Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.02.99  08:52

    « Re: repráky

    Jen tak k tomu colloseu od Sony - já jsem ještě neslyšel žádný repro od Sonyho který by hrálo. Touhle větou nechci hanit sony /i když mi moc nesedí/, ale repráky má opravdu dost strašný. Takže srovnáváš nesrovnatelný Alpine je snad jednička /nebo aspoň někde okolo/ a Sony je těžkej průměr. Jinak docela by mě zajímalo označení těch repráků. Za čtyři tisíce je to fakt gut cena.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.02.99  16:17

    « repráky

    na poslednim IAA ve Frankfurtu sem navstivil stanek fy. ALPINE a můžu s klidem v duši říct že ty 15 centimetrový 150W bleděmodráky hrály 100x líp než colloseum od Sony - mám k tomu doma i prospekty a frekvenční rozsahy se od těch půlmetrovejch Soňáků nedaj srovnat. Cena za pár ve Stereu & Videu byla ňáký 4000 kč za pár takže já už šetřim. Alpine dělá i specielní sérii "V12",která je trochu dražší, ale šteluješ si tam sílu různejch kmitočtů tzn. že Bassy si dáš níž než vejšky .... maj to vječinou ty němci s křiklavě žlutejma golfama kerý slyšíš na 5km, ale do ceny za tyhle fajnovosti fak nevidim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.02.99  15:47

    « Re: Repraky

    jenom poznamku...teslacky repro jsem pouzival v prvnich modelech zadnich desek. Vejskace se neosvedcily kvuli citlivosti na vlhko a prach. Basaky nemaj chybu - pouzivam ARN..nevimkolik ale prumer je 225 mm - 4 ohmy - 70 W max. Jako dvojce v uzavrene ozvucnici kolem 40 litru misto zadni desky hraji sqele. Sice uz jsem za ne sehnal nahradu (MC) ve zhruba stejne cene a vlastnostech, ale urcenych do auta. Po dvou letech hrani nevidim u basaku nejaky rozdil mezi Teslou a MCeckem. Jinak se da s pomoci tehle repraku -basy 150-450mm v ruznych vykonech - a vejskacu poridit celkem slusna muzika za par penez. Cena 4 vyskacu, dvou basaku na desku, dvou mensich do dveri a vyhybek malokdy dle typu presahne 2500 Kc, coz je myslim dobry. Deska sice taky neco stoji, ale hraje to fakt obstojne. (Celkem tak kolem 3500-4500 dle auta)
    Jinak je to celkem pokrocila truhlarina. Hraje to uz v mem stroji (skodovka), Oplu Astre, Golfu III, Seatu Toledo a nejnoveji jsme to zkusili ve Ventu. Zatim jsou vsichni spokojeny.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  16:47

    « Re: ujo

    Vlasta neviem ci sa chapeme-myslim nemecke Autohifi.Takze niekto v cechach sa stara o distribuciu zahranicnej tlace-ale ja neviem kto...
    V kazdom pripade sa Ti Tvoja snaha raz musi oplatit :o) ad:registracia (login) preboha!
    nemali by sme dostat aj clenske knizky? vsak minimalne 60% nasich bratskych narodov nic nenapise ak sa ma pod to podpisat.A ak si ma vymysliet pseudonym,tak to radsej zabudne na diskusne kluby. K comu je to dobre-redakcia?
    Mna to zdrzuje o dost sekund-ked si chcem cez pracovnu dobu prehodit par slov...Miro
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  10:55

    « Re: ujo

    Muzes mi dat kontakt alespon na redakci(adresu a telefon). Zkusim se domluvit s nimi.Dik, Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  08:20

    « Re: ujo

    Autohifi-na Slovensku je dostupny len na niektorych benzinkach.A to som hladal dost dlho.Vypytoval som sa tolko,az ich nakoniec zacali objednavat asi na tri benzinky v Kosiciach,takze ho vzdy zozeniem.Obcas chodim na sluzobky do ciech,ale napriek mojej velkej snahe som ho u vas nikde nevidel.Mozno treba skusit otravovat personal,az kym ho neobjednaju.Tu to tak funguje.Miro
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.02.99  08:09

    « Re: ujo

    Diky Miro, nenapsal jsi, kde se da koupit Autohifi.Vlasta
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.02.99  16:52

    « Re: ujo

    Vlasta.ja len ponukam fakty.urcite zalezi od pripojenych reprakov a sposobe zapojenia-bohuzial v Tvojom pripade nemam konkretnu skusenost.Uvidis asi sam ako to bude fachcit-daj potom vediet.Co sa tyka prevodu na 8V-rozoberam to so znamymi-dam vediet ja.V kazdom pripade som mal moznost pocut,ze pri 4V vystupe hral cistejsie tuner u Kenwooda-a celkovo sa mi zdali hladsie vysky.Avsak z jedneho pripadu sa nedaju robit uzavery.Skor sa bojim,aby to vyrobcovia nedotiahli
    do konca: maj-super novinka 10V! jun-este lepsi
    ako ten predtym- 12V a v septembri mame v aute 100V rozvod a mozme napajat vsetkych na parkovisku.Miro
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.99  08:29

    « Re: ujo

    Miro, ten zesik je PS400M - mono, a zapojit do 2 Ohmu jsem ho chtel ja, protoze uz jsem ho jednou mel takhle zapojenej a nikdy nevypnul!! Jinak, kde se da sehnat casopis Autohifi? Mel bych velky zajem! Co rikas tomu prevodniku na 8V RCA?? Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.99  16:26

