Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    28.09.99  14:49

    « "Šuplík"

    Nevíte někdo, kde by se dal sehnat, a za kolik, samostatný "šuplík" na autorádio Roadstar? Napevno ho přidělávat nechci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  11:51

    « Re: Blbne mi prijem Evropy 2

    To Marten: na Evropě 2 se mi to občas stává taky v různých autech, takže to asi (určitě) nebude rádiem, ale špatným vysílačem. Domácí tuner tyto problémy ale nemá...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  07:10

    « Re: Vypadává mi rádio

    Sorry, ale Žabakus fakt nejsem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.09.99  07:09

    « Re: Vypadává mi rádio

    Rsi, dík za radu, jak přijdu z práce domů, kouknu na to a dám vědět. Ž
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.99  06:55

    « Re: Vypadává mi rádio

    Pricin na samovypinanie autoradia moze byt viac. Najcastejsie vsak su tieto:
    1. Skrat na reproduktoroch alebo v kablovani.
    2. Nespravne zapojene repro (ak zapojis paralelne viac nizkoohmovych repro, zatazujes koncovy stupen. Napr. 2x4ohm=2ohm, to pri vyssej hlasitosti zatazi koncovy stupen)
    3. Nedostatocne obtekanie vzduchu okolo autoradia (tie nove dokazu celkom pekne prikurit a ak sa velmi prehreju, vypne tepelna poistka)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  13:25

    « Re: Vypadává mi rádio

    Nejsi taky zabakus,myslim login!Potrebuju to vedet!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  13:16

    « Re: Vypadává mi rádio

    Teda, ne že by vypadlo z auta, ale prostě se vypne.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.09.99  08:56

    « Vypadává mi rádio

    Ahoj,potřebuju poradit s rádiem Sony. Při vyšší hlasitosti se nevim proč samo vypíná. Dost mě to štve, ale nevim co stím. Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.09.99  07:23

    « Re: Co koupit?

    Díky. Jenže jsem ze střední Moravy a cesta do Němec mě vyjde tak na 2500,-. Má to smysl?
    Raději asi Rakousko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.99  07:43

    « Re: Co koupit?

    vcera sem v nemecku videl panasonic na MD za 550 DM, to je asi min nez 15000Kc ne???
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.99  19:39

    « Co koupit?

    Trochu jsem to tady pročetl a chtěl bych radu.
    Všechny zesilovače, vůfry a jiná udělátka jsou jistě krásná. Jen aby to nestálo víc jak auto.
    Nechci do toho nacpat příliš velké peníze. Koupím jen autorádio a dva až tři páry repro. Ale co?
    Je lepší vícepásmový reproduktor nebo dvoupásmová komponentní sada (docela se mi líbí Sony XS-HL 573). Nebo Sony XS-7603?
    A jaké rádium? Nikde jsem nenašel názory na autorádia Panasonic. Některá, vyloženě levná jsem slyšel hrát na hodně průměrných reproduktorech a nebylo to tak zlé.
    Měl bych takovou představu. Autorádio Panasonic s přehrávačem MD do 15-ti tisíc peněz (dva typy) nebo Sony MDX-C5970. Dopředu komponentní dvoupásmo, dozadu nějaké menší dvou až třípásmové repro.
    KŘIČTE!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.09.99  22:11

    « Blbne mi prijem Evropy 2

    Mam takovy drobny problem. Kdyz naladim Evropu 2 (kdekoliv), tak mi proste vynechava prijem. Jsou to takove asi pulvterinove vypadky. Zadna jina stanice to nedela. Mam Clariona a nechce se mi verit, ze by to bylo radiem. Muzete mi poradit co s tim?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.07.99  14:56

    « ALPINE 12" SUB

    U tejto znacky ide o prestiz. (repro moze mat specialny magnet, specialne vynutu cievku, specialnu membranu... ide o to, ci je to pocut na zvuku) Podobne ako si moze nejaky "audiofil" kupit zosilovac 2x50W do bytu za 250 tisic korun, tak sa da aj do auta kupit 12" sub za 20 tisic aj viac. Zalezi na cloveku, ci chce kazdemu ukazovat,ze ma v kufri Alpine sub, alebo mu staci nieco lacnejsie co hra tiez dobre. 99% ludi to vobec nepozna a 50% mozno ani nepozna znacku Alpine. Zo skusenosti viem, ze aj lacne veci mozu dobre hrat a zvuk sa da zohizdit aj s tou najlepsou aparaturou!
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.07.99  10:49

