Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.02  11:19

    « Re: Crunch 3004

    Na Floridsdorfe vcera este mali, na Simmeringu nemaju ziadne. Ale zase mali ten Hertz za 2990ATS, ktory na Floridsdorfe nemaju (teda maju ho, ale za 3990ATS), maju v tom proste bordel. Ked mi vratia mvst, bude vysledna suma 190EUR, co este financne unesiem. Inak mali na Simmeringu Crunch VU neviemaky, ale aj ked bol podstatne drahsi, predajca tvrdil, ze starym V3004 a V4004 sa asi ziadny zo sucasnych Crunchov nevyrovna. A dost dlho so mnou meditoval nad tym, ci pridat 500ATS a kupit Hertz, alebo si zajednat ten Crunch. Nakoniec usudil, ze je asi o tolko lepsi, o kolko je drahsi :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.01.02  09:55

    « MB Quart

    tie tvoje 16ky su typ MB QUART RCS 216 ? Lebo tie maju na powershope za 1890 sil.-zlava z nejakych 3500..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.02  09:44

    « Re: Crunch 3004

    uauu, tak ti teda zatial ticho zavidim ..nemyslim, ze by si nakupil zle ..mozno ta cierna je nenapadna, ale mne sa prave ten dizajn lubi... Kolko stal presne ? (ziadna akcia sa nekona ?)

    takze: Crunch V3004 za 181EUR uz je uplne passe, alebo myslis, ze este za taky tyzden by malo zmysel sa o to zaujimat ? Kedze su na webe k tym viedenskym MM aj tel.cisla - nevies, v ktorom konkretne to este maju ? - Florisdorf, West, Vosendorf alebo Simmering ? zeby som tam este skusil zavolat...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.02  08:17

    « Re: Crunch 3004

    Tak som ten Crunch nakoniec nekupil. Uz nebol, chlapik bol sice taky ochotny, ze mi zistil v ktorom MediaMarkte ho este maju, ale bolo to az na druhom konci Viedne a zatvarali tam za 15 minut, to nebolo sance stihnut. Ale bez zosilovaca som nezostal - kupil som si Hertz H420. Predavac ma nalomil, ze nemam byt drzgros a pridat si na ten Hertz. Zatial iba jeden postreh: je cierny a dokonale splyva s okolim (super vyhoda nenapadnost).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  17:34

    « Re: to all

    All - skoro som zabudol, ved ja budem potrebovat este signalovy kabel a rozdvojky. Tu v rakusku su to nehorazne drahe veci, tak pokukujem po niecom za normalnu cenu. Ten sig. kabel co si o nom pisal skl (140CZK/m) by som bral, ved ja ho potrebujem iba cca 1.5-2m a potrebujem, aby cinche boli fajky, nie rovne koliky, lebo inak to nezapojim. Diky za ten link na Sekin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  17:34

    « Re: to all

    Na webu nevím o žádném testu. Přez víkend budu skenovat a pak to dám na svoje stránky.
    Pokud jde o zesilovače Hertz, byl jsem velmi překvapený výsledky H 230. Jsou víc než vynikající. Jako dvoukanál pro náročnější instalaci (víc H 230 pro reproduktory nebo 1 pro SW, nebo obojí) by mohl být hodně zajímavý zvuk. Vynikající testy má také HSK 1600. Nevím ale kolik stojí. Taktéž je vynikající (asi jeden z nejlepších) Hertz Air 5400. Je toho jistě víc.
    Pro dnešek končím. Zase až zítra večer
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  17:02

    « to all

    predchadzajuca veticka patrila este lufovi..
    vyprovokovat som ta tak trochu chcel, ale zase si nemusel vymenovat cely vas cennik..:) OK, ten Axton (repro, mozno ani zosik) v zasade nevylucujem, ale fakt je, ze o nich vela neviem, resp. zatial som od nikoho ineho nez od teba vyjadrenie k nim nepocul. Ale rad sa poucim - su nejake z tych testov na webe ? Hertz ma tiez ocenenia z nemeckych testov... Ale samozrejme beriem kazdy argument co sa tyka ceny. Resp. rad sa pozrem na akykolvek test, lebo z neho clovek moze vytusit charakter daneho zosiku/repra. Inak dik - mozno ked dojdem na tu montaz, tak aj nieco nakupim :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  16:41

