Musika v autě

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Hlavní diskuse

  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.98  16:20

    « Re: k veci

    V časopise Stereo&Video jsou občas i články o Auto-hifi, četl jsem o muzice do Felicie Combi, postavené na Blaupunktu a ještě něčem za cca. 100.000 včetně práce. To už asi o něčem bude, jenže auto za 300.000 a hudba za 100 ... to si dadši koupím Octavku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.98  07:48

    « Re: koupě CD changeru

    Jsem z Ostravy, no a k tem prodejcum, to nebylo tak, ze by mi chteli prodat Sony nebo Pincka k Blaupunktu, chtěli ať dám Bloupunkta pryč a pořídím si rádio i changer. jeste se tady snazim nekoho najit, pokud bych neuspel tak bych te Riso pozadal o kontakt na toho člověka v Praze, dost často tam jezdím na služebky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.12.98  18:37

    « Changer vs discman

    Potreboval by som poradit. Vlastnim Pioneer Keh-p4630r. Chcem k nemu pripojit CD player. Mam v zasade dve moznosti. Priamo pripojit changer, alebo cez redukciu cd-rb20 pripojit discman cez line-out vystup. Ktore riesenie by bolo vyhodnejsie, ked Cd changer stoji 10000 Sk a discman 2000 redukcia {neviem presne ale do 3000 Sk}. Prosim poradte. Dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.98  09:54

    « Re: koupě CD changeru

    No tak to mám dost. Co to tam máš za de.... Samozřejmě, že changer na Blaupunkt existuju stojí cca 9 000,-Kč ten je myslim na 6 nebo 7 CD a pak dělaj na 10CD a ten stojí asi 12 000,-Kč. Nechápu jak tě ty tupouni mohly lákat do Sony a do Pincka vždyť to by spolu vůbec nekomunikovalo. Bylo by ti to uplně k prdu. Nevim od kuď jseš, ale v Praze vim o fakt dobrym chlapíkovy na muziku v autě a hlavně za normalní ceny žádnej zloděj. Když budeš chtít tak jsem napiš já ti dám tel.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.12.98  11:25

    « Re: koupě CD changeru

    No CD changer od Blaupunktu je sice pěkná věc, ale prý je hodně drahý, sám jsem ho svého času sháněl, mám Blaupunkt Casablanca, není to špatné rádio a má možnost changeru, akorát se mi nepodařilo zjistit cenu, u škodovky se tvářili a to existuje? A když jsem si zašel do specializovaného obchodu na autorádia tak tam mě řekli, že je hodně drahý a začali mě lámat ať si koupím Pioneer, Sony atd. Kdybyste někdo věděl kde se dá Blaupunkt sehnat a za jakou cenu dejte vědet.
    díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.12.98  09:45

    « Re: koupě CD changeru

    Určitě by ti šel Blaupunkt protže ten tvůj je de fakto Blaupunkt. Jenom je převlečenej. :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.98  14:04

    « koupě CD changeru

    Mam autoradio s moznosti ovladani CD, typ VW beta
    nechci jim však u VW zaplatit přehmanou častku
    za originalní měnič. Fungoval by i měnič od
    jiné značky?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.98  14:01

