Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  13:52

    « Re: Naj aparatúra:

    to VOSA Ty jsi ale pěkný *, to asi neznáš JBL, Clarion, Nakamischi, Sinus Hertz, Rockford fostage a další co.
    sbohem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  21:50

    « Re: subwoofery

    A z domu sa nehnes (stale pripojeny na 220 zausvku).
    toto je sice super muzika, ale ked to nechas hrat naplno pri vypnutom motore tak za 1 hodinu to mozes roztlacat :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  22:07

    « Re: subwoofery

    Subwoofer u poradny musiky v aute byt musi!!! Mam magnata, ted presne nevim typ, ale cislo ma 1200! Pohani ho RTO monoblok o vykonu 400W, ale na ten sub je to porad malo!!! Mam to v platu, spolu s ovalama + jsou pridany vysky, aby jich nebylo malo- vse od magnatu! A v predu mam Blaupunkty. Jo a tyhle ostatni repraky pohani dalsi zesilovac RTO 4*100W+1*200W.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.11.99  11:23

    « Boston Acustic + Soundstream

    Mam na prodej uplne nove repra Boston Acustic Rally 51 (vcetne vyhybek a vyskovych repro), zesilovac Soundstream (USA) 2 x 100W plus 150W pro subwoofer a 12" subwoofer Boston acustic.
    Je to nove nevybalene. Vse to prodam za 20kKc.
    Je to velmi vyhodna cena. Cca 50% bezne ceny.
    Je to vsechno made in USA, nelze srovnat se zde casto zminovanymi RTO (made in China, pro RTO Hamburg) Nevahejte !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.99  16:24

    « Re: subwoofery

    12" je * kupsi 18" od Rockford Fosgate ya 11000kc, pak budes teprve BOSS hahaha
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  13:45

    « Re: subwoofery

    Ja bych ti doporučil subwufr od Pioneeru. Je aktivní - 100/150W -(nemusis mit zesak) a stojí novej asi 7000,- + asi 1500 za kabeláž. Ja mam jeden v praci i s kabelaží. Použival jsem ho asi rok a pak jsem ohluchl uplně a tak jsem ho vydělal. Jestli budeš mít zájem tak asi za 6500 bych ti ho strelil. Ale podivej se po prodejnach, možna že je ted levnejší.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  07:22

    « Re: subwoofery

    jeden subwoofer bych mel na prodej: visaton blizzard 30cm bassreflex + zesilovac RTO 4x150W - dohromady nybizim za 9000Kc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.11.99  06:37

    « Re: subwoofery

    Subwoofer ti mohu jenom doporucit.Ja jsem mel
    driv na zadnim plate 2 obycejne basaky 30 cm a
    hralo to s nima celkem solidne. Potom jsem si ale
    koupil 30 cm subwoofer /tubu/ a nedalo se to s
    tim srovnat. Kup si radsi vetsi /asi 30 cm/.
    Do zadniho plata bych ho daval jedine v pripade,
    ze je kufr uplne oddeleny od kabiny./napr. Skoda,
    Lada,BMW - proste auta bez vyklopnych zadnich
    dveri/. Jinak jedine tubu,protoze na aute s 5
    dvermi by ti to v zadnim platu hralo hur.
    Jedinou nevyhodou subwooferu je ze je to drazsi,
    musis koupit zesilovac /asi 5000 - jedine s aktivnimi vyhybkami at si mozes nastavit jake basy
    chces.
    Potom ti to bude poradne mlatit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.99  19:50

    « subwoofery

    Nema nekdo zkusenosti se subwoofry?
    Myslim tim, jak se moc se zlepsi hloubky a vubec celkovej dojem z hudby. Taky by me zajimalo, jestli je lepsi koupit velkej basak a dat ho do plata nebo nejakou tubu. Nema nahodou nekdo nejaky info o vlastnorucni stavbe subwoofru do dreveny nejaky dreveny bedny s bassreflexem?
    Kalic
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.11.99  12:04

    « xx

    xx
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.99  13:53

    « Re: Autoradio

    Panasonic 4x20W + CD-měnič 6x, RDS atd. za 499.-DM (ca. 9500.-Kč) v každém wětším německém městě u Firmy UNGER (mění gumy, dělají elektriku a vedou slušné autopříslušenství)momentálnč v nabídce mčsíce. Jinak minulý měsíc měli pěkné Blaupunkty s CD-měničem (mysím dokonce 10x) za 599.-DM
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.10.99  06:41

    « Re: Autoradio

    Ahoj. Poslední dobou se v tom dost hrabu a tak mám docela přehled o trhu. Autorádio se singl CD se dá pořídit už cca od 6.500,- Kč (Longmill JCX-5XR - 7990,-, některé typy Sony). Osobně se mi nejvíc líbí autorádia Panasonic. Zkus se podívat na www.hifimarket.cz. Mají slušný výběr, dovezou ti to až domů (vyzkoušeno) a z toho, co jsem našel na síti, jsou jednoznačně nejlevnější. Jestli nemáš přístup do velkoobchdu, je to nejlepší možnost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.10.99  06:23

    « Supwoofer

    mate nekdo zkusenosti se Supwooferem?Zajimali by mne ceny a zamontovani.........
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.10.99  15:50

    « Autoradio

    Poradte me carradio s singl CD v kategorii do 12000Kc. Mam vyhlidnutý Sony , ale ten typ neznam, ten ma 3 linkový výstupy a spoustu da jakých *...ovin, ale mozna je neco levnejsiho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.10.99  16:30