    « Re: Crunch 3004

    c'ce ty budes samy dobry kauf :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  16:39

    « Skl

    Montážní firma o které jsem se zmiňoval je ve Zlíně. V Přerově je to samý diletant. Pracuje za 200,- CZK/hod., v sobotu 250,- CZK/hod. Skutečně tam posílám zákazníky, kteří nakoupí u mně. Není to ale problém. dohodnu ti tam termín i když nenakoupíš. Termín je třeba dohodnout proto, aby byla dílna volná na celou montáž a neotravoval tam během tvojí montáže někdo další. Nooo, ale mohl by sis něco koupit.
    Řekl bych, že je vcelku pochopitelné, že doporučím to, co prodávám. Vždycky ale tak, že naprosto stojím za tím, co o tom kterém výrobku řeknu. Vždycky navrhuju systém přesně podle finančních požadavků zákazníka a vždycky nejraději z komponentů které dobře znám.
    Jestliže budeš chtít reproduktory v kategorii HSK 165 (asi 4800,- CZK), doporučím Axton CAC 2.17 (4600,- CZK) které rozhodně nejsou horší. Jestliže budeš chtít Stratos, je Axton lepší. Jestliže budeš chtít Canton Pullman CS 2.16 (nemám aktuální ceník, ale poslední mně známá cena byla 7556,- CZK), postavím proti nim Em Phaser ECP 2600 (8500,- CZK) a kdybys měl cestu kolem, dokážu ti, že jsou nejméně stejně dobré. Mám je v předních dveřích. Znovu se musím odvolat na německé testy. V každém testu kde se Em Phaser účastnil, byl ve stejné cenové kategorii lépe hodnocený než např. Rockford Fosgate. Pokud bys chtěl ještě lepší, nabídnu Em Phaser ECP 26 XT který je v německu zařazován do kategorie "Spitzenklasse" a stojí 11500,- CZK. Chceš High End? Dobrá, nabídnu Em Phaser ECP 26 NEO za 26500,- CZK.
    A stejné je to v zesilovačích. Můžu nabídnout 21 typů zesilovačů od monobloků po 6-ti kanály v cenách od 4999,- CZK do 49990,- CZK/kus.
    K dispozici je 15 typů subwooferových reproduktorů, 22 typů subwooferových boxů (včetně aktivních) v cenách od 3650,- CZK do 20500,- CZK/kus ve všech konstrukčních provedeních.
    Můžu nabídnout reproduktory ve všech rozměrech. Např. ovál 4x6" se zatížitelností 70 W RMS (zkus tento rozměr s takovou zatížitelností najít jinde). Dál můžu nabídnout bass shakery, kick basové reproduktory včetně výhybek atd. K dispozici je také veškerý montážní materiál a doplňky. Jediné co v našem sortimentu chybí jsou distanční rámečky k autorádiím a k reproduktorům.
    Máme i akustické tlumící materiály. Sinus jsem doporučil proto, že je výrazně levnější a v tebou požadované cenové kategorii dostačující. Ze stejného důvodu ti nebudu doporučovat reproduktorové kabely Basic Silver Line (asi 140,- CZK/m) které jsem použi pro sebe.
    A proč to všechno píšu. Naše nabídka obsahuje cca 500 položek ve všech cenových i kvalitativních kategoriích. Nemám zapotřepí hledat jiné dodavatele (i když jich většinu znám). Proti jakémukoliv běžnému návrhu jsem schopen postavit adekvátní náhradu ze sortimentu ACR. Ať si říká kdo chce co chce, tvrdím, že Axton C 502 (7990,- CZK) není horší než Hertz H 420 (7994,- CZK). Nikdy jsem netvrdil, že je Axton nejlepší. Tvrdím jen, že v cenách ve kterých se prodává je kvalitní víc než dost. Zesilovač Axton C 602 (9900,- CZK, 5-ti kanál, 4x50+1x155 W RMS/4 Ohmy, všechny kanály stabilní do 2 Ohmů - 4x65+1x255 W RMS, THD < 0,05) jistě není nejlepší pětikanál na trhu. Dám ale ruku do ohně za to, že je bezkonkurenční pokud zohledníme jeho cenu. Hertz H 535 jistě není horší, navíc má DO subwooferu, stojí ale 12993,- CZK. To je o 30,06 % víc.
    Trochu jsem se rozkecal. Promiň. Vyprovokoval jsi mně poznámkou o tom, že víš co ti doporučím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  15:42