    « dvojita kmitaci civka

    No ja sem skousel 10" od SINUS LIVE a zadnej rozdil sem ani neslisel ani nic jinyho, ale spis sem myslel co muze byt lepsiho na ALPINE 12" SUB DDDrive za 19900,-Kc , kterej myslim ani nema dve kmitaci civky a ja nevim necim jinym ale podstatne levnejsim dyt dvacet tisic za jeden 30centimetrovej smrkac to snad ani neni mozny co si vubec o sobe myslej to mne dostava do varu
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  13:08

    « CD Changery Sony

    Nemá někdo zkušenosti s CD měniči od Sony s ESP. Pokud ano – jaké (spolehlivost, vyrovnávací paměť, atd.). Chci nějaký koupit tak scháním informace.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  11:25

    « Re: SUB

    Este k cievke:
    Reproduktor s dvojitou cievkou je drahsi, ale o tom zeby hral lepsie, silne pochybujem. Jediny rozdiel je v moznostiach sposobu zapojenia (ale to je na dlhsiu debatu ....)
    Celkom sikovne je to popisane v katalogu DEXON. Mozno ho objednat na http:/www.dexon.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  11:16

    « Re: SUB

    Jeden postreh: 1000W pri 12V robi nieco nad 80A.
    Ktora bateria to vydrzi (a usi)??
    Nezalezi len od repro ale aj (a to dost podstatne) od ozvucnice. Takze treba pocut...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  11:08

    « Re: Ako ozvucit feldu?

    Celkom sikovna zostava. Akurat dopredu by som doporucoval repraky co najkvalitnejsie a najsilnejsie (podla miesta). Nie je dobre, ked "sila" vychadza spoza chrbta.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  19:16

    « SUB

    tak chtel bych jestli nekdo nevi jaky je rozdil mezi 15"sub 250watt za cca5000kc a 15" 400watt za cca7500kc a 12" 1000watt za 15000kc, silne pochybuju ze 12" sub bude hrat lepsi boooom nez 18" s 250wattama za 10500kc nebo na tech wattech tolik zalezi a taky jesli je k necemu kdys ma dvojitou kmitaci civku ty sou nejdrazsi, jemi jasny ze se zapojuje jako dva nebo jako jeden ale jestli hraje lip, nebo pripadne jestli ma nekdo skusenosti s AUTOSUBWOOFERAMA
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.07.99  22:40

    « Re: Ako ozvucit feldu?

    No ja nie som uplny expert, ale ked chces solidny zvuk za rozumnu cenu, tak nekupuj obycajne komercne smejdy. (pretoze casom prides na to ze to nestoji za nic, predas to a aj tak budes musiet kupit nieco lepsie, tak preco to nekupit hned). Ja som aparaturu postavil na komponentoch PIONEER, nie preto ze by som bol na tuto znacku zatazeny (do istej miery je aj Pioneer komercia ale nie az taka ako philips a sony) ale jednoducha bola super ponuka na vyhodnu kupu. tak som kupil KEH-4630R (7.000) a CDmenic na 6CD (5.000). Predavali to ako set (preto tie ceny). Dalej som kupil zosilovac MACROM (neviem uz presne ale do urcite 5.000, 2x50W sinus, je to zosik ktory ma sice dost chudobnu vybavu, teda malo vseliakych gombikov a trimrov ale na druhej strane v tejto cenovej kategorii ma ovela lepsi zvuk ako take SONY, Pioneer, Philips a pod. da sa prepnut aj do mono rezimu takze ked casom zmenis konfiguraciu mozes ho dat ako mono 100W sinus na sub. reproduktory: dozadu pokial mozno co najvacsie a dopredu by mal stacit dvojkomponet: 16cm a vysky. A este jedna poznamka na reprakoch nesetri, pretoze to je ta najdolezitejsia cast celeho systemu takze tam vraz vsetko co si usetril na ostatnych veciach. Myslim ze takato aparatura sa veselo vojde do 40.000 a poskytne aj solidny zvuk
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…