Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  08:28

    « Re: Jeste ty Octavky

    Byl suchej???
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  08:24

    « Re: Jeste ty Octavky

    Nejlepe a nejstručněji to napsal anonym z 11:43. Těmahle kecama tě krmí každej výrobce jako používejte správné napětí v síti, nepoužívejte, nedělejte, nesahejte ...Ty návody jsou takle psaný kvůli tomu, že se chráněj kvůli magorům který si ten výrobek zkurv. a pak se chtěj soudit s výrobcem, že to nebylo v návodu. /Jako ta blbá ženská v Americe která sušila psa v mikrovlnce. Hádejte jak dopad?/
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  15:37

    « Re: Autoradia do skodovky a Miro

    Oficialni vyjadreni tam mas. Takze rikas, ze je vylouceny, aby blbla elektrika ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  15:32

    « Autoradia do skodovky a Miro

    Skodovaci su * (aspon marketing urcite). Tvrdili mi napriklad za do katalyzatoroveho auta nesmiem natankovat unibenzin. Tolko asi vedia aj o zapajani autoradii.
    Chcelo by to vykopnut z nich nejake oficialne vyjadrenie, nech sa strapnia. A vobec, co je to za idiociu, ISO konektor je normovany a sudruh VW si v nom prehodi kable.
    Pre Mira: Zijem ale nemam cas na browsenie. Mail na Tvoju adresu sa mi vratil, ze je nedorucitelny. Nepreklepol si sa?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  11:43

    « Re: Jeste ty Octavky

    Kdyz si to zapojis tak, aby se ti pri pridani basu stahovalo levy, a pri pridani vysek pravy okynko, tak to vadit muze.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  09:18

    « Re: Jeste ty Octavky

    Ta "kikina" mi napsal toto:

    ...k Vasemu mailu sdelujeme, ze autorizovany prodejce Skoda Vam podal spravne
    informace. Autoradia, ktera jsou nabizena jako schvalene prislusenstvi
    Skoda, jsou odzkousena a splnuji pozadavky na zapojeni v nasich
    automobilech. V pripade jineho, nez schvaleneho autoradia, muze tento
    doplnek negativne ovlivnit spravne funkce komfortni elektriky(t.j. stahovani
    oken, zavirani dveri SAFE, ovladani stresniho okna a dalsi elektronicky
    rizene funkce) nebot muze mit jinak napojene vodice.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  08:59

    « Re: Jeste ty Octavky

    Tak to je pěkná hovadina. Samozřejmě záleží na zapojení, podle manuálu by jsi měl zjistit jestli je zapojení schodné s autom /samozřejmě, že konektor musí být stejný/, ale nechápu proč by jsi si tam nemohl dát jakýkoliv rádio. Prostě si kup co chceš a donesto do nějakýho odzkoušenýho servisu /v Praze můžu poradit/ a tam ti to zapojí. To že nějaká kikina ti řekla, že to nejde. No to je jasný protože ta ti jenom odpapouškuje co má v papírech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  23:02

    « Re: Jeste ty Octavky

    S predajcami uz mam svoje skusenosti. Raz som sa pytal, ked uz predavaju aj radia, ci predavaju aj menice. Chlapik sa ma spytal, ze akej znacky mam auto. Ja ze Renault. On na to, ze to nebude pasovat, lebo oni predavaju radia, ktore su vhodne len do skodovky. Ukazoval na predvadzaci pult. tam bolo asi pat blaupunktov. No povedzte takemuto cloveku nieco.
    Ja si myslim, ze ten vyrok o blbnuti elektriky moze byt tiez takehoto typu. Jedine ak by skodovka pouzivala nestandardne zapojene DIN konektory. To sa ale da prisposobit precinovanim prislusnych vodicov. Takze podla mna do auta mozes dat take radio ake len chces.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  13:25

