Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  10:47

    « Re: Crunch 3004

    skl - na tom www.soundhabit.com som vcera videl cenu 99$ az do vypredania zasob! Takze zasoby sa uz vypredali :-)
    Kontakt na mna je cez mail lufik@hotmail.com, ale tu na motorcafe visim stale, takze tu ma zastihnes najjednoduchsie. Na ten mail ti poslem moje cislo na mobil (ale keby som zabudol, pripomen mi to :-) )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  10:24

    « Re: Crunch 3004

    nasiel som tieto ceny (pre 3004 C):

    $377 ([odkaz]

    $339 ([odkaz]

    trikrat som nasiel 649DM (=331EUR - napr. [odkaz]

    a zrazu $159 v akcii ([odkaz]

    Takze na tom asi nieco bude (tych $159 =~ 181EUR).. Som dost zvedavy ako dopadnes. Potom by som sa ta asi chcel popytat na nejake detaily, tak ak mozes, posli mi potom pls nejaky kontakt na seba na allladin zavinac yahoo.com, dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  09:20

    « Re: Crunch 3004

    V3004SE ma na tej stranke uvedenu cenu 383EUR. Otazka je, ako su tie ceny aktualne.
    skl - ak pockas do zajtra, tak mozes mat istotu, ukazem ti od neho fakturu. Dnes vecer ho idem kupit (alebo ten Helix HXA40, ale budem si ho musiet este poriadne poobzerat)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  22:40

    « Re: Crunch 3004

    nebude to nahodou model SE (V-3004SE)? to je limitovana seria. ma uplne iny design (je aj o nieco vacsi a pochromovany). tam ta cena zhruba odpoveda
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  16:59

    « Re: Crunch 3004

    nie ze by som ti neveril, len ak je tak, tak do toho asi pojdem....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  16:58

    « Re: Crunch 3004

    no dovtedy to asi nevydrzim a za druhe, ta akcia nan uz bude davno fuc. Fakt to stoji len 181 EUR ? Prosim ta, kde presne ? Stale mi nevoni ten rozdiel v cene oproti tomu nemeckemu cenniku, kde "V-3004 C" kostuje 331,83 EUR...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  16:03

    « Re: Crunch 3004

    Jasne, podelim sa. Ale nechci odo mna, aby som to instaloval v tejto zime. Ked sa lady roztopia a luky budu plne kvetov, nainstalujem to.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  15:51

    « Crunch 3004

    luf, az zakupis a zapojis ten crunch, tak sa nezabudni urychlene podelit (napr. tu) o svoje postrehy !!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.02  09:20

    « Re: RTO

    O pripadoch, ze colnici si zavolali som pocul aj ja, ale vacsinou ide o veci za 20tis ATS, ktore su malicke napr. laptop. Pri polozkach pod 10tis to maju colnici v pazi. Ked ale nieco priznas na hranici a platis clo z ceny bez DPH, musis DPH uhradit na nasej strane. Vtedy sa straca vyhoda nakupu v zahranici.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  19:10

    « Re: RTO

    Byl bych s těmi celníky opatrný. Dost jsem před časem dovážel z Německa a občas i z Rakouska. Nejednou se stalo, že Němci nebo Rakušané zavolali našim celníkům že někdo razítkoval Mwst. Já bych si to po těch zlušenostech netroufl. Taky vám to můžou zabavit + pokuta. Nevím jak na Slovensku, ale v Čechách je celní zatížení reproduktorů a autorádií (zesilovače nevím a ty dvě sazby si pletu) 2,5 a 4 % z ceny. Vždycky se mi podařilo je přesvědčit aby mi počítali clo z ceny bez Mwst. To přece dostanu zpátky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  15:32

    « Re: RTO

    sorry, jestli nejsem nahodou v obraze (nemam cas zrovna cist predesle prispevky), ale kdyz tu vidim diskusi o zn.RTO, tak vam vsem radim-NEBRAT!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  15:29

