Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.01  11:17

    « auto MP3/CD/radio prehravac

    Cus all

    Nevite nekdo kdo vyrabi autoradia co umi prehravat CD s MP3 ? Kupovat menic na 10 CD za 10KKc se mi zda predrazene. A vozit 100CD v kastliku je maso.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.04.01  09:32

    « CD měnič

    Potrebuji koupit CD menic Clarion CDC634 (C-bus), ale nechce se mi za nej davat 8999,- coz je doporucena cena. Da se na netu koupit s 10% (8000,-) slevou, ale i tak je to dost. Nevite nekdo o necem levnejsim, mohl by byt i starsi. Diky, MV.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  19:51

    « Radio Chrysler

    Koupil jsem originál rádio asi z Voyageru, nebo jiného Chryslera. Když otočím klíček do polohy, ve které jde rádio zapnout, rozsvítí se podsvícení displeje a když ho zapnu, objeví se nápis: WAIT--2hr. Jak mám postupovat, abych ho oživil? Je zakódované?
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.01  10:43

    « Octavia

    Co mám s tím strašným zvukem v Octavii dělat.Stačí jen vyměnit stávající repro nebo dát tubu a zesil.Co Dexon máte zkušenost? Brácha má Astru s podobným osazením 8xrepro.Zvuk však super.Jak to hraje Vám? Doufám že lépe než Octavia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  08:34

    « Re: Panasonic 212

    Zkus www.autohifi.cz, rubriku diskusní fórum, je tam spousta lidí s praktickými zkušenostmi, rádi poradí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.01  18:13

    « Re: Panasonic 212

    aktivni jsou vetsinou malo vykonny(vynechal jsem slovo).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  20:27

    « Re: Panasonic 212

    1) bud ma radio vystup, a pripoji se aktivni sub
    2) nebo se da pouzit vystup na zesilovac, pak je potreba zesilovac, ktery ma sub propust(tech je vetsina a parametry se daji nastavit uz na zesilovaci,toto je asi nejcastejsi zapojeni, protoze aktivni subwoofery jsou vetsinou vykonny a drahy...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.04.01  18:57

    « Re: Panasonic 212

    Souhlasím s RE.Pro sub,je ve většině případů samostatný výstup/vsup - pro regulaci.Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  09:03

    « Re: Panasonic 212

    Samozrejme, ze muzes, ale dej si bacha, aby ten zesilovac mel bejake pasmove propusti, napr. aby ti byl schopny pustit do Subwooferu jenom 80Hz a mene.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.04.01  06:59

    « Panasonic 212

    Mam dotaz - mam radio s cd prehravacem Panasonic 212LEN 4x40W (mozna k tomu patri jeste nejaka pismena, ale to vam z hlavy nereknu). Vzadu mam krome obvyklych vystupu (predni a zadni par) pres iso konektor jeste dalsi nevyuzity vystup CINCH (2V) na zadni repro. Mohu jej vyuzit k pripojeni subwooferu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  21:14

    « Re: subwoofery

    Kabely nejsou tak dulezity, staci normalni, tim nemyslim zas ty nejobycejnejsi!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.01  21:10

    « Re: subwoofery

    Samo,ja jsem taky myslel kvalitni výkonově...A k těm kabelům,kdyš investuješ do zesáku tak uš investuj i do kabeků,a nemusí to být zrovna "MonsterCable"...Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  19:34

    « Re: subwoofery

    Pro vykonny subwoofer potrebujes vykony zesilovac! Proto pouzivam 2 zesilovace! S tim, ze potrebujes kvalitni repro souhlasim, ale v aute je spis problem s ozvucnici! Kdyz mas dobre repro, tak nepotrebujes drahy kabely, ty ti zvuk uz nezvednou...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.01  17:58

    « Re: subwoofery

    No právě,za žádný peníze to nikdy nebude ono.Kdo tvrdí opak tak je na omylu,"přečti si stereo&vodeo" tam také testují profi montáže do aut-myslím si ,že tomu rozumí líp než my všici do kupy a názor je totožný se mnou,sice né ve všem,ale v tom hl. ano!
    Předpoklad kvalitní hudby je:
    1. Kvalitní rádio (+ kazata, CD nebo MD) ,musí mít
    a.)kvalitní citlivost tuneru
    b.)nastavení úrovně pro repro
    2. Solidní repro a nemusí být za 4 a více tis. ve předu dělené výšky a středy + basy,v zadu dvoupásmové repro v lepším případě,ale stačí i normál repro jen trochu větší průměr než v předu.To pro zvýraznění hloubek-basů.
    3. Pro pop/rep atd.styl hudby basové repro do zadu.
    Tak že mámcelkem 8x repro a stačí.Jasně kdyš chceš "kvalitu" ,tak Ti tam dají 1 nebo 2x zesilovač ,kvalitní HI-FI kabely cca.1m-400až3000,-(potřebuješ v autě asi 30m) no a máš vítr ve šrajtofli...Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  17:34

    « Re: subwoofery

    Ale i doma musi byt super musika...ne nejaka vezicka...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  17:32

    « Re: subwoofery

    Ale mas pravdu, ze vazna hudba nikdy nebude v aute jako doma...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  17:27

    « Re: subwoofery

    To ja si poslechnu kvalitni hudbu taky doma. V aute to jde, ale za strasny penize...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.01  17:23

    « Re: subwoofery

    Tak to promiň,ale já mám v autě celkem slušného "soňáka"+8 repro.sound sys. přímo od výrobce a nestěžuji si.Je pravdou a vtom musím s tebou souhlasit že pokud je v systému zapojen celkem slušný zesák(chápej výkon,né značka),tak to hraje o třídu výš.Nemohu však souhlasit stím,že aby mi hrála vážná h. solidně-(slyším hloubky,výšky-prostě akustické nástroje)rospoznáš nástroje.
    Pokud já si chci vzchutnat hudbu vskutku královszky tak né v autě,ale doma na komponentech.Proč,protože auto není ideální akustycký prostor(hodně skla,repro není v ose poslechové rovině malý prostor-pokud to není B747-400 Jamojet:-)))))) atd.)Tedy shrnuto v kostce do auta pohodová hudba ,pokud tedy si chci poslechnout tzv.kvalitu ikdyby profi montovanou jakou koli tak nikdy to nebude ono ani za 1,5 mil. Byl jsem v německu na veletrhu a pořád to je jen auto...


    Pavel

  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.04.01  16:51

    « Re: subwoofery

    Tak baterka mi jeste neutekla a stiha! Pokud by jsi chtel v aute poslouchat vaznou hudbu,tak by ta hudba stala minimalne od pul milionu vys...spesl zdroj na to nepotrebuj, je sice pravda, ze to niky nepujde na max, protoze s baterky nedostanes 14,4V, ale min! Psa tam nemam, ale mam alarm a tmavy skla, takze to neni videt! Jeste k tomu zapojeni: je to cely delany profi firmou!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.04.01  16:43

    « Re: subwoofery

    Tak to mi řekni co máš za psa?Asi hodně velkýho a hladovýho... .Jinak si to nedovedu představit,takhle našlapané auto někde nechat,ty nervy... .Pavel
    P.S.Subwoofer je nanic a celý našlapaný systém pokud nemáš specšl zdroj na tyto komponenty !,na vážnou muziku jej nepotřebuješ...,nojo tady se poslouchá duc duc jen kdyš jsou spuštěná okna a randál hodně nahlas "musí to jít slyšet dřív než auto"...-)))))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…