    « Re: Crunch 3004

    skl - bohuzial tie MB Quarty uz nie su. Ja som ich kupoval vo vypredaji. Inak som pocul hrat MB Quart v cene asi 3000ATS a musim povedat, ze proti tym mojim nic moc. V cene do 3000ATS boli aj lepsie hrajuce repraky. Tie moje povodne stali 600DEM; ja som ich nekupil za 2500ATS a lutoval som a potom bol v obchode este jeden dopredaj za 1800ATS, vtedy som urobil ten dobry kauf :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  14:11

    « Re: Crunch 3004

    Druha vec: po tuhom rozmyslani, preratani financii a po precitani tej Allovej odpovede sa asi priklonim k povodnemu planu - tj. SW predbezne vynecham a zapojim 16ky a zadne 20ky na 4kanal (pripojeny na 1 line-out). Takze fader budem stelovat na zosiku... ale pri montazi si asi necham rovno natahat kable aj an druhy par vystupov, prip. aj pre SW vystup, aby som v pripade buduceho upgradu radia mohol lahko rozchodit fader, resp. pripojit bud dalsi dvojkanal+SW alebo aktivny SW. Ale s tymito az v najblizsej dobe neratam, tj. cakam, ze vzhladom na moje priority to bude takto hrat celkom OK (nemyslim, ze pocuvam muziku, kde by to bez SW neslo (rock, sem tam klasiku), po ziadnej velkej hlasitosti tiez velmi netuzim, skor po vyrovnanosti a kvalite zvuku), resp. myslim, ze tie 20ky v MDF by mohli na tento ucel basovat dostatocne. Takze: najvacsi kandidat na zosik je podla vsetkeho ten Crunch, inak asi Hertz H420; ak nebude penazi, tak neviem, mozno Sinus Live alebo Magnat. Otvorena je otazka prednych 16iek k takemuto zosiku (max. 4x75-85W RMS) - kandidati Hertz HSK 165, Canton CS 2.16, Magnat Stratos 216, prip. Axton (uz viem co mi odporuci All:) a ked nebude penazi tak Spirit S160 (ale ten ma zase mont.hlbku az 75 mm :-( ). Alebo zeby ten MB Quart, co ma luf ? (kolko stoji, aky je to typ ?). Prosim radte, ak sa mam niecomu z tohto vyhnut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  13:34

    « Re: Crunch 3004

    all: dobre si pamatam, hovoril si o montaznej firme, ktoru vies zohnat v Prerove za cca 200 Kc/hod. ? Ak ja tak, asi by som mal zaujem az pride cas a bude co instalovat (alebo to je len pre tych co nakupia u teba ?:). Lebo to, ze v SR je to s montazou bieda som uz pocul z viacej zdrojov. A aj ked si (skoro:) vsetko robim rad sam, som prilis lenivy a so svojou sikovnostou uz mam iste skusenosti... takze by som to rad cele zveril profikovi.

