Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  22:43

    « Re: Jaký repro ?

    ALL, diky za email!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  13:12

    « Re: Jaký repro ?

    To ovladani v Renaultu je dobry, sam jsem si na nej zvykl, pak ho vzdycky hledam, kdyz presednu do jineho auta!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  10:57

    « Re: Jaký repro ?

    Ovladanie je problem, pretoze ked si nekupis originalne radio, nedostanes ani ovladanie. Ale ot nic, uz som sa naucil moje radio ovladat poslepiacky, takze mi to az tak nechyba (aj ked by potesilo). Okrem toho, k mojmu radiu je IR dialkove, ale aj tak ho nepouzivam, asi by mi na volante zavadzalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  10:43

    « Re: Jaký repro ?

    Uz aby to bylo!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  10:42

    « Re: Jaký repro ?

    line-out jsme s Allem vyresili a pristi pondeli bude napojen na 5-kanal!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  10:40

    « Re: Jaký repro ?

    To ovladani neni problem, existuji adaptery!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  10:36

    « Re: Jaký repro ?

    Vyberanie panelu mi nevadi, za poslednych 6 rokov som si uz zvykol, a teraz to ma na starosti manzelka - vebrat radio, dat ho do skatulky a schovat do kabelky :-) Keby mali originalne radia line-out, tak mozno o nich rozmyslam, ale takto... BTW najvacsia vyhoda originalneho je ovladanie pod volantom, ktore je fakt super a za ktorym mi je najviac luto.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  09:59

    « Re: Jaký repro ?

    Jo, ale pak musis porad vyndavat panel atd, to radio ve Scenicu je dobre vybaveny, ale asi za tu cenu jde koupit lepsi radio, to urcite jo!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  09:49

    « Re: Jaký repro ?

    Vyskace maju "domek" pre povrchovu montaz, ale ked ich do neho namontujem, budu hrat bud do chlpateho stropu alebo do zadneho okna, ktore je gulate. Vyskac ma tiez pribalene take lozko, v ktorom je mierne nakloneny a snad pomocou tohto lozka by som ho mohol niekde oprimalne umiestnit...
    V predajni mali pri tom Magnate napisane, ze je free-air, ale na stranke som ho nenasiel, nevies ci Magnat nahodou nezacal robit nove SW? Ale v podstate to teraz este nie je take dolezite, este stale neviem, ci budem SW instalovat.
    to mracek - ja nemam original radio od Renaultu, kupil som si Clarion s line-out vystupmi a aj s vlastnym zosikom (zatial pouzivam ten). Podla mna sa za cenu, za aku tie radia predavaju daju kupit aj lepsie zostavy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.09.01  08:52

    « Re: paralelni zapojeni

    vzdyt to snad neni tak uplne tezky, jen se to rozboci...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  19:54

    « Re: paralelni zapojeni

    nio-matrix@atlas.cz
    dik moc predem,sem z toho taky tak trochu jelen.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  17:42

    « Re: paralelni zapojeni

    to nio: já sám sobě skoro nerozumím. Nech tu maila, zítra ti pošlu schéma.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  14:18

    « Re: paralelni zapojeni

    ALL- :-))) Ted uz je mi to uplne jasne! Jeste k te dalnici na Olomouc(kdyz neni), loni jsem tam jel asi cca 150-160km/h a byl jsem nejpomalejsi auto! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  14:15

    « Re: paralelni zapojeni

    to Mracek: ono to možná zní složitě, ale je to v podstatě jednoduché. Autosalony jsou většinou doře vidět. ještě to doplním. Přes cestu od Barumu o kousek dál je autosalon Suzuki.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  14:13

    « Re: paralelni zapojeni

    to Mracek: ano. Po D1 Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc. Z Vyškova to už není dálnice, ale je jí to dost podobné. Jedeš furt rovně až do Olomouce.
    to nio: nemýlím-li se, paralelní zapojení je když + ze zesilovače přivedeš na plusy obou reproduktorů tak, aby plusy reproduktorů byly propojené i mezi sebou. Mínusy stejně. Zatěžovací impedance je pak poloviční (2 Ohmy).
    Sériové zapojení je vstupní + na + reproduktoru, (-) mínus téhož reproduktoru na + druhého, (-) mínus druhého na vstupní (-). Zatěžovací impedance je pak dvojnásobná (8 Ohmů).
    Později, až dokoupíš další zesilovač necháš standardním způsobem zapojený čtyřkanál na přední a zadní reproduktory. Na nový dvoukanál dopojíš SW.
    Opatrně! Jestliže mají reproduktory 100 W max., kanály 1 a 2 zesilovače budou mít cca 200 W max. Další věc je, že se zesilovač bude asi dost hřát. Doporučoval bych nyní zapojit jen přední reproduktory a subwoofer (kanály 3 a 4 v můstku). Zadek teprve po dokoupení dvoukanálu pro SW.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  13:54

    « Re: paralelni zapojeni

    ALL-orientace podle autosalonu :-), to zni zajimave! Snad to najdu, kdyztak budu volat!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  13:50

    « Re: paralelni zapojeni

    jo a jeste vzdy od jednoho -! :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  13:49

    « Re: paralelni zapojeni

    nio-kolika Ohmovy mas repro? Kde mas umisteny zesik? Muzes teda bude seriove, coz mi prijde blby, nebo to rozdelit a k reprum to privest vzdy od jednoho +! Mel by jsi ale pouzit stejnou delku a prumer kabelu k obou repro, aby vysledny odpor byl stejny!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  13:44

    « Re: paralelni zapojeni

    ÄLL-kolik je to km z Prahy? Je to nejlepsi po D1?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.09.01  12:35

    « Re: paralelni zapojeni

    zesik zvlada 2 ohmy,jen nevim lak to zapojit.Mam zesik 4*100max,na dva kanali mam mustek na woofer,a dva kanali volne.Nez koupim jeste jeden zesik,tak bych chtel tahnout repra v plate i dverich tema dvema kanali.Proto to paralelni zapojeni.Oboje repra/dvere i plato/maj max.100W.Jen porad nechapu jak to zapojit.
    All- +na +??to je ale seriove ne??Myslel sem ze paralelne je to kdyz dam + vystup na jedno repro,- vystip na druhy a vony +a- mezi nima propojim.Tak jak to vlastne je???
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…