    « koupě CD changeru

  • 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  19:37

    « k veci 2

    tak znovu troskou do mlyna.../som rad,ze sa prispevky rozrastaju-donedavna ani nebolo s kym pohovorit/
    -ad cd changer:je jednoznacne lepsi,da sa kvalitne ukryt a este kvalitnejsie prisrobovat,prilepit...takze ukradnut dobre nainstalovany changer je na par hodin prace.nech mi nikto netvrdi,ze singelCD v autoradiu je pohodlnejsi-znicite si platne/chcem vidiet ako pri kazdej vymene cd si ho ulozite do "dokonale spratnej" krabicky.../ a vytiahnut zasobnik z changera zase nie je az tak namahave...
    -ad kvalita v S-120 ak chce niekto fakt pocuvat dobru hudbu v tomto aute,musi investovat do naozaj dobrych repro...pri 100 km/h uz treba aby zosilnovac zvladal vysoky vykon-a repraky adekvatne tomu. t.j.kvalitne bedne /viem o com hovorim-S-120 vyladujem uz 4.mesiac a pri dobrej voli sa daju dosiahnut zazraky-avsak za jazdy sa s kvalitnym tichym posluchom mozte rozlucit.
    -zadne plato sa da nahradit 2cm mdfdoskou,ocalunite ju,
    osadite 17cm basaciky/napr.Velocity/vyskace vyvediete nad hlavu az na vrch bocneho tapacirungu
    priestor pod doskou vystriekate polyuret.penou,tu date tiez do prednych dveri,ktore otapacirujete chlpatou dekou, 17 cm basaciky osadite do specialne vyrezanej dosky vo dverach /tak aby sa dali vobec otvarat/ a potom uz len pohladate idealne miesto na vyskace v predu...
    ludia si sice budu klepat na celo,ale ak vam nie je luto dat vela penazi na fakt dobre autoradio,changer,zosil a hlavne KVALITNU ANTENU,tak polozite do smutku aj niektore 2x1000W na "super hifi car" na niektorom autosalone...
    ...potom si uvedomite,ze zaklad je kupit si hocijake /aj ojazdene/ TICHSIE auto-...a pokusit sa o to iste...
    -ad 4V-je fakt,ze pri pouziti kvalitnejsich komponentov je tento vystup cistejsi na vyskach a aj basy su "trosicku" lepsie...ale prerabat 1,8 na 4V-opakujem sa :asi sa viac pokazi,ako vylepsi...
    ...ale som strucny!...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  15:11

    « 2 Ohm sub

    Ma nekdo zkusenosti s paralelnim zapojenim vice subwooferu do 2 Ohmu? Mam zesik Kenw. KAC-PS400M, kterej 2 Ohmy v pohode zvlada, ale nevim jestli neutrpi kvalita(mam na mysli 30-100Hz, vic do suba nema cenu hnat).Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  15:02

    « Re: Changer versus CD přehrávač

    No já nevim, ale když jsou u Vás na vesnici :-)) ty zloději tak aktivní tak je právě lepší changer protože neni vidět, ale jinak ti stejně seknou cokoliv. A to, že si chceš koupit Piooner nebo Alpine tak to si střelil dvě značky který jsou od sebe dost daleko, kvalitou i cenou. Alpine je vysloveně Hig-end firma. Zatim co Piooner je komerce. Sice lepší než Sony, ale přesto. Jestli uvažuješ o tom, že ti zůstane pár let, tak si kup minimálně Clarion nebo jestli máš prachy tak Alpine případně do Německa pro Denon.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  14:55

    « Re: k veci

    Přesně tak jak se domníváš tak to je. Myslim si, že se rozepisovat nemá cenu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.11.98  12:14

    « Re: Changer versus CD přehrávač

    Do Skody 120 je opravdu zbytečné dávat něco dražšího než za 3000 až 4000 tisíce. Přes hluk motoru člověk stejně neslyší rozdíl mezi kazetou a CD. Zde je asi lepší přehrát si oblíbená CD na kazetu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  21:58

    « Changer versus CD přehrávač

    Bojím se, že kdybych si koupil changer, tak dlouho nevydrží. Zloději v Praze jsou velice aktivní. Rádio s přehrávačem mě dává větší naději na to, že zůstane.

    Dále mám CD domu a do auta jedny a nechtělo by se mně to pořád přehazova. Víměna po 1CD je podle mně lepší.

    Nemám zatím changer a svůj starý přehrávač chci vyměnit za něco lepšího. Asi Pioneer nebo Alpine. Každý říká, že je to do Š120 škoda, ale já si to nenechám vymluvit. Sdělte prosím své názory.



    Díky moc, Jivo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.11.98  14:55

    « Re: k veci

    Nepocitam se v zadnem pripade mezi odborniky, nicmene par systemu v hodnote okolo 60000,- jsem uz postavil.Chtel bych se zeptat,co vlastne 4V RCA (nebo vice) prinasi. Ma vliv na vybuzeni zesilovace(=vyssi vykon)? Dik za nazory.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.98  18:59

    « k veci

    tak trosku od vsetkeho:
    -cd prehravac v aute:cd changer je jednoznacne lepsia vec uz len kvoli mechanike-cudovali by ste sa kolko otrasov znesie dobre nainstalovany changer.pri vkladani cedecka do autoradia ho casom doskriabete tak,ze si s nim neporadi ani komponent za 100tisic.
    -ad Denon,mam rad tu znacku,je to jedna z mala istot aj za malo penazi,ale autoradia su to Haitai,len skrinka je Denon/co svedci o kvalite Haitaia-kedze sa to predava za tolko penazi/
    -4V vystup,rozhodne ak nie je