Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.99  19:44

    « Re: RERe: hmmm

    Samozrejme, ze by stacila aj MDF. ked das dost hrubu, odhadom by mohla byt dobra 38 mm. Program Ti je nanic, ten epozna akustiku Tvojho auta, ani umiestnenie toho subu. Vyhod uzavretej ozvucnice je prave v tom, ze nezalezi tak velmi na umiestneni. A ma najsuchsie basy. Cim komplikovanejsiu ozvucnicu pouzijes, tym hlbsie sa dostanes, ale basy budu makke a mas viac moznosti to po... . A na tie dva 38 cm suby sa fakt vykasli:-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.99  19:17

    « RERe: hmmm

    UJO: A nestacila by ta MDF nebo je o hodne lepsi HDF a jinak dik za rady, jo a este chtel bych skusit dva 38cm SUBY a program mam ten presne spocita jaky objem jaky odfuk a vsechno mozny tak nevim proc bych nemohl udelat treba BANDPASS ozvucnici
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.99  13:36

    « potřebuju autorádio

    Neví někdo o nějakym autorádiu. Do dvou tisíc. Nevadí mi původ. Hlavně nějaký značkový.
    pozn. Praha
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.99  13:35

    « potřebuju autorádio

  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.99  12:57

    « Re: co takhle poradit??????

    Blaupunkt. To je vono. Mam Valencii koupenou pred rokem. Full logic, par mackatek, prehledny. Prvne jsem chtel jine radio, vubec ne BP. Ale ten dizajn se mi nakonec zalibil. A stala me 1800ATS, takze bez dane kolem 1500. Bral jsem a nelituju. V republice po mne chteli kolem 9000 kacek. Smesne, kdyz si vemu, ze jsem si ji tehda kupoval do 120-tky. Da se tam naprogramovat doslova vsechno, ale kdyz to udelas na zacatku, jednou provzdycky, mas pak pokoj a menis jen basy, vejsky, stanice, hlasitost. Tot vse. Ma zena rika je, ze je to jak s prackou. Kdyby musela pokazdy dumat nad tim, ktery knoflik jak otocit a divat se pritom do navodu, tak by do toho hned kopla. A v aute nemas cas za jizdy cumet dve hodiny na display, ale se snazis po pameti navolit stanici, ci pridat basy.
    Ale... vse je vec zvyku a naklonnosti k znacce
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.05.99  19:56

    « Re: hmmm

    Tak do radu - lepsi sub je samozrejme 38, ma o 50% vacsiu plochu ako 30. Podomacky je najlepsie robit sub s uzavretou ozvucnicou, nic ine seriozne nespocitas a nevyskusas. Najlepsi material je HDF a ked nezozenies tak MDF. HDF sa ale strasne tazko spracovava. A ak pouzivas 38 sub v normalnom aute a nie v kamione, tak nad viacerymi submi ani neuvazuj, nemas tam na to dostatok objemu. Aha a nezabudni, ze objem sa musi presne dodrzat ako je doporuceny (pri mensom zahadzujes basy a pri vacsom ho mozes utrhnut). A pomer stran ozvucnice by mal byt taky, aby to nebolo felitelne rovnakym cislom (napr. 3:4:5). A uzavreta ozvucnica by sa mala co najlepsie zatlmit.
    Ahoj
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.05.99  19:29

    « hmmm

    tak co odpovi mi nekdo
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.05.99  17:41

    « subwoofwr 2

    ja a jeste kdyz jste tu takovy odbornici tak jak je nejlepsi udelat subwoofer podomacku, myslim asi z MDF a jestli je lepsi typ ozvucnice bassreflex nebo banpas a nebo uzavrena a nebo dvojitej bassreflex a nebo kdybych chtel vytvorit neco brutalniho co jen tak nekdo nema s vice subama nebo tak ??? diky za radu
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.05.99  17:38

    « subwoofer

    all: chtel jsem se zeptat jestli je velki rozdil mezi 30cm a 38cm subem, jestli ten vetsi je o hodne lepsi nebo ne????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.05.99  20:04

    « Re: zlodeji a

    Rádio napevno takého typu, ako je v Oktuši, Ti v pohode ukradnú. lebo je to štandardný model, ktorý pasuje do DIN-šachty a má len iný predný panel. Zato napr. také rádio z Opela je každému na...
    Čo sa týka PHILIPS-u a GRUNDIG-u, už som sa tu dávnejšie na túto tému vyjadroval, ale stretlo sa to s odbojom kolegov diskutujúcich. Takže MôJ názor: PHILIPS vo svojej cenovej kategórii výborný (hlavne modely s CD), trocha menej výbavy, ale výborný zvuk a kvalita, problémy so servisom (ak sa to pokazí). GRUNDIG asi najlepšie tunery na svete ale hrôzyplná poruchovosť.
    Čau
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.05.99  18:15

