Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  20:16

    « Re: Autoradio s modrym diplejem

    Dnes skoro vše. Velký LCD mají Clarion a Pioneer. jseš li z Prahy, tak na magistrále za Nuselákem směrem do centra maj snad největší výběr. Jsou velice ochotní, ale bohužel o něco dražší.

    Čau Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  14:53

    « Re: Autoradio s modrym diplejem

    Panasonic
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  08:01

    « Autoradio s modrym diplejem

    Nevite jake autoradio ma modry display? Musi mit CD mechaniku, changer nechci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.98  09:06

    « Re: Discman v autě II

    Normálně to samozřejmě nejde, ale můžeš si udělat redukci 3,5" stero jack na 2x sinch.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.98  22:49

    « Discman v autě II

    Na to připojení Discmana k rádiu přez zadní vstupy:

    Ptal jsem se na to a ALPINE a bylo mě řečeno, že to nepůjde. - Byl to ale prodavač.

    Pokud tedy máte nějaké zkušenosti s připojením přes vstupy k CD-Changeru, dejte Vědět.

    Dík Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.12.98  08:20

    « Re: vlasta

    Riso, do toho Clariona du, ozvi se na vlasta@festo.ipex.cz, domluvime se.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  16:09

    « vlasta

    DENON :-)))), ale nevim cenu protože u nás se oficiálně neprodává Car Hifi Denon /stejně by to byla pecka/. Musel by jsi do Němec. Od Clarionu je hezounek APA 4202 4x90W 2/3/4 kanály cena 14 657,-Kč novej seženu za 12 350,-Kč taky novej. Menší, ale jenom dvou kanálovej je za 7 509,- 2x72W
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  15:43

    « Re: Clarion

    Zatim jenom MD měnič a tam je to taková pecka /cenová/, že v tomhle případě bych si rozhodně koupil Denon. Stál by určitě míň a je to bezkonkurenčně nejlepší značka, kvalitou a životnosti při neskreslenejch parametrech. Jen tak pro zajímavost ta cena je 42 965,-Kč ode mě za 35 650,-Kč. Bomba co? Single MD by měly dělat od roku 99 SNAD.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  15:42

    « MD

    Hope Sony nééééééé. I když musim uznat, že v MD-kách je nejdál. Za ty prachy asi nic jinýho nezbude. Novej od Sony stojí něco kolem 13 000,-Kč seženu určitě min. o 1 500,-Kč levnejc /samozřejmě nový/. Jinak držim palec :-))
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  09:37

    « Re: Clarion

    Riso, nevis o nejakym lepsim 4-kanalu? Okolo
    4x50W RMS, muze byt i starsi za rozumnou cenu,
    jen znacka!!Dik, Vlasta.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  09:01

    « Re: Clarion

    Hmm, to je teda pecka. Ja chci single MD, na japonskej strankach sem ho videl, ale na evropskejch ne. Ale nemusi to byt nutne Clarion, jen ze jsi tu o nem mluvil a kolega mi ho taky doporucuje (jednoho ma). V nejhorsim koupim Sony, ale radsi bych neco rozumnejsiho. Nejak posledni dobou nemam rad Sony ;-? V podstate mi jde o to aby to hralo, melo to RDS a MD a bylo to co nejlevnejsi - nejradsi bych do 10 tisic, ale zatim sem za tu cenu videl jen bazarovky. Nu coz, kdyz budou hrat ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  09:24

    « Re: Clarion

    Dela Clarion MD? Cena?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  09:14

    « Re: Discman v autě

    Samozřejmě, že půjde připojit. Předpoklad je alespoň trošku slušné autoradio a to přes zadní vstupy. Když by měl někdo zájem mohu nabídnout jakekoliv autorádio od Clarionu za velkoobchodní cenu samozřejmě úplně nové ze všemi papíry v češtině a plnou zárukou. Do Prahy přivezu. Do Brna fakt ne :-))).
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.98  23:29

    « Discman v autě

    Je to možná dobrá věc, ale pujde připojit k nějakému novému lepšímu rádiu ???

    Nebudu mít hned 14000 na radio a 20000 na changer. Tyto nevé rádia nemají CD-Vstup jako jacka a vývody jsem zatím neskoumal.

    Dík Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.98  10:47

    « Re: Changer vs discman

    Tak na to zapoměň to ti nebude hrát skoro vůbec. Jedině, že by jsi si udělal nějakej spešl držák, ale myslim, že to jsou vyhozený peníze. Zvuk je samozřejmě horší, ale ne tak hroznej jako kazeta. Pokuď nemáš zesilovače apod. věcičky tak to ani nepoznáš
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.12.98  10:01

    « Re: Changer vs discman

    sorry, nevyjadril som sa uplne jasne. Teda pokial by islo len o cenu samozrejme, ze je lepsi discman, redukcia, ale neviem ci by to stalo za to, z hladiska kvality zvuku. Zaujimalo ma ci bude zvuk porovnatelny s changerom, alebo bude tak na urovni kazety. Dajme tomu ze by to vyslo na 5000,- Sk, ale ked ten zvuk bude ovela horsi ako z changera tak su to vyhodene peniaze.
    P.S: Ten discman co mam je bez ESP (ziadna pamat).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.12.98  09:09

    « Re: MD

    V autě má MD jednu obrovskou výhodu nepřeskočí ani zanic. Výhoda je v titulkování skladeb, ale mít kvůli tomu nový medium no to záleží na každym co od muziky v autě vyžaduje.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  19:48

    « MD

    Mate nekdo v aute Minidisc? Nejsem zadnej velkej hifista, rozdil v kvalite zvuku z MD a CD nepoznam (a kdyz, tak mi nevadi), spis me zajimaji prakticke informace, jako komfort obsluhy v praxi, poruchovost, jestli mate nejake spatne zkusenosti s nejakym modelem/znackou atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  10:21

    « Re: Changer vs discman

    No upřímně řečeno nevim v čem ti mám/e/ radit. Já myslim, že tady je to jednoznačný a to je cena. Samozřejmě, že je lepší changer/blbý slovo :)/, ale jak víš tak cca 10 000,-Kč máš tam většinou 10CD a jedeš, nepřekáží ti to v autě. I když changer překáží v kufru. Pokuď budeš mít discmana s velkou pamětí /teď dělá Panák /Panasonic :)/ špičkovej se 40s anti-schoc/. Výhoda je samozřejmě v tom, že si ho můžeš vzít sebou třeba k vodě ikdyž changer taky :))). Já mám třeba single CD protože nejsem v autě nikdy víc než 1 hodinu v kuse. Takže pro mě je zbytečnej a kazety jsem všechny vyhodil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.12.98  21:43

    « k veci 3

    ad musika postavena na Blaupunktu a necem...
    to "necem" su mnou ospevovane repro Velocity-je to vazne hodne drahe a skutocne to stoji za to...
    -inac tych 100tis za kvalitne ozvucene auto nie je vela-ten kto ma usi a niekedy skusil dosiahnut aku-taku kvalitu v aute urcite suhlasi...
    a oktavku si nekupuj,ak chces mat muziku v aute a nedas viac ako 20tis. oktavka je priserne auto na ozvucenie-vsade samy lacny,rezonujuci plast,miesta na repro hrozne vyriesene... jedna montazna firma si uctuje +20percent pokial ide o oktavku-tak vela stastia...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…