Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  21:08

    « Re: To Mracek.

    All dik, ale vetsina je jich silene predrazenych! Myslis, ze takovy LCD monitor vyjde na 50tKC, kdyz 15" LCD stoji 15tKc?
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  19:21

    « To Mracek.

    Tv do auta dělá kde kdo. Za těch 16500,- ale bude nějaký problém. Myslím, že jich bude víc. Ta cena je totiž velmi nestandardní. Solidní monitory stojí okolo 50.000,- Kč, Tv tuner tak do 20.000,- Kč. Co dalšího k tomu potřebuješ nevím. Tady mi chybí znalosti.
    Našel jsem tři typy jejichž konstrukce umožňuje montáž na strop. Jsou to Clarion VMA 8582, Lanzar SVRM (www.audiodesign.de) a parádní stropní panel Visteon (nevím typ, www.evisteon.com, u nás 02/20102235). Víc nevím.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  17:47

    « to MRACEK

    Proc mas smulu? Potiz muze byt jedne v cene jinak
    te to paradni kus.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  15:21

    « Re: ZED-to MRACEK

    [odkaz] to je presne ono, co bych si predstavoval, ale mam asi smulu... :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  14:45

    « Re: ZED-to MRACEK

    zed-diky, podivam se!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  08:09

    « ZED-to MRACEK

    www.jensen-audio.cz
    Tam je sice v nabidce nemaji ale urcite by to
    dokazali dovezt.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.11.01  07:56

    « ZED-to MRACEK

    Vim ze TV do auta dela JENSEN. Na www.jensen.com
    maji dost typu.Jensen byl i na autohifi v Praze,jen nevim kdo je tam zastupoval.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  20:07

    « Re: to: All

    Ivane, tak mne tak napadlo, ted jsem se dival na Casio a nabizi tv do auto LCD, udajne se montuje na palubni desku, ale je docela tenka 4,1cm, takze by se mohla nejak pridelat na strop, ale nevim jak! Tot dalsi problem! Stoji asi 16500Kc! Jo a ma video vstup!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  19:56

    « Re: to: All

    to Tonasb: bez problémů by tam měly vejí Magnat Bull Power 216 (hloubka 57 mm) za 2850,- Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  19:55

    « Re: to: All

    Víš, já se o Tv v autě moc nezajímám, tak nevím. Snad by to mohl dělat Visteon (nebo tak nějak). Chce to zkusit vyhledávače. Nemám teď nic u sebe tak až zítra mrknu do německých časopisů jestli něco nenajdu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  19:20

    « Re: to: All

    All, mam k tobe dotaz. Jak jsme spolu mluvili o te tv v aute, nevis o nejakem levnem vyrobci, co dela vyklapeci tv na strop? Videl jsem to na vystave a bylo to Sony, ale to bylo jedine misto, kde jsem to videl! Od te doby nic, ani v katalogu to neni!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  19:14

    « Re: to: All

    V předních dveřích Fabie jsou standardní reproduktory o průměru 165 mm (6,5"). Je to velmi běžný rozměr. Je to jiný háček. Původní reproduktory Jsou kvůli montážní hloubce přinýtovány na plastový distanční kroužek. Nejsem si jistý, ale mám pocit, že je to nýtováno i k plechu dveří. Při výměně reproduktorů je dobré mít nové kroužky při ruce. Původní se tuším demontáží poškodí. Nevím přesně cenu, ale drahé to není (snad okolo 400,-).
    Cena originálních reproduktorů mi také připadne nesmyslná. Za ty prachy koupíš reproduktory o 26000% lepší :-))). Je třeba dát pozorna montážní hloubku reproduktorů. Dovozce distančních podložek mi sice tvrdil, že umožní montážní hloubku reproduktoru až 8 cm. To je ale blbost. Neznám hloubku dveří, ale tipnul bych to reálně tak na 60 mm. Raději to ale nejdříve změř. Když budu tu hloubku znát, dám ti typ na reproduktory.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.11.01  14:14

    « to: All

    Po jakém rozměru repro (na fábii) se mám schánět díky moc zatím jenom dopředu a komponentní připojím je pouze na radio (4 roky staré), takže nepotřebuju super kvalitu(ale tech 4500 co chtej ve fabrice je dost a myslím si že kvalitní komponentní reproduktory o pruměru 13,5 cm se daji koupit za 2000-2500Kč + nejakej matroš a anténa = max 3500Kč).Je to pro známýho kterýmu ukradli před 14 dněma auto. Rádio mu zbylo a tady narážim na další problém: Dá se někde sehnat takovej ten držák na šuplíkový rádio Blaupunkt, on je sice zezadu iso konektor, ale bylo by to dost blbý, kdyby musel nejdřív vždycky zastrčit ty konektory a pak teprve to radio. Diky moc
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.11.01  14:54

    « Prodam MP3 Kenwood

    Chcete mit na 1CD az 10 klasickych CD? Prodám rádio Kenwood KDC MP 6090 RY,2 mesice pouzivane, v zaruce.Mp3 prehrava bez problemu ve vyborne kvalite.Cte ID3-tag.
    Puv.cena 17990,- prodam i s DO na volant v cene 1000 Kc za 15.000 .
    Jdu do lepsiho / a drazsiho:-( /
    Podrobnejsi info na
    [odkaz]
    E-mail Mzednicek@seznam.cz
    tel. 0602/560870
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.11.01  22:46

    « Re: Ozvučeni fabie

    Myslím, že v žádném případě. Sám to uděláš líp a ani ne za polovinu. ISO konektor stojí něco kolem 250,- Kč a anténu si můžeš vybrat jakou chceš. Nevím jak u Fabie, ale pro Felicie obnášela příprava pro autorádio v ceně 3000,- Kč anténu za cca 600,- Kč a reproduktory které známý prodával ve svém obchodě za 170,- Kč (slovy stosedmdesát)/pár. Kabely které byly použity byly bezcenné. Na antény se podívej na [odkaz] Nejlepší jsou asi antény Hirschman. Nevím ale jestli je vedou.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.11.01  10:09

    « Ozvučeni fabie

    Má cenu si nechat udělat prípravu na autoradio primo z fabriky za 4500,- nebo si to udělat sám? Co kvalita repruduktorů? Jak to udělat s anténou - prodávají se nějaké náhrady nebo bych ji musel tahat od té záslepky co je na střeše
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.01  09:17

    « Re: MP3

    Nemáš zač. Dej si záležet na výběru reproduktorů. Dá se hodně získat i hodně ztratit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.11.01  08:33

    « Re: MP3

    originální repro v Octávce je něco jako plastové sluchátko. Musím však uznat, že až jsem utěsnil akustické zkraty tak to jakž takž hrálo. Testoval jsem i jiné repro, ale narazil jsem na menší citlivost těchto "doopravdických" repráků (Clarion) nebylo možné je přez zesilovač v rec. pořádně vybudit. Takže jediná cesta je dodělat 4 kanál zesilovač a přehodit repráky. Čau LN
    to All- fotky mám díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.11.01  08:14

    « Re: MP3

    Právě jsem to odeslal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.11.01  20:38

    « Re: MP3

    Ty fotky pošlu během dvou dnů.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…