    « Re: moje musika

    sestava s Teslou neni spatna, ale chce to spravny vejskace, sam mam teslu ARN 225xx v zadni desce pod oknem (MDF + lipovy drevo) a hraje to super...........
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.10.99  17:52

    « Upevnění changeru

    Může mi někdo poradit alespoň základní zásady pro upevnění changeru CD v kufru auta? Mám Š Forman, changer umístění v kufru na bočním plastovém krytu přes gumové silentbloky a při přejezdu nerovností mi muzika vypadává. Dorazy, které vypadají jako nožičky changeru jsem mírně povolil, aby se vnitřek mohl pohybovat volně. Jsem absolutní laik a zahoval jsem se podle rad asi podobně fundovanej lidí. Díky předem a čau. Marek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  16:02

    « moje musika

    Musim se pochlubit se svou hudbou. Delal jsem si to sam a s malem penez, ale myyslim si ze to hraje podstatne lip nez seriové a stalo to podstatne min. Mam sluzebni Feldu, ve ktere bylo z autosalonu namontovano radio Blaupunkt Lujsiana RC 148 za 7999,-. Radio to neni spatny, ale asi po tydnu mi umrel displej a su linej to jit vyreklamovat. Kdybych si mohl vybrat, tak koupim za stejny prachy SONY s cd (ne s changerem-to je podstatne drazsi). Prvni co jsem udelal tak jsem si sel koupit pieza- výskáce TESLY - 1 ks cca 150 Kc, pak jsem pribral dvaceti centimetrový basaky teze znacky- oba staly asi 800 kc a toto jsem namontoval do zadniho plata a zapojil normalne na zadní výstupy radia. Hralo to bocela dobre, ale chybeli mi tvrdy basy a tak jsem v SOS elektroniku prikoupil dvoukanalovej zesak RTO 2x100W (3100kc)a taky 20-ti cm basak znacky Audiotech za cca 800. Basak jsem namontil do prostred zadniho plata a zesak na zadni stranu zadniho sedadla za ridicem (zajimava veta). Casem jsem dokoupil jeste bodovy vyskace na palubku a vymenil skodovacky predni repraky za 13-ti cm od SONYho. Hraje to fakt super a cely to stalo asi 6000 Kc vcetne kabelaze a flasky Ferneta za vyrezani plata. Gdyz si predstavim ze nejakej blb (tata) zaplati za original muziku v octavii dvakrat vic a ma tam 4 upoceny a vychrchlany dvoukanalovy rapraky a dva vyskace na palubce, tak to je me fakt k smichu. Kamarad¨ma v Corbode neco podobnyho, ale ma zesak RTO 4x150W a misto dvou 20-to cm tesel a jednoho basaku ma "akorad " dva 30-ti cm TESLAky a je slyset prez pul Brna. Tak to je asi vse
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.99  16:00

    « Re: Ach ta Aiwa..

    Kup si zesak , a nebo radsi dva
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.10.99  12:03

    « Ach ta Aiwa..

    Nedávno jsem si pořídil do auta rádiokazeťák Aiwa. Můj první dojem byl ohromný, pěkný vzhled, funkce o kterých se ještě ani neslyšel, výkon 4*35W. Řekl jsem si, že k takovému "kusu" si musím pořídit i nějaký ten lepší repráček, tak jsem znovu nakupoval a přinesl si dva 170W basáky a 150W vyškáče. Plný očekávání jsem zmáčkl Power a ejhle. Rázem bylo nadšení pryč. Rádio sice nabízelo výkone, že nebylo slyšet slova, ale celkem mě překvapilo, jak málo basů se z něj řine. Při méně hlasitém poslechu při jízdě nejsou prakticky vůbec slyšet a díky mému zaujetí v housu je to celkem problém. Jestli se teda náhodou už někdo s něčím takový setkal a ví co s tím, budu moc rád.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.09.99  09:55

    « Zapojení rádia ve Felicii, el.schéma Felicie

    Ahoj,
    koupil jsem Felicii v autobazaru, a na místě, kde
    byl kdysi Blaupunkt s kartou, zeje díra, dráty "natvrdo" přestřižené. Jelikož jsem takový elektrikářský aJeŤák (žádný velký odborník, ale baví mě to), myslím že to zvládnu sám, ovšem nechce se mi moc experimentovat. Pokud je zapojení rádia standardizované a dráty původní - nevíte přesně co znamenají? Jeden samostatný černý, který končí v koaxiálu k anténě jsem pochopil jako napájení předzesilovače (doufám že správně). Pak ještě zbylo klubko červený, žlutý, 2x hnědý, hnědočerný, zelený, zelenočerný, modrý, modročerný, šedý, šedočerný. Tuším červený jako plus, modrý jako kostra (?) a zbytek asi k dvěma párům reproduktorů, ale pokud by to někdo věděl přesně... Také by mě, vzhledem k tomu, že jsem nebyl obšťastněn ani dokumentací k vozidlu a v jediné knize o Felicii v knihkupectví (nakl.Grada) jsem celkové schéma neobjevil potěšilo by mne, kdyby jej někdo měl v el.podobě a mohl mi jej zaslat na pamor@email.cz. Rovněž bych rád namontoval alarm a tak bych přivítal informaci, kde se nejlépe "napíchnout" na dveřní kontakt,blinkry atd. ovšem to už snad dokážu zjistit z uvedeného schematu. Používá se v servisu nějaká diagnostika el. zapojení, kterou bych mohl, byť správným zapojením těch mých udělátek, nějak narušit - je to žádoucí udělat odpojitelné - např. vícevývodovým konektorem ?
    Díky, Pavel
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…