    « Re: ujo

    vlasta dik za zaujimavu adresu.Niekto tu chcel Kenwooda 500PS zapojit do 2 Ohmov na dva subwoofre.Mam zaujimave info-v Autohifi 1/99 je test tohoto zosilu,a je tam zaujimavy udaj:pri zatazi do 2 ohmov vypol zosik asi po 5minutach a zahrial sa asi na 57 stupnov C,co nie je ani pracovna teplota.Takze asi velmi neodporucam spominane zapojenie.RISA,UJO a ostatni...nenechajte zomriet zaujimavu stranku!
    co hovorite na basove tuby vs. klasicke basaky.
    A co skusenosti s jednotlivymi autoantenami...
    Miro.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.99  13:23

    « Re: ujo

    Cau Miro, prosim podivej se na [odkaz] na Phoenix gold PLD1. Je to prevodnik RCA signalu na 8V. Myslis, ze to k necemu je? Zejmena co se tyce napojeni na basovy zesilovac. Dik, Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.99  13:06

    « Re: ujo

    konecne som pochopil ako moze niekto poslat tri krat to iste...proste odoslete mail-na obrazovke Vam vypise,ze spojeni nabylo navazano-a ono ajhla!
    preslo to kazdy raz. clovek sa denne nieco nauci...Miro.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.99  12:59

    « ujo

    raz do mesiaca nam strasi na serveri,asi si mal smolu.od istoty:mmoncol@telegrafia.sk
    Co sa tyka zapojeni a elektriky:je fakt,ze je nezmysel,aby sa standartne ISO zapojenie lisilo od vyrobcu k vyrobcovi-bohuzial je to fakt.Kto robi vaznu montaz i tak nepouzije ISO konektor-pripojit do neho 50mm napajaci kabel od baterie by bol asi problem.Ale vyznavacom plug&play nezavidim.Co sa tyka urovne vedomosti predajcov autohifi-budte zhovievavi...za chvilocku vznikne cesky casopis AUTOHIFI{alebo podobny nazov-vyjst by mal v aprili-maji} a budeme tu mat cely kopec "odbornikov a borcov",takze si kazdy pride na svoje.A o dva roky tu uz bude zopar ludi,co budu vediet skutocne poradit.Takze trpezlivost a vzdy dajte na vlastny usudok-vid "odbornici v Skode"-to by snad malo byt trestne-z nevedomosti podavat zavadzajuce info...Miro.
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  09:04

    « Pudl

    Nejdřív byl teplej a pak studenej :)))).
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  00:00

    « Philips

    Prodám CD + Radio Šuplík Philips 980. Při připojení zesilovače ovládání 4*repro, ale blbec od něhož jsem to koupil to ustřihnul. Neměl by bít problém to opravit. Nový šuplík u Philipse přes 3.000,- , ale jsou. Pokud máte zájem ozvěte se. Cena asi kolem 6.000.

    !!!!!!!!!! Výkon neznám, ale má to masivní chladiče koncových tranzistorů

    Čau Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  18:16

    « Re: Autoradia do skodovky a Miro

    nazdar vole
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  18:14

    « Re: Autoradia do skodovky a Miro

    Oficialnym vyjadrenim som myslel nieco verejne. Ale ja tvrdim, ze je vylucene, aby blbla elektrika. Maximalne (ak maju nestandardne zapojene piny v ISO konektore) Ti bude blbnut radio alebo Ti vyrazi nejake poistky. Plny suhlas so vsetkymi, ze "originalne" diely su nieco viac. Vacsinou to pochadza od toho isteho vyrobcu ako tie "neoriginalne". A ked maju schvalene niektore Sony a niektore Blaupunkty - vsetky Sonace maju ISO zapojene rovnako a Blaupunkty tiez, takze z toho jasne vyplyva, ze tam mozes dat hocico. A do Skodovky napis, nech Ti technicky zdovodnia, preco nie ine radio a nech to daju do novin.
    Ahoj
    Ujo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  12:49

    « Re: Jeste ty Octavky

    Plný souhlas s rezidents.Jsou to jenom kecy.Ty prodavače ve značkových servisech omlouvá snad jen to,že jsou tak blbí,že si ani neuvědomujou co kecají za debility.Vyčetli to totiž z prospektu.
    (Např. u SONY vám jsou na dotaz ,proč má video 4 hlavy schopni tvrdit ,že víc hlav víc ví.Ale to jsem odbočil.)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  10:11

    « Re: Jeste ty Octavky

    Krmení zákazníků, zvláątě těch, kteří nejsou ani trochu technicky in je dost časté. Podobně je to s tzv. originálními autodíly a autopřísluąenstvím. Např. na ©kodovky jsou doporučené tzv. firemní filtry, např. olejový cca 400 Kč (přitom to dělají Slovinci) a budou Vás straąit, ľe kdyľ tam dáte jiný (FRAM, UFI, MAN..), které stojí polovinu, akorát nemají krabici s nápisy ©koda, tak ľe si poąkodíte auto. Obdobně je to i s rádii. Aby vydělali na předraľených starých ąunkách, tak vás budou krmit kecy.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  08:31

    « Re: Jeste ty Octavky

    To asi ne, ale určitě nebyl studenej.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…