    « zlodeji a "pevne" zabudovane rádiá

    Má niekto skúsenosti, nakoľko sú bezpečné pevne zabudované rádiá v aute - mám na mysli zabudované priamo výrobcom (napr. v OCTAVII je to Grundig) - je ukradnuteľné aj takéto rádio ? Zrejme po rozbití palubnej dosky áno, ale...stretli ste sa už niekto s takýmto prípadom? (priznávam, že jeden taxikár sa mi pochválil, že jemu rozobrali celú palub. dosku vo Felde, aj keď nevedel, čo mu chceli zobrať - snáď tú palubku).
    Inak doteraz som mal šuflíkové SONY (dosť slabý tuner, inak OK), avšak pre nepraktickosť prenášania ho častejšie nechávam doma. Takisto nosenie predného panelu nie je moc fajn - napr. ak idete lyžovať apod.
    Mimochodom, aký je Váš názor na Philips a už spomínaný Grundig - tieto značky ste vo svojich debatách zatiaľ vynechali.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.05.99  15:55

    « Re: co takhle poradit??????

    Koupil jsem Blaupunkta Colorado (bez CD) (pokud chces s pripojenim na CD pak Saint-Tropez) a stalo mne to myslim 2.300 ATS (uz presne nevim, musel bych se podivat), po odecteni MWSt bratru 2 tacy, v silincich tedy. Blaupunkt ma pry lepsi tuner a horsi (?) kazetak nez treba Japonci. Co mne na novejch Blaupunktech fascinuje je neprekonatelna ergonomika ovladani, coz povazuju u autoradia za temer prioritni. Nesnasim radia s padesati minitlacitkama a hejblatkama. U BP bez koukani sahnu a mam v ruce to, co chci. Vse co pozadujes to ma, od full-logik po dobrej tuner. Jde o muj osobni nazor, tak mne nekamenujte. Zalezi na vkusu kazdyho. Podle mne dnesni radia hraji plus minus stejne (ve stejnych cenovych relacich), takze asi zalezi hlavne na tom, ktery se ti zalibi na prvni pohled. Moje rada: Zkus si v obchode ovladani radia. Pokud to bez pomoci prodavace nebo navodu nezvladnes, zapomen na nej. Autoradio musi byt jednoduchy a prehledny.
    Moje rada: Blaupunkt rady Fun-line. Jsem navysost spokojen.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.05.99  11:09

    « MIRO!!!!!!!!!!!!!!

    Miro, urychlene sa mi ozvi, nemozem sa Ti domailovat!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.99  13:16

    « Re: Kombíci

    JASNE ZE EXISTUJE!!! koupis si ode mne subwoofer o rozmerech ca. 35x35x60cm kterej muzes kdykoliv kdyz budes potrebovat vyndat a zesilovac 4x75W sinus a mas muziku jako vino.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.04.99  12:34

    « Kombíci

    Když už je řeč o těch kombíkách: mám druhého kombíka a ani v jednom jsem nebyl s ozvučením spokojený. Standartně jsou vzadu asi 10 cm ovály, koupil jsem MacAudio za 3 litry, bohužel je v servisu při montáži zku.... Nejsem nějaký skalní hifi, ale rád bych našel rozumný kompromis mezi cenou a kvalitou. Mám klariona, CD changer, v prvním kombíku jsem měl i zesilovač.Nechce se mi tam montovat woofer napevno, existuje nějaké rozumné řešení? Prosím poraďte.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.99  10:30

    « Re: Sinsheim 1999

    Hmm, a ja tam nebyl, buuuu. Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.99  09:08

    « Sinsheim 1999 - miro

    zes videl same kombiky je smula normalne je pomer limo:combi ca. 2:1. sem rad ze ses zucastnil a potvrdil moje slova. ten veletrh je fakt nejlepsi v cele evrope. co se ti nejvic libilo? kdy si tam byl?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.04.99  08:25

    « Re: Sinsheim 1999

    vyjadrujem oficialne podakovanie CROWBAROVI za propagaciu Sinnsheimu.Umoznil si styrom fandom vidiet konecne normalnu carhifi vystavu-kedze som sa o Sinsheime dozvedel od Teba.Kto nebol,moze iba lutovat.Niektore veci tam skutocne stali za to!! A co hovoris na 90% podiel kombikov na nemeckych dialniciach? Audi A6 som videl limuzinu snad len jednu-vsetko ostatne kombi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.99  08:57

    « Sinsheim 1999

    Doufam ze ste se vsichni stejne jako ja zucastnili. Bylo to snad jeste o chloupek lepsi nez loni. 80cm subwoofer od clarionu, super auta od rockford fosgate, jbl, sony a jl audio zkratka nadhera. nechybela snad jedina firma. doplnkovy program european lowrider challange.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.99  22:34

    « Pioneer

    Poradte, oplati sa vymenit (+doplatit) radio Pioneer KEH-4630R (1998) za KEH 8200 (rok 1995-96). Pripadne kolko by bol rozumny doplatok ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…