Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.01  17:07

    « Re: este raz SONY

    xtra - nechaj si poradit, kup si radio za cca 15 tis a zvysok daj do zosiku a reprakov, All ti uz poradil do akych. A ked chces dobre ceny, utekaj do rakuska, kup si radio a nechaj si vratit merver. A mas to vybavene...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.01  15:46

    « Re: dotaz na repro

    Teoreticky by si mohol pripojit basak aj iba na radio, ale obavam sa ze pri vykone radia niekde okolo 12W by si z neho moc zvuku nedostal. Poctivy basak potrebuje aspon 150W aby ho to rozhybalo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.10.01  13:33

    « Re: dotaz na repro

    Jeste doplnujici otazka> Na vystup z autoradia nemuzu pripojit jen basak? Nejaky vyhybky ci co to chce? Proc na basovy reproduktor budu v kazdém prípade potrebovat zesilovac?. Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.10.01  23:32

    « 2xtra

    Neviem ci citas Watt ale ak si tam videl Polo (sice starsi model 6N) s alpine a canton a chcel by si nieco podobne (vulgo presne to iste) v rozumnej cene tak sa mi nechaj kontakt na seba na hidden_danger@pobox.sk a uvidis, ze sa da urobit rozumna cena.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:21

    « Re: este raz SONY

    Vždycky se objeví pár příspěvků než dopíšu.
    Nevím, čemu říkáš zajímavé ceny. U nás nabízí Sony maloobchodní marši okolo 18% a to je bída. Fakt ale je, že nemám aktuální ceníky. Vzhledem k tomu, že se touto problematikou tak trochu zabývám, troufnu si tvrdit, že mám docela přehled o možnostech českého trhu včetně značek a cen. Bohužel ne Slovenského
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:18

    « Re: este raz SONY

    xtra-tak to mas dost casu. Tak se mej
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:17

    « Re: este raz SONY

    All ale ani s 20cm nedosahne toho, co umi ten SW! Mozna by stalo i za uvahu, dat misto ovalu koaxialni 13 nebo 16 dozadu, cena by byla nizsi a zvukove by to moc poznat nebylo!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:16

    « Re: este raz SONY

    mracek> jasne premyslim to, chcem to kupit niekedy pred vianocami, takze casu dost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:16

    « Re: este raz SONY

    All, mracek> idem pomaly offline, vdaka za vsetky vase info, este sa vam ozvem ;-)



    AHOJ
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:14

    « Re: este raz SONY

    Myslim, ze alternativa je dana! Tim radiem Sony nic nezkazis, ale repro Sony zkazis uplne vsechno! Proto jsi to poradne rozmysli, sleva neni vsechno a zde jde predevsim o vysledny zvuk!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:11

    « Re: este raz SONY

    Subwoofer jsem nepočítal proto, že by tam byly jen ty dvacítky CAX 327 (80 W RMS, 50 až 22000 Hz, citlivost 92 dB - proti dvacítkám Sony velmi výrazně lepší).
    Variantu s C 602 považuju za vynikající. S dvacítkami je to kvůli ceně. Ale i tak lepší než Sony. Mám pocit, že jsi pro Sony pevně rozhodnutý. Pokud ano, drž se aspoň toho, že koupíš drahé reproduktory dopředu a levnější dozadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:11

    « Re: este raz SONY

    Jedine co vim, ze Sony dela super je MD(taky ho vynalezl) a nektere CD prehravace, jinak vetsina prumer a neco podprumer!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:10

    « Re: este raz SONY

    All> praveze som sa nerozhodol, len pre radio som sa rozhodol ze chcem urcite to SONY ked nie kvoli nicomu inemu tak aspon kvoli dizjnu ;-)



    vsetko ostatne si necham poradit napriklad tebe a mrackovi, pretoze sa nevyznam, ale vravim aka je situacia, ze SONY mozem mat za zaujimave ceny, AXTON pojdem pozriet ci sa da vobec zohnat u nas ... poslem ti este email co ma napadne aj s tymi velkoobchodnymi cenami SONY a potom mi napises k tomu nejaky AXTON ako alternativu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:07

    « Re: este raz SONY

    Neznam repro Sony, co opravdu hraje!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:05

    « Re: este raz SONY

    Promiň, ale vždycky je možnost volby. Se Sony mám tu zkušenost, že to co opravdu hraje, je příliš drahé. Troufnu si tvrdit, že dosáhnu srovnatelnou kvalitu za cenu o 25 % nišší. A ceny? Ty jsou přece pohyblivé.
    Mám pocit, že jsi se už pro Sony rozhodl. Osobně bych si od Sony nevybral nic. Z výše uvedených důvodů. Měl jsem mimo jiné možnost slyšet jejich předváděcí Alfu (jarní Tuning Show v Brně) a to mě v mém přesvědčení utvrdilo. Měli tam super video a monitory a Playstation. Jenže to je mi v autě k ničemu. Zvuk prostě nic moc. Na té samé akci byla i Octavia od Basysu (Pioneer). Za ty prachy? Ani náhodou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  23:00

    « Re: este raz SONY

    Axton bez zesilovace 14890CZK vcetne SW a bez zesilovace, pouzil by jsi Sony za tech 5000Sk!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  22:58

    « Re: este raz SONY

    Proc porad Sony??? Jestli ti jde o kvalitu za ty stejny penize, tak Sony NIKDY!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  22:58

    « Re: este raz SONY

    All> a subwoofer si nepocital?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  22:57

    « Re: este raz SONY

    All, ten zesik bych dal klidne Sony 2-kanal a zapojil do mustku! Casem stejne prijde na to, ze to chce 5-kanal! Cim by jsi honil SW?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.10.01  22:56

    « Re: este raz SONY

    dobre dobre, tak tam mozem dat dopredu SONY XS-K1730 16,5cm • 200W • trojpásmový • membráma z materiálu HOP za 4.700 Sk ;-). zmesti sa to tam do Pola? ma to 16.5 cm
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…