Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • 00 Reagovat !

    foto

    24.01.99  21:04

    « Sony

    Sony ma vetsinou za sve penize tu nejlepsi
    vybavu a skvelou spolehlivost. Pokud chcete
    investovat vice nez 15.000 Kc do Sony, je to
    skvela volba. Jako reproduktory pouzivam
    DynAudio (danske repro), je to --RADOVE--
    vyssi kvalita nez Pioneer, atd. (jakokoliv
    elektronicke znacky delaji VELICE mizerne
    repro, a to nejen pro car-audio). Druhy
    nejlepsi je (za svoji cenu!) asi Alpine a
    pote Clarion. Vzdy je dobre investovat dale
    do kvalitnich repro, jejich umisteni (moje Volvo
    jich ma 12 vcetne centralniho ProLogic
    reproduktoru), a samozrejme koncovych zesilovacu.
    Pouziti sub-wooferu NENI urcite nezbytne,
    hudba prece NENI pouze o nizkych frekvencich.
    Dobre predni repro zahraje pod 30-50 Hz
    a to staci. Pokud mate v aute dite, stejne
    do moc nahlas nepustite, coz je pro basy pod
    50 Hz potreba.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.01.99  14:26

    « Re. Máte zkušenosti s novým Blaupunktem?

    Nemám. Ale v neposlední řadě bych Vám doporučil novou AIWU, ten zvuk je prostě úžasný a dokonalý. Dokonce přidali novinku v podobě front-surroundových repro o výkonu 6x 100W v nové sestavě Aiwa NSX-A 100.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.01.99  16:16

    « Re: Blaupunkty

    sony mam len preto,lebo som k nemu prisiel spola zadarmo a je to fakt vynimocny model,niekto sa proste na tom type fakt vyblaznil,dlho potom nemali Sony nic podobne v ponuke.vzdy som mal Kenwooda a dost fandim tejto znacke.Sony ma vzdy super vybavu za najmenej penazi a vyborne najdrahsie modely.Blaupunkt hra dobre aj ten najlacnejsi,tuner je super a najdrahsie modely su bezkonkurencne pecky(len to nestastne ochranne riesenie s kartou!).Kenwood ma vyborny tuner a perfektny system MASK-super napad.najdrahsie Kenwoody su fakt vyborne radia.A cd menice Kenw.si zasluhuju nejaku cenu.V Skode-120 hodeny na podlahu hral bez skocenia aj pri prechode cez kolajnice v 80-tke.(aj BL.menice boli donedavna vlastne Kenwoody-iba obal bol BL.)zalezi len na sume-podla toho sa da vybrat aj znacka.Miro
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.01.99  16:41

    « Re: Blaupunkty

    A proc mas tedy Sony, kdyz je BP tak dobry ?
    Pokud jde o to zahrivani, pak mam strach, aby se tam "toho nedelo az moc" a po delsi jizde nebylo po radiu.
    Porad se nemuzu rozhodnout, jestli Sony (priserne vyresene ovladaci prvky - snad to resi dalkove ovladani nekde u volantu) a nebo pekne Blaupunkty.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.01.99  16:33

    « Re: Blaupunkty

    nemal som rad Blaupunkt do doby,nez som si na nich sah.jednoznacne super dizajn(kde sa hrabu 1425-farebne disko displeje,aj ked nova rada BL.podlieha ubohemu vkusu zakaznikov...)
    -ale tuner u Blaupunktu je jednoznacne super!
    a co sa tyka co je lepsie-zalezi vzdy od konkretneho modelu.V kazdom pripade je Bl.spolahlivy stroj so super radiom.To,ze sa zahrievaju,znamena,ze sa v nom aj nieco deje.Ak ma niekto udany vykon 4x40W a radio je studene,tak realny vykon je asi 4x10W.co je asi real u dnesnych radii.niekedy udaval BL.vykon podla DIN normy.ostatny vyrobcovia podla poziadavku zakaznika.Keby sa aj dnes udaval vykon realne,tak maximum by asi bolo 4x15W.a to som asi aj tak prehnal.inak mam Sony. Miro
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.01.99  12:42

    « Blaupunkty

    Mate nekdo zkusenosti s novejsima Blaupanktackejma radiama ?
    V obchodaku, kdyz jsem na ne sahl, byly vzdy strasne rozpaleny. Prekvapilo to i prodavace a predestiram, ze tomu tak bylo v nekolika obchodech a vzdy jen u Blaupunktu. Prej maji lepsi radio a horsi prehravac jak Sony, je to pravda ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  17:17

    « Re: Co do Octavky Combi ?

    Bohuzel nemam Octavii, tak nemuhu blize specifikovat "dobre umisteni". Je potreba dat pozor na polohu oproti ovladani steracu. /jinak si navzajem prekazi a nema to efekt/. Dobre je to u MB (S-klasse)ten pro jistotu nema packu na prave strane, ale dve na leve.
    P.S. SONY neni spatne (mel jsem starsi typ - 5let) odesla mechanika(kazetak), ale to bylo davno.-Rolf-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  17:04

    « Re: Co do Octavky Combi ?

