rychleji letět letadlem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.03.99  16:47

    « ©umava 99

    Velká ąkoda, velká ąkoda, ľe Chovanec neą»astně skončil uľ na RZ1. Tím se zúľil boj pouze na Doláka a Křečka. Daląí velká ąkoda - ani jedno WRCéčko!!! Jinak ale dobrý.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.99  20:48

    « To HOP a spol - kdo se bojí internetu?

    Můžete někdo osvětlit o co kráčí? Už jsem se ptal jednou, ale zapadlo to v mlze dalších stran. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.99  07:53

    « neoficialni informace

    chovanec pojede ale ne s WRC ale s cosworth sk.A z roku 1997 a to ze dolak pojede s corolla WRC neni jiste. asi ackova celica???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.99  08:29

    « Re: to crowbar - email

    Mailni mi tvou adresu a domluvíme se, ale zdá se mi to uľ dost pozdě v půl třetí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  08:24

    « Re: to dalin - email

    jestli se fakt chces sejit a bylo by to super tak nejakej orientacni bod vyberu. pocitam ze do klatov prijedu v pul treti a pak bysme jeli zkratkou k okruhu. jaky mas auto nebo jine pozn. znameni???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.99  08:01

    « Re: to dalin - email

    Můj e-mail je benych@io.op33.vzp.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.99  07:59

    « Re: to dalin - klatovy

    To by jsi musel vymyslet nějakej orientační bod ( já ho nevymyslím, protoľe na okruhu jsem jeątě nebyl - vľdycky jsem byl jinde, větąinou na RZ č.2). Okolo 11.00 hodiny by jsme rádi vyjeli z ČK, zhruba 3 hodiny na cestu (velká rezerva), tzn. ve 14.00 hodin jsme v Klatovech, sehnat program, vyrazit na okruh ... Tam bude asi problém zaparkovat ne? Neparkuje se skoro aľ v Klatovech?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  07:56

    « to dalin - email

    napis mi maila a muzeme se domluvit ja nevim jak dlouho tu jeste budu musim totiz taky pracovat :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  07:55

    « to dalin - klatovy

    sejit se muzeme, staci udat cas a misto. pak pri trose stesti a trpelivosti se to muze podarit. letos asi budu jenom na cinove protoze navecer mam este neco v planu. ale bracha jezdi kazdej rok jako doprovod tak ti muze poradit kam to ma smysl a kam ne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.99  07:48

    « Re: to crowbar

    Jak se tam chceą sejít? Vľdy» tam bude alespoň 10.000 lidí (myslím, ľe to řikali loni). Jak to děláą ty - jsi na prvních 30 a maľeą na daląí RZ nebo tam setrváváą aľ do konce?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  07:42

    « to dalin and all rallyfans

    ja prijedu z plzne ale fakt se muzeme sejit aspon pokecame. osobne si myslim ze souboj chovanec "wrc" proti dolak wrc vyhraje dolak ale je to jenom muj nazor. rallysport v posledni dobe aktualizuje ca o 1 den pozdeji nez autoklub a je to skoda. ale jinak jsem rad ze vubec funguje a doufam ze jeste dlouho bude. skoda ze neni stranka ktera by se venovala taky zavodum do vrchu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.03.99  07:22

    « Souboj WRCéček - Chovanec x Dolák

    Jak si myslíte, ľe dopadne souboj Chovanec x Dolák. Osobně si myslím ľe ve prospěch Chovance (přál bych mu to). Druhá věc - jak dlouho vydrľí letos peníze HRS týmu na provoz Toyoty Corolly WRC, zase aľ do Krumlova a dost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.03.99  00:00

    « Re: "pokulhávání" RSCZ

    Moľná měl na mysli ty chybějící fotky z Blovic. Za ty můľu já, tak uľ mě nekamenujte ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.03.99  21:31

    « Re: crowbar + rallysport

    Proč by měl rallysport pokulhávat? Tisková zpráva tam je a "přímý přenos" ze šumavy budou taky zajišťovat. Nebo máš na mysli něco jiného?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…