Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.01  20:21

    « Re: MP3

    Jinak zesilovac se vetsinou dava do kufru, coz by melo byt vedle changeru! :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.01  20:20

    « Re: MP3

    Ted nechapu, co myslis doopravdicky repro???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.01  13:33

    « Re: MP3

    myslím zesilovač v rádiu. Když tam dám doopravdický repro tak to přestane basovat atd..
    Mail: lnovak@atlas.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.01  19:46

    « Re: MP3

    novak ty mas zesilovac zvlast nebo myslis ten v radiu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.11.01  19:34

    « Re: MP3

    S tím už jsem se potkal. Nech tu mail, pošlu ti fotky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.11.01  11:52

    « Re: MP3

    díky, tušil jsem to... Díval jsem se na ten typ a mám KRC-859. Asi k tomu koupím changer na 10CD. S podporou MP3 u velkých výrobců to nebude tak slavné...je to prostě střet zájmů. Ještě na okraj ten můj Kenwood má zesilovač na prd.. Kam se v Octávce montuje další zesilovač? Mám to dát k changeru nebo se schová někde pod palubku? (Octávka Combi).Díky LN
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.01  22:21

    « Re: MP3

    to All> dik za mail o sw-boxech (jirkam@mail.cz)...

    to vsichni> jaky vsechny CD tunery, ktery podorujou MP3, jsou vubec na trhu? moc jich zatim asi neni-asi se vyplati chvilku pockat, az to budou delat vsechny firmy, aby trochu klesla cena, co?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.01  21:37

    « Re: MP3

    Ještě drobnost. Na trhu je několik rádií která umí MP3.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.11.01  21:36

    « Re: MP3

    Všechny letošní modely changerů Kenwood umí CD-R i CD-RW. Jediný měnič na MP3 o kterém vím vyrábí Rockford Fosgate. Je na paměťové karty a je dost drahý. Funguje jen s rádii stejné značky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.11.01  08:22

    « MP3

    pánové existuje nějaký MP3 changer ke KENWOODu? Mám rec. se sklopným panelem (nepamatuji si z hlavy typ). Uvažuji o koupi CD changeru, který umí RW disky eventuálně MP3 (což by byla bomba), ale mám takový dojem, že se to snad ani oficiálně moc nepodporuje. Poraďte prosím díky LN
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.11.01  17:16

    « Re: Panove,jak si jistite

    nejak mi to ujelo... Sony
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.11.01  17:15

    « Re: Panove,jak si jistite

    Tak to nas...! Docela pekna vybavicka, o navigaci premyslim taky, ale chtel bych to spojit i s modulem pro prijem tv! Videl jsem na vystave Sonnyho, ktery mel umistenou sklopnou tv u stropu, coz neni jen tak videt! Cenu jsem zatim nezjistil, protoze jsem to nikde jinde nevidel!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.11.01  06:36

    « Re: Panove,jak si jistite

    Omlouvam se za pozdni odpoved,ale musel jsem "za urednikama".
    No,co jsem mel.Jeste ted me to zveda krevni tlak. Radio Alpine IVA-C800R s navig.systemem,plus moduly k tomu(prevodnik,DVD navig.system),CD/Video CD menic disku,dekoder Pro Dolby Alpine PXA-H515.Dvoukanal a ctyrkanal resilovac Alpine MRV ble,ble,ble.
    Jenom tohle stacilo pres tech 200.000 Kc.Zustala mi navigacni mapa DVD(tu nenasel) a nastesti nedemontoval repro,to by me asi mrzelo nejvic ze vseho.Takze FOCAL 165 K3 a K2,celkem 8 kousku plus vyhybky,plus centralni repro K12.
    Jsou to tripasma,coz je dost problem v tehle kategorii a tehle kvalite sehnat.
    Ani subwoofer.box Aplpine SBR-128 Dual nastesti nevzal.
    No Nakamichi se s tim jeste neszilo,ale muze to byt jenom muj pocit,proste me to jeste stale dost ser...
    Bylo to takove schovane,zadne prehnane napisy,decentni mrizky.Ovsem zlodej vedel svoje(bylo to montovane venku,tezko by mel echo odtud).
    Takze diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.01  16:58

    « Re: Panove,jak si jistite

    Co vsechno jsi tam mel, ze ti zpusobili tak vysokou skoda?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.01  12:02

    « Re: Panove,jak si jistite

    To je rozumny navrh,jenze to uz jsem pojisteno mel.
    Tragedie je,ze parkujete doma v garazi,ovsem musite do mesta,do hypermarketu,2x tydne do ciziny(tam je to nastesti no problem).
    Kdyz ten muj zlodej zrejme hoooodne dbal,aby to ukradl neponicene.Jinej sigr by to volamal i s kusy palubky,vyrval by peclive vedene kabely atd.
    Ale ta pojistka to alespon trochu zhojila,byla to palka pres 200.000 Kc a jeste ze jsem to mel zadokumentovane v pojistne smlouve.
    (Chteli mi tam do bavora namontovat to samy,ale dokonale ukryte v motoru,odrusene atd.,s ovladanim na "kreditku".Kdyz ja jsem jeste ta blba stara skola a musim videt display....No asi si budu muset odvyknout).
    Diky jeste jednou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.01  11:36

    « Re: Panove,jak si jistite

    Jeste jedna vec, cetl jsem o pojisteni teto elektroniky, coz by mozna stalo za uvahu, pokud clovek parkuje nekde venku!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.01  11:30

    « Re: Panove,jak si jistite

    Dekuji za odpoved,podvedome jsem tusil,ze pokud to neschovame tak,ze to da sakra praci najit,tak to bude furt o strach.
    Moc dobre se tato rubrika cte,jeste jednou diky.
    Pekny den.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.11.01  11:13

    « Re: Panove,jak si jistite

    Tezko, ale ja pouzivam original radio, ktere pasuje jen do Renaultu, zbytek neni vubec videt! Pokud by se vsak presto chtel dostat do auta a sebrat veci v nem, tak mi sebere jen sw box, protoze zbytek tezko najde a trvalo by mu to dele!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.11.01  06:25

    « Panove,jak si jistite

    ty kouzelne veci,ktere jsem si tady s ohromnou chuti precetl zpatky,co to jen slo.
    Vo co go? Po vypiplani,zahoreni a restartu soustav(ted uz neni podstatne jakych) mi to vsechno nejakej vycihovak vybral v prave poledne z jeciciho auta(pravda sirena rvala spise dovnitr,ale asi mel chlapec helmu a usni spunty).
    Ciste po sobe uklidil a ciste(zaplatpuh) jen rozpojil,co rozpojit slo.Evidentne sel do bavora za tim svym.
    Ted tam mam Nakamichi-MB 100,zajizdi mi cely panel i s radiem pod palubku a dostat se tam da jen kladivem.
    Jenze..... jestli to ten * jeste nevzdal,tak se asi na nej chysta(vcetne toho kladiva).
    Jak jistite svoje stroje?Pokud to vubec jde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.11.01  18:36

    « Re: Subwoofer

    Tomasb-zkus zvazit ten box, zvlast pokud mas velky kufr. Daji se tam bananky a venku to mas behem 3 sekund! Navic odpada narocna montaz, auto je prakticky netknute. Pokud by jsi byl odnekud z blizka, muzu ti dat poslechnout box Axton, ktery hraje fakt dobre! Jo a v tom kombi, pokud by jsi to nasvitil Uv-ckem a nechal rozhrnutou roletu, to by byla podivana... :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…