    « Re: RTO

    Treba mat nakup nad 1000ATS (75EUR), mvst je 20%, ale tieto obchody to robia cez tax-free a tam je dost vysoky poplatok. Realne ti teda vratia asi 15%. Na nasich na hranici sa vykasli, rakusakom si das orazit, ze si to vyviezol a nasim nepovies, ze nieco dovazas. Jednoducho ho vybalis zo skatule a das pod sedadlo akoby tam bol uz odjakziva. V rakusku ti uznaju zaruku aj ked nedonesies originalny obal. Ak ti na to pridu, platis clo aj pokutu, ale nemaju ti na to ako prist. Ja som podobne previezol cez hranice uz 3ks monitora 19", repro, 2x radio a kopu inych veci. Ak to priznas, platis clo a na cenu s clom este DPH, takze sa to dost predrazi. BTW mvst. ti vyplatia aj v Blave, ale tam je poplatok este vyssi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  15:19

    « Re: RTO

    kolko % je vlastne merwersteuer ? ake su podmienky na vratenie (min.suma?) / clo (max.suma bez cla?) ? nebudu problemy s nasimi borcami na ciare, ak nakupim polozku za viac ako 7000 tis. ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  14:23

    « Re: RTO

    Sorry, preklep: samozrejme ze 181EUR.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  14:21

    « Re: RTO

    skl - stoji v MediaMarkte 2500ATS, co je po prepocte asi 1818UER a nejake drobne, ked mi vratia mvst, bude moj za cca. 6000SKK. Dobra cena :-) Asi ho utekam kupit, aby mi ho nevypredali.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  13:57

    « Re: RTO

    luf, tie tvoje ceny na autohifi su fakt lepsie, akurat ten V3004 (podla teba 181 Eur) mi nejak nejde do hlavy - vzhladom na to co pisu tu: [odkaz] (alebo to je uz nejaky iny typ ?)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  13:25

    « Re: RTO

    Moje rozhodnutie je tazke - nechcem to mrsit nejakym nekvalitnym zosikom, ale zase nechcem mat v aute drhasie hi-fi ako v obyvacke. Rozmyslam nad tym Crunchom V3004 alebo Helixom, ale ten Helix nema pasmove priepuste atd., takze ho asi budem musiet vylucit. Velmi sa mi tiez paci Hertz H420, ale ten je uz nad hranicou rozpoctu. Zatial som najviac nakloneny tomu Crunchu V3004.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  13:21

    « Re: RTO

    skl - neviem, ci si si vsimol adresu toho predajcu, ale je to az v Klagenfurte, to je pri talianskych hraniciach :-) Ad ceny - v Saturne alebo v MediaMarkte kupis zosiky lacnejsie, mrkni sa na ceny, ktore som pisal na autohifi a porovnaj si.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  13:10

    « Re: RTO

    hm, jasne, takze to vypada jednoznacne na ESK 16-ky a nejaky EBX SW... kazdopadne mne sa dost pozdava aj ten Crunch (link od All-a)...-kusove ceny (podla nemec.cennika) su tam 255 EUR (zosik P480), 153 EUR (16ky), 178 EUR (SW Legacy) - akcia spolu 489 EUR. Tak neviem ako z konopi a vyplata sa pomaly blizi...
    A ty, uz si rozhodnuty ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.02  10:48

    « Re: RTO

    Co sa tyka Cruncha, mne osobne staci, ze mi ho doporucil Speedy :-) Teda doporucil mi V4004, ale tu nemozem zohnat.

    Ad Hertz - zosik je skutocne H420, ostatne neviem, co je zac. Ale ten SW sa predava aj samostantne za 2000ATS, H420 samostatne stoji 4000ATS, takze tie komponentne 16ky mas k tomu zadarmo. Viacej by ma ale potesilo, keby bol v akcii H420 samostatne.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…