Rally simulatory - hry

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Rally

  • « 00 Reagovat !

    foto Katikakus

    Katikakus 16.07.10  10:19

    « Re: Volant s force feeedbackem

    Ovladace Thrustmasteru by meli fungovat:
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.10  01:32

    « Re: Volant s force feeedbackem

    zdravím mám volant Guillemot Force Feedback Wheel a nemam k němu instal cd mám windows XP a nemůžu sechnat ovladače poradíte mi prosím dyštak mi pošlete přímo odkaz na pittbull.red@seznam.cz děkuji moc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.02  19:42

    « Re: Hitparada

    jo, CMR 2.0 mě docela taky bere.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.09.02  19:21

    « Re: Hitparada

    Jedině Colin2, z volantu. Není pochyb. Zdarec a pařte!
    Zkuste adresu www.cmr20.com Je tam pár kolíků z ČR, ale když nás bude víc, tak to bude lepší!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.08.02  11:48

    « Hitparada

    Takze soucasne nejlepsi rally hry? Muj typ Rally Extreme, Collin2, Rally trophy. Zapomel jsem na neco?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.08.02  23:07

    « V-Rally 3

    Co říkáte na V-Rally 3?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.02  12:56

    « Obnoveni tematu - CMR3

    Tak sem dneska koukal na www.cmr3.co.uk a dokonce uz si de obednat CMR3 na PS2. Akorat se svoji (ne)anglictinou netusim, jestli je vazne v prodeji, nebo de jen o jakejsi predprodej...:-) Co se tyce screenshotu tak nemaj chybu. I nektery trate vypadaj, ze sou o dost uzsi. Uvidime. Hlavne aby to uz bylo na PC Taky doufam, ze pribydou ruzny defekty, nebude mozny pokracovat po "totalce" a auto nepude na boudu o kapradi...:-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.09.01  15:18

    « Lidi pomozte

    Jakým způsobem stáhnout auta do ColinII z adresy www.amcregen.de, je tam Krestova, Siberova, Trinerova, Forkertova Octavie apod. Chce to ale po mně při stahování instalaci nějakého programu PurePay. Přes tu němčinu jsem se nějak nedostal bo nevím vo co go. Pokud to nejde, není možnost to stáhnout odněkud jinud?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.01  12:20

    « Re: TO COKES

    Jako patriot se moc těším... Sám to neumím :-))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.01  11:44

    « Re: TO COKES

    Lukas99, Ty ale umíš hecovat (o: hihi
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.06.01  14:52

    « TO COKES

    Cokesi, jak jsi pokročil S Octavií do CMR2??? Plíííz :-))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  19:28

    « Re: Rally

    Tvrdili, že patch 5 a tedy i 6 upravuje vztah hry k FF. V CMR je chování WRC přehnaně dobré, v RC zase podcenili zájem lidu o WRC, a tak je tam jen jako doplněk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.01  08:01

    « Re: Rally

    Neviem,tak daleko som sa nedostal. Prestalo ma to bavit a zabohoval som, za zbytocne vyhodene peniaze. Jedine hry, ktorych ovladanie sa aspon ponasa na seriovej stvorkolky zatial robi Codemasters, ibaze nie tak komplexne, ako Rally2000. Skoda, mohlo to byt na urovni GP2
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.01  09:22

    « Re: Octavia WRC II

    COKESi, jak jsi na tom? Všichni už se těšíme, až budeme smažit s Octavií!!! Mohl bys na Mageo v auditu CMR2 nejlepší závodní hry... hodit nějakej screenshot jak to vypadá. Westler tam hodil svůj pokus, který ale z nedostatku času zastavil... Dík!!! BTW, jsi schopen udělat i autentickej interiér?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  19:39

    « Re: Rally

    555 - i s patchem 6 je FF nepoužitelný? Nemám FF, tak se ptám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  19:36

    « Re: Rally

    Nainstalovat patch 6 a snížit citlivost volantu na minimum. Potom zkoušet jezdit a pomalu zvedat citlivost až jak to půjde uřídit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.05.01  08:04

    « Re: Rally

    Z hlavy ti nepoviem, daj si nastavenie klaves a onen gombik je change view. S nim menis pohlady. Ad Rally champ 2000 - je tam Ibiza a hra je super, az na to, ze pri MS FF Wheel je nepouzitelna a voz akceptuje len plne zatocenie. Hlavne, ze su s tym vyfoteni programatori v manuali ... Navyse Impreza sa chova ako F2.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  02:47

    « Re: Rally

    To bude ono. Kdyz se hra nacita na zacatku, tak je tam Ibiza.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.01  02:45

    « Re: Rally

    Kde se to prism te meni, nemuzu to nikde najit. Jediny, co jde nastavit je vyska a vzdalenost, ale nejde se priblizit az na kapotu. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.01  19:38

    « Re: Rally

    To myslíš rally championship 2000?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…