Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    29.06.01  14:24

    « Aké repro do OCTAVIE???

    Nechce sa mi čítať všetky príspevky. A tak sa pýtam tých ,ktorý majú viac skúseností ako ja a pravidelne čítajú túto rubriku.
    Aké reproduktory sa dajú namontovať do Octávky namiesto pôvodných,ktoré nie sú žiadny zázrak. Alebo ako inak skvalintniť muziku v Octávii???
    Máte niekto overený recept.Rádio mám ALPINE.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.06.01  09:27

    « Re: to kazan

    Zní to podstatně líp (o: v kufru mi nejspíš dupou nějací domorodci (o: Ovšem kazí jim to nějaký chrchle ve dveřích )o: Musím je co nejdřív vyměnit s Allem za něco better.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.06.01  13:33

    « Re: POMOC - poraďte

    měl bych zájem o repro Kenwood KFC-1686 ,napiš za kolik na draft@atlas.cz . Jsem z Prahy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.01  15:04

    « Re: SONY Panel

    Tak to já jsem panely mezi sebou už prohazoval něklikrát, obvzláště u Soňáků.. (o: a jedno je jistý, nemluvěj spolu různý modely ):
    Ale s těma bazarama máte recht, v Praze obvzlášť seženeš skoro cokoliv na cokoliv. Sám jsem kdysi takhle pořídil, dokonce kluci byly tam tak seriozní, že mne ho nechali skočit vyzkoušet. Já jsem totiž svůj ztratil )o: to sem trubka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.06.01  15:00

    « Re: to kazan

    To Ti závidím, dost mne mrzí, že nedělaj nějakou takovouhle díru (patřičně ovšem chráněnou) v každým rádiu, aby si tam člověk mohl jebnout cokoliv.

    Poslední dva dny jsem trávil rozebíráním interiéru svýho golfa.Kdybych tušil jakej bude problém protlačit kabel napájení zesíku z kabiny do motoru k baterce, tak nechci o ničem takovým ani slyšet.Děs běs.A navíc jsem si utrhl jeden za 8i nebo kolika plastovejch psychoúchytů plastovejch prahů.. ):

    Dneska jsem dokoupil pojistkovou krabičičku a odpoledne naletuju kablík a pak se uvidí (z čeho se zakouří (o: )

    Pak napíšu jak to dopadlo a jak to zní. Zatím
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.06.01  20:02

    « Re: to all

    to verim, jenze s tim puvodnim radiem uz nic neudelas! Repro mozna casem vymenim, alespo vysky, basy jsou docela cisty a mohutny!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.06.01  19:09

    « Re: to all

    Neslyšel jsem to, tak to nemůžu posuzovat. Asi bych se ale stejně pokusil to vylepšit. Minimálně o externí basy, případně přední reproduktory. Obecně se k výsledkům testů stavím poněkud skepticky. Zajímají mě hlavně naměřené hodnoty. Pokud je tentýž výrobek podobně hodnocen ve více časopisech, jsem ochoten takovému testu přikládat větší váhu. Většinou jsou testy velmi subjektivní (a nebudu spekulovat čím vším jsou ovlivněny). Jestliže ale nějaký výrobek dostane ocenění ECAP jako Car Audio Product of the Year a v jednom jediném časopise je hodnocen jen jako vyhovující, ztratím důvěru ve veškeré informace v takovém časopisu (a to jsem viděl).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.06.01  15:36

    « Re: to all

    to all, ale jak jsem rekl, hraje to docela slusne, ikdyz byl ted srovnavaci test MPV, tak u Scenica chvalili zvuk z autoradia!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.01  23:15

    « Re: to all

    I tak mi uvedené výkony připadají dost vysoké. Ani rádia Nakamichi, Becker, Alpine, Pioneer, Kenwood a další nemají sin výkon tak vysoko. Ať je to jak chce. Na subwoofer bude stejně nutný zesilovač. Pokud se vymění reproduktory a připojí jen na rádio, chce to nějaké s vyšší citlivostí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.01  13:36

    « to all

    uz jsem zjistil, jaky je sinus vykon u radia v tom Scenicu! U toho noveho, co se udajne podle ceskych prodejcu zatim nedela ma udavany vykon 4*30W, je psan sinus 4*22W, u 4*15W ma sinus vykon 4*17W! Tyto informace jsem sehnal z manualu, ktery byl zapomenut ve vystavovanem Scenic!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.01  13:30

    « to kazan

    to kazan, jinak moje radio ma na panelu vstup pro co chces, to je vyhoda, ale ja ho nepouzivam, protoze ma changer!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.01  13:28

    « Re: SONY Panel

    to ALL, mas pravdu, je to fakt skoro stejne drahy jako novy radio! Ale panely lze sehnat v bazaru, v praze je jich plno, protze se vetsinou ztrani radio a majitelum zbyde panel!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.06.01  13:25