    « Jeste ty Octavky

    Prave mne odepsala pani ze Skoy MB, ze je opravdu pravda, ze pokud si dam do Octavky jine radio nez z jejich seznamu (obsahuje same vybehove typy, ktere uz ani pomalu nejsou v prodeji, o katalozich nemluve), muze se mne zdat, ze budu mit problemy se stahovanim okynek nebo elektrikou vubec. Toto je oficialni zprava Skody MB. Co na to rikate ?
    Konkretne: mate nekdo v Octavce Blaupunkt Colorado, Saint Tropez nebo Boston ? A dela vam to problemy s elektrikou ? Diky za radu. Chtel jsem si koupit BP Colorado a ted jsem zmatenej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  09:10

    « repro

    Poradit ti z reprákama to nedokážu max. tak na zadek protože nevim co se do předu vejde a hlavně kolik na to máš. Jestli chceš i "tubu" nebo jen repráky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  09:05

    « Re: Radio do passata

    No já nejsem zastáncem původních reproduktorů, ale v Passatu "docela" šly. Jestli tu muziku chceš trochu rozvíjet tak kup raději pořádný repro než cokoliv jiného. Teď jsem viděl repro od fi. JBM repráky stály cca 10 000,-Kč /dvoupásmový/ byla to naprostá lahůdka. Měly v průměru tak 10cm a neuvěřitelně basovaly /samozřejmě to nebyl basák/. Takle plný a přesný basy z takle malých repráků jsem ještě neslyšel. Výšky a středy byly samozřejmě bomba, ale to je předpoklad.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  06:36

    « Doporucene zapojenia

    Neviem si spomenut, ale na nejake www stranke som videl doporucene modely radii a ich zapojenia pre jednotlive typy aut. Nestretli ste sa s tym?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.99  15:54

    « Re: Radio do passata

    Riso, za Alpinu 3DE-7886R 19990,- v Cechach. Ale oni k tomu doporucuji DDDrive reproduktory a jeste zesilovac atd. A to uz by bylo asi drahy. Takze spadnu asi zpet ke Clarionu DRX 7375R. Ten se da sehnat uz za nejakych 16-17000 Kc + 10%sleva. Chci se zeptat jestli ma cenu menit repro v passatu, pripadne doporucit co dopredu a co dozadu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.99  16:06

    « Re: Radio do passata

    To Miro: thanks.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.02.99  16:02

    « Re: Radio do passata

    vlasta:www.velocity.de.Miro
    p.s.UJO zijes este?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  08:28

    « Re: Radio do passata

    No Alpine je rozhodně špičková značka, ale kolik za něj dáš. Jinak jestli na to máš a chceš mít fakt bombu tak do něj nastup.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.99  15:12

    « Re: Radio do passata

    Riso, diky, uz jsi mne uklidnil. Ze musim mit radio se zesilovacem jsem pochopil. Jeste dotaz: Patral jsem jeste dale a byly by i nejake radia zn.: ALPINE. Vejdou se tam 3 CD, ale musi se davat do nejake kazety. A dokonce snad to umeji udelat na modro. Mely by to byt spickova radia. Co ty na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.99  08:44

    « Re: Radio do passata

    Jinak k tomu antishocku. Neboj se dneska už ti neskočí ani Haitai=Denon :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.99  08:40

    « Re: Radio do passata

    DRX 9375 je model který nemá zesilovač, to je to nejdůležitější to znamená, že ti NEbude hrát pokud si nekoupíš extra zesilovač/e/. U tohodle modelu se počítá, že budeš dělat pořádnou muziku. Takže si doufám pochopil, že samotný rádio ti je k ničemu. Pokuď chceš fakt super kousek, ale nebudeš do auta kupovat další zesilovače pak ti "stačí" DRX 7375. I když i tohle radio je výborně připraveno na další rozšiřování. Mají zlacené vstupy a výstupy a takovou parádu jako je automatické zesvětlování /ztlumování/ dipleje při různém osvětlení.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.99  19:23

    « Re: Radio do passata

    Jeste jsem se zapomnel zeptat. Maji ty Clariony antishock system?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…