    nie ze by som bol velky zastanca SONY,ale rozhodne mu dam prednost pred akymkolvek PIONEEROM.Mam 5 rokov stary model,cely pomedeny bez koncakov-teda len receiver!Kazetak ma laseramorfne hlavy,neuveritelny zvuk,tuner vyhodnocuje signal z dvoch anten (stal 20tis.Ck-a to este musite kupit stvorkanal zosik aby to hralo),a musim velmi dlho hladat,aby som nasiel nieco lepsie od inych firiem (v tej cene asi ani nie)...Ale najst vhodne miesto pre ovladaci joystick je na dlhe zimne vecery...V tomto jednoznacne vedie Kenwoodacke D.O. odspodku na volant-je to spica.
    -K veci.Kvalitny zvuk do Oktavky-ked nasi chalani robili Oktavku na autosalon do Nitry tak za pol dna rozobrali vsetky dvere-a potom dva dni rozmyslali ako do tych nemoznych plastovych veci osadit nieco normalne!Vysledok bol fakt"ohlusujuci"-ale popis instalacie je na A4.
    -vela stastia a ciste usi! miro.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.99  08:48

    « Re: Co do Octavky Combi ?

    Diky Rolfe. Co znamena dobre umisteny ? Kde presne ?
    Proc ne Sony, spatne zkusenosti ?
    Potrebuju i prehravac na klasicke kazety, takze mi nezbyva bud changer nebo uplne bez CD.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.99  17:05

    « Re: Co do Octavky Combi ?

    To dalkovy ovladani je docela dobry, ale musi byt dobre umisteno(mel jsem moznost ho parkrat vyzkouset). Ja bych ale nevolil SONY. Mam PIONEER pouze CD a nemám problemy(je to ovsem drazsi/vec vkusu/).-Rolf-
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.01.99  16:32

    « Co do Octavky Combi ?

    Hledam slusny radio c MC prehravacem a CD-changerem, ktery bych chtel umistit do bocni uzaviratelne schranky v kufru.
    Co mi doporucite ?
    (Sony XRC5100R s 10-nasobnym changerem (vleze se do te schranky ?) Mate nekdo zkusenosti ?).
    Mate nekdo zkusenosti s tim sonackym dalkovym ovladanim (hruska vedle volantu) ?
    Su zooofaleeee, pomozte, poradte. Cau. Brnak.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.01.99  08:56

    « Blaupunkt

    Přátelé, mám na Vás prosbu, nemáte někdo návod na autorádio Blaupunkt Montereux RCR 44??
    Či nevíte, kde by šel sehnat???
    Díky
    Emajl:JAL@lcs.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.01.99  08:18

    « Re: Pokus o ozivení.

    Hope, jestli mas moznost, dej dopredu kvalitnejsi repro, dozadu nedavej frekvence nad 5k. Stredy a vysky musi byt slyset zepredu(americani tomu rikaji Sound Image), naopak basy jsou nesmerove, takze je muzes dat dozadu.Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.01.99  17:23

    « Re: Pokus o ozivení.

    Taky me to mrzi, ale asi jsou ted vsichni bez penez, tak jako ja, a tak nikdo nic nevymejsli. Ja sice mudruju nad tim, jak ozvucit moji Toyotu, ale zatim na to nemam ani kacku. V prvni rade chci vymenit original repro - precejenom 10 let stary repraky v aute nemuzou hrat ani kdyby chteli ;-) Takze hledam nejaky prijemny levny repro, asi dvoupasmo, zatizitelnost alespon 40W ale spis vic. Je to bohuzel ten nejmensi rozmer (kolem 10 cm), vetsi se tam nevejdou. V druhy vlne pujdou repraky dozadu, tam si brousim zuby na nejaky vetsi ovaly, mel jsem kdysi Alpine a byly sqely. Pak teprv prijde na radu nejaky radio, chtel bych minidisk, ale mozna to bude z cenovejch duvodu single CD (udelam si kopie CD abych si neposkrabal originaly). Menic nechci, je to pro me zbytecna investice a nemam ho v aute kam rozumne umistit. O zesilovaci neuvazuju, ale radio by melo mit alespon 4x40W. Casem mozna pribude aktivni Subwoofer - ale to uz je vzdalena budoucnost. Tak vcil babo rad. Mate-li nekdo nejake rady ci konkretni nabidky tak sem s nimi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.01.99  16:48

    « Pokus o ozivení.

    Neříkejte, že nemáte co do této diskuse přidat.

    Jivo
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.12.98  09:17

    « clarion

    Jasně, že platí. Já už jsem ti maeil posílal tak to zkusim ještě jednou. No jestli nedošel tak to mě štve protože jsem ti posílal fotky a technický parametry. Moje adresa vronsky@access-it.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.12.98  09:05

    « Re: AutoDesing

    Mě se tam věnovali bez nějakých řečí skoro hodinu. Nevím, já jse byl s obsluhou spokojen.

    Čau Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.12.98  09:36

    « Re: Jivo

    Ja jsem od nich kupoval suba za 14000,- a ten pristup, pravda, nic moc. Ale vyber maji super.
    Riso, ta nabidka na Clarion plati?
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.12.98  09:33

    « Jivo

    Jivo myslíš Autodesing. Tak ty jestly jsou ochotný tak já rozdávám zadarmo. Byl jsem tam několikrát, řekl bych, že většího frajírka než je tam jsem neviděl. A je celkem jedno jak drahou muziku chceš. Prostě tě tam maj těžce v pr...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  23:53

    « Re: Autoradio s modrym diplejem

    A pokud jseš z Ústí, doporučuji specializovanou prodejnu na Masarykově třídě. P. S.: dražší rádia mají i barvu displaye podle přání (dá se nastavit).
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…