    « Re: POMOC - poraďte

    Ja mam Sony MDS-JB930, to je komponent, ma vstup pro ps2 klavesnici(normalni pocitacova), da se tim ovladat snad uplne vsechno a je to pohodlnejsi, nez travit psani treba pres ovladac! Ja pouzivam na CD dvojitou audio vypalovacku, ale cd vyjma jednoho, nemaji cd text a psat ho tam, to mne nebavi a navic jsem to u toho ani moc nepochopil(nectl navod)!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.06.01  22:19

    « Re: SONY Panel

    Fakt mě nenapadlo zkoušet panel z jiného rádia. Nezkoušel jsem to, ale myslím, že fungovat nebude. Jen ze stejného typu. Pokud ti ho někdo prodá, nejdříve ho vyzkoušej. Pokud ne, máš smůlu. Sony by ti sice nový panel dodali, ale jednak to trvá dost dlouho, druhak je hodně drahý. Tak drahý, že se skoro vyrovná ceně nového rádia.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.06.01  07:49

    « Re: POMOC - poraďte

    MD, to je malej zázrak, to je fakt, ale mám jen přenosnej Sony MD MZ-R900, kterej se sice hyper super mega giga.. ale do auta se moc nehodí (a teď už ani nemám jak ho připojit, rádio nemá line-in a díru na kazetovej adaptér jsem vyměnil za CD díru, kam asi těžko nějakej adaptér natlačím), jó kdybych měl i v autě MD, to by bylo jiný kafíko, zmizely by stohy teď už ceďochů a nahradily by je hromádky minidisků (o:

    Když už o tom Sony MZ-R900 píšu, tak je sice rádoby chytrej a s každým vypnutím se automaticky přepne do Sluchátkovýho modu, aby si člověk omylen nesmahnul sluchadla nebo uši tim LINEOUT, ale koho by to v autě bavilo pořád přepínat, že jo. Mimochodem psaní CD textu resp MD textu na minidisku je zhruba jeden MD ve střední kompresi tj cca 4CD na jednom MD asi tak na tři hodiny, klávesnici k němu nemám a CDpřehrávač, kterej by tomu posílal CD text taky ne, takže jefdině růčo na přístroji a to sem vydržel jen jednou na jedno album a pak sem se na to vysr...

    Ale píšeš o klávesnici na MD, a jak si myslíš, že tlačím CD-TEXT na CDéčka? Myslíš, že sem se napíchl na kablík a hacknul digitální kód a morseovkou tam přidávám text (o:? Mrsknu CD do kompu, komp stáhne v 95%ech seznam písniček a název cd z webu, nagrabuju to s těma názvama a na CD si to Nero při smažení namrská už taky s nima. No a ikdyž někdy cd není na webu, tak ty názvy tam natluču.. klávesnicí (o:
    S tím zesíkem, že by mohl bejt kvalitní si potěšil, přijde mi ze všech těch věcí nejlepší, přestože je menší než ten druhej a nemá na sobě žádný velký hodnoty (nemá tam žádný), vypadá nejprecizněji. Přemýšlím, že bych právě ten zesík Alpine a subinu si nechal, ještě musím prozkoumat, jestli je dost silnej, aby ji utáhl.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.06.01  21:05

    « SONY Panel

    Caute lidi, mam problem. Byl mi odcizen predni panel od radia SONY XR-5800R. Vypada asi takle : [odkaz] akorat ma zeleny podsvetleni. Ted mi schazeji informace jestli treba muzu kombinovat panely z jinych AR? Neni v tom panelu nejaky cip ktery 'sedi' jen s tim zbytkem? A, jestli nekomu ten panel zbyl, coz pochybuju, tak se mi ozvete, jezdit autem, mit kolem repraky a to TICHO je strasny.. btw, zkuste si nekdy ty vase dela nachvilku OFFnout a zazijete to co ja uz asi tyden... :P diky za snahu Torwen@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.01  17:05

    « Re: POMOC - poraďte

    Zsik asi kvalitni bude, na subwooferu taky neni co zkazit!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.01  17:00

    « Re: POMOC - poraďte

    Jestli si vypalujes Cd a dodavas k nim text, tak to cenu ma, ja to nedelm, protoze je to strasne casove narocny! Mam radejui MD, kde muzu pripojit klavesnici a je to v pohode!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.01  11:27

    « Re: POMOC - poraďte

    Když už sem se s tím tak pěkně vypisoval, vidíte v těch komponentech něco co má fakt hodnotu resp kvalitu? Třeba ten Alpine zesík? Moc se v těchhle věcěch nevyznám, všecko co vím mi zatím poradil ALL (o:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.06.01  11:15

    « Re: POMOC - poraďte

    CD-TEXT mi bude asi k tomu, že většina CD co mám ho právěže má, protože když si kopčím CD, samozřejmě za účel zálohy pro případ, že mi šluknou auto i s cédéčkama (o:, tak si tu práci s CD Textem dám.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…