Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    09.09.01  09:39

    « Bez nadpisu

    ...a pak všichni umřeli.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  17:55

    « Re: bedničky do golfa IV.

    magnat-jestli je to ten stejny system, co byl v Audi S3 na vystave, tak to hraje docela obstojne,ale mozna bych cekal o trochu vic. Zajimave tam byl ale umisten SW, ktéry nezabiral vubec misto a stejne byl umisten zesilovac! Kdyz ono uz to auto melo neco dosebe!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  17:16

    « Re: to ALL

    to Mracek: zatím jsou ty dovolené. Dohodnem se mailem.
    to Magnat: tu instalaci jsem neslyšel tak nevím. Obecně bych ale řekl, že platí co jsem napsal. Abych byl upřímný, nedostávám se příliš často k autům nad 1.000.000,- peněz. Teď jsem ale měl v rukou Passata a u auta kolem 800.000,- bych očekával lepší zvuk. Hrálo to jak za patnáct stovek. Měl jsem něco společného se Suzuki a ani nechtěj vědět co tam montují. V cenících jsou ovšem uvedeny reproduktory v základu. Do Felicií se svého času montovaly reproduktory s výrobcem doporučenou maloobchodní cenou 170,- Kč/pár. Ne každý má Audi TT i když by ho asi každý chtěl. Určitě je víc dobrých originálních instalací než ty, které jsem napsal. Jsou to ale jen řídké vyjímky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  13:52

    « to ALL

    Tak jak to udelame?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.09.01  08:46

    « Re: bedničky do golfa IV.

    a co orig.montaz do AUDI TT (Bose)? me se to jako orig.zdalo dooost dobre!:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  23:42

    « Re: bedničky do golfa IV.

    Rozměr otvoru 140 až 145 mm odpovídá reproduktorům 6,5" (16,5 cm). Doporučoval bych dobré komponentní reproduktory dopředu, solidní koaxiální reproduktory do zadních dveří. Téměř nevím o autosalonu, který by sériově montoval slušné reproduktory. Jen některé typy Volvo a Porsche jsou sériově poměrně kvalitně ozvučeny. Proto to doporučení. Jde-li o levné solidní reproduktory bez externího zesilovače, doporučil bych dopředu dvou pásmové komponentní reproduktory Spectron SPC 216 CP za 2990,- Kč, dozadu dvou pásmové koaxiální reproduktory Spectron SPC 16 X za 2100,- Kč. Tyto reproduktory velmi výrazně zlepší kvalitu sériového ozvučení bez dalších investic. Je samozřejmě možné instalovat mnoho dalších značek. Já doporučuji pouze to, co dobře znám.
    Jinak jsem ze středu Moravy a do Ostravy občas jezdím. Pokud chceš podrobnosti, jedině e-mailem. Nerad veřejně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  22:53

    « Re: bedničky do golfa IV.

    Jednou už jsem ty otvory měřil. Zdálo se mi, že jsou okolo 15cm, ale už si to moc nepamatuju. Zítra to změřím znovu. Viděl jsem v Makru bedničky okolo 1200kč a proto mě cena u VW docela zaskočila. V autě si muziku moc nevychutnávám, takže mi stačí průměrné reproduktory.
    Jsem z Ostravy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.08.01  20:52

    « Re: bedničky do golfa IV.

    Zatím vždycky byly jakékoliv doplňky v autosalonu dražší než jinde. Stejné platí o reproduktorech. Nejde o reproduktory pro Golf IV, ale o reproduktory obecně.
    Pokud si změříš průměr montážního otvoru (poznám podle něj jak velké reproduktory tam patří - myslím, že tam vejdou 6,5") najdu něco vhodného v přijatelné ceně.
    Osobně jsem Golfa IV nemontoval, ale myslím, že to nebude problém. Buď se reproduktory vsadí do původního otvoru přímo, pokud by otvory nebyly náhodou normované, dá se koupit redukce která umožní montáž reproduktorů s normovaným rozměrem koše do nenormovaného otvoru. Abych mohl být konkrétnější, potřebuji znát ten rozměr a přibližnou částku kterou chceš utratit.
    Odkud jsi? Pokud by to nebylo daleko, mohl bych se na to podívat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.01  22:00

    « bedničky do golfa IV.

    dneska jsem byl u VW a tam mi řekli, že bedničky do zadních dveří golfa stojí 4000kč. jsou tam přípravy pro dvě 15cm (monžá 13cm) a dvě výškové. zdá se mi to trochu moc. zajímala by mě nějaká levnější alternatia a způsob montáže(dráty tam prý jsou).
    díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.08.01  11:57

    « Re: Dobrej tip

    V zadnom pripade nekupuj radio Sony, ja som tu chybu urobil(bola dobra cena, s CDckom ma vyslo nove cca 6500Sk, ale uz mi druhy krat vyhorelo v priebehu pol roka. Jednoducho sa z neho zadymilo a bolo po nom... Ruky prec od Sony...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.01  19:16

    « Re: to magnat

    to ALL-nepochopil jsem jednu vec, proc na tom zesilovaci je prepinac cross over Hi-lo-Off pro predni, zadni a woofer. K cemu to je dobry?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.01  18:11

    « Re: to magnat

    OK, uz aby to tam bylo...:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.01  13:32

    « Re: to magnat

    Bude to hrát líp než to vypadá. Mám teď málo času. Proto odpověď na e-mail zítra.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.01  08:50

    « Re: to magnat

    Videl, dost velky! Videl jsem i ty magnety, jsou docela velky! Jestli to bude hrat tak jak vypada, tak to bude fantazie!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  23:06

    « Re: Dobrej tip

    Do 10.000,- Kč je natrhu celá řada rádií s CD. Je nutné vybírat podle toho, jestli chceš základ (rádio + reproduktory), nebo jestli budeš chtít v budoucnu rozšíření o externí zesilovače, subwoofer atd. Často to dopadá tak, že si člověk koupí rádio, nechá původní repráky, pak někde uslyší kompletní instalaci se subwooferem a začne mu to vrtat v hlavě. Když to konečně vyvrtá dostatečnou díru začne shánět a pak se to díky prvotnímu výběru rádia prodraží.
    Obecně jsou dobrá rádia (nelze totéž tvrdit o reproduktorech) Alpine, Nakamichi, Pioneer, Clarion, Kenwood, Rockford Fosgate, JVC, Panasonic. Do deseti tisíc bych volil Panasonic CQ-DFX100N - umožní pozdější rozšíření pouze o subwoofer (má jen jeden pár výstupů). Dál Panasonic CQ-DFX400N - plnohodnotné rošíření až na mnohakanálové zasilovače. V této cenové kategorii jsu i JVC, Kenwood, levnější Pioneery a možná Clarion.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  22:57

    « Re: to magnat

    Jo. Vypadá fantasticky. Není ale úplně bílá. Má jemný modrý nádech. Viděl jsi ty bassreflexy?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  19:42

    « Dobrej tip

    Mate nejakej tip na autoradio s CD do 10.000 Kc?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  19:21

    « Re: to magnat

    To jsou nejaky novy, ne? Ja je videl na ceskym netu a tam maji cernou membranu! Ta bila vypada fakt fantasticky, vlastne cely repro vypada fantasticky!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  19:09

    « Re: to magnat

    www.acr.ch
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.08.01  08:12

    « Re: to magnat

    Ma Axton nekde stranky?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…