Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.10.01  18:56

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Těžko všechno vypisovat. Bylo to několik návrhů od návrhu rádia a levného up grade reproduktorů až po High Eng systémy. Zatím se s tím nic neděje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.10.01  09:42

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Jinak co jsi zjistil v tom MB? Co se tam da pouzit? Popripade jsem staci napsat jen to, co jsi navrhl, tzn. repro, zesik a vykon, to staci. :-) At se pak nedivim, kdyz uvidim projizdejici Vito, ktere zvukem boura okolni domy... :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.10.01  09:39

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Holt to neni jako Felda, kde drncelo vse!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.10.01  09:38

    « Re: VITO - ať žije hudba

    ALL, tak jo, ja si vezmu raketu a pujdu trenovat! :-) Jeste musim vypodlozit SPZ, protoze kdyz dam pod ni ruku, tak ji jednou necitim, jakoby ta SPZ odlitla a podruhe mi ty ruce skoro usekne! A hlavne je to jedina vec na aute, ktera drnci, coz je super a rychle resitelne!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  22:13

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Dej zvenčí traverzu jako závoru. Nebo ty dveře nech otevřené a používej to jako reaktivní pohon. Nebo tím můžeš likvidovat pronásledovatele. Případně můžeš do bassreflexových nátrubků nabíjet tenisáky a tak si trochu zatrénovat.
    Myslím, že sem něco k lepšímu dáme, ale já toho stvořil 4 strany A4. Snad až to bude konkrétnější. Stejně jako u Scénica jsem byl v autosalonu Mercedes abych naprosto přesně věděl jaké jsou možnosti. Také jsem prolistoval stádo katalogů. A pokud se to realizuje, bude to zralé na nafocení a uveřejnění v odborném tisku. Samozřejmě se souhlasem majitele.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  21:18

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Jinak All, toho sw budu muset asi otocit, jinak mi vyrazi zadni dvere... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  21:17

    « Re: VITO - ať žije hudba

    ...jsem...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  21:16

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Taky by jste sem mohli neco napsat, at se chytrejsi... :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  21:13

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Šťastnou ruku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  21:05

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Musím říct, že je fakt dost dobrý.Teď už si jen vybrat a že je z čeho vybírat ... Mockrát děkuju a brzo se ozvu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.10.01  18:11

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Montér je za to placený a mimo to, že ho to baví je rád, když má kšeft. Mám radost, že jsi spokojený a že mnou navržená koncepce takhle šlape.
    to Luck: za pět minut posílám maila.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.10.01  21:54

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Jinak chudak monter, ten se na tom vyradil a asi mu to dalo i zabrat!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.10.01  21:52

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Ivane, vsechna cest Ti a tomu monterovi, hrajeto suprove! Ten sub ma nadherby cisty, silny a mohutny basy, radost to poslouchat. Pekne se rozehrava a skoro mi zacina vyrazet dech :-)! Jinak zbyle repro taky super, kristalove ciste vysky a ten zesik to zasobuje v pohode! Kdyz se to zesili, tak se v tom aute neda ani vydrzet :-)! Jinak jsme skoncili po seste vecer!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.10.01  19:23

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Zkusím to. Bude to o den později.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.01  20:36

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Tak to je bomba a kdyby to šlo, udělal bys ještě jeden koncept, který by vyšel zhruba na půlku(30 000Kč), abych si trošku udělal představu jak se co liší.Určitě nebudu sám, kteří to ocení.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.01  13:09

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Tak to by mne pak taky zajimalo, jak to ozvucite...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.01  12:36

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Za ty peníze z toho koncertní sál skoro udělám. Bude to hodně dobré. Zpracuju koncepci a nejpozději ve středu pošlu e-mail.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.01  11:39

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Super, to Vito bude v provedení combi ( uspořádání 3+3).Já měl představu něco kolem těch 70 000 +- 10 000 Kč.Je mi jasný, že na orchestr v autě to není,ale snad se něco najde.Můj e-mail je malysano@seznam.cz . Díky moc
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.09.01  07:49

    « Re: VITO - ať žije hudba

    Abych mohl zkusit něco vymyslet, potřebuju vědět, jakou máš představu o kvalitě, ale hlavně kolik jsi ochotný za Car HiFi utratit. Můžeš koupit chrčítka za 400,- Kč, ale také špičkové reproduktory za 200.000,- Kč a všechno mezi tím. Zesilovače, subwoofery atd. Nech tady e-mail a částku. Během dvou, tří dnů bych zkusil něco navrhnout. Mezi tím se podívám jaké má Vito montážní možnosti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.09.01  21:20

    « VITO - ať žije hudba

    Kupuju si nový MB Vito a chtěl bych si do něj namontovat nějakou slušnou aparaturu.Jenomže v car audio se moc nepohybuju a proto bych vás chtěl požádat o radu: co, jak a za kolik ? Předem díky za ochotu!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…