    Co sa vytlmenia tyka, ide mi kazdopadne hlavne o potlacenie rezonancii, lebo teraz dvere aj pri beznej trochu vyssej hlasitosti drncia jedna radost a je to dost neprijemne. Takze dik za radu, urcite do tohto budem investovat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  13:02

    « Re: Crunch 3004

    Tak to pro tebe bude asi nejlepší stavit se v Sekinu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  12:41

    « Re: Crunch 3004

    Do Prahy sa mam obcas moznost dostat, nie sice mojim autom, ale nestoji ma to ani cent, takze do Prahy alebo Brna by som si po nejaky material prist mohol. Inak nejaku serioznu montaznu firmu asi v SR nenajdes, tu su len sami vycuranci, co zdieraju zakaznikov. Ja si aj tak planujem naistalovat to sam. Vseobecne si rad robim vsetko sam (teda skoro vsetko :-) )
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  12:19

    « Re: Crunch 3004

    Luf - tobě se vyplatí jet do Prahy? Pokud ano, podívej se na www.sekin.cz.
    Jedno jejich zastoupení bylo v Olomouci. Jenže se s nimi snažím spojit už pár týdnů a nejde to. Mají zrušené mobily i pevné telefonní linky. V Brně nevím. Občas mívám některé z těchto materiálů na skladě (teď zrovna skoro nic). Sám potřebuju udělat nějaké antirezonanční úpravy a proto, že mi v Sekinu řekli, že budou fungovat až po 10.1.2002, chystám se zítra něco objednat. Pokud by se ti chtělo na Moravu (Přerov), můžu ti to zajistit.
    Ze Slovenska mám dost málo informací, ale z toho mála co se ke mně dostalo se mi zdá, že je dost problém sehnat solidní montážní firmu. Měl jsem tady na montáži mimo jiné i auto z Banské Bystrice. Je to asi 200 km a stálo mu to za tu cestu. Z těchto důvodů by mně zajímaly slovenské montážní firmy najdete-li nějaké. Hlavně kolem hranic s ČR.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  12:09

    « Re: Crunch 3004

    Jestli chceš levně vytlumit dveře, použij stejné anti rezonanční desky Basic, na ně pak nalep akustickou pěnu Sinus Live (deska ANS). Měla by to prodávat stejná firma. Tuším Autodax. Tady stojí 40x90 cm 97,- CZK.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  12:05

    « Re: Crunch 3004

    All - a kde by sa dali kupit priamo v obchode, povedzme v Prahe alebo Brne? Kde sa tam oplati ist si nieco pozriet, poradit...?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  11:55

    « Re: Crunch 3004

    luf: neviem. (jedine trosku lepsie zasobene miesto (apon maju na vsetko katalogy) co sa tyka autohifi v BA o ktorom viem je servis "Matlovic" v Pod.Biskupiciach (na ceste od Slovnaftu smerom na D.Hony)). Tiez by ma to zaujimalo - vcetne nejakeho montazneho miesta, kde by vedeli poradit/slusne vytlmit dvere...za slusny peniaz... Ja osobne sa do montaze zosiku / tahania kablov sam pustat nechcem - bojim sa, ze az to auto rozmontujem tak uz ho nedam dokopy..:)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  11:41

    « Re: Crunch 3004

    Nekupuj Fonomat. Je dost drahý a blbě se s ním pracuje. Je velmi neohebný, musí se nahřívat. Podívej se po anti rezonančních deskách Basic B 14617. Měly by být k dispozici ve slovenském zastoupení firmy Sekin - Dostojevského 2563/19,
    POPRAD SK-05801,
    telefon: 00421.905.390 111,
    e-mail: slovensko@sekin.cz. V čechách fungují docela dobře. Dobírkou pošlou cokoliv většinou do tří dnů. Jestli funguje i slovenské zastoupení nevím, ale za zkoušku nic nedáš.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.02  10:56

    « Re: Crunch 3004

    skl - nevies nahodou, kde sa v BA da zohnat fonomat, signalove kable, napajacie kable a podobne veci potrebne do autohifi? Alebo aspon nejaky kontkat na autohifi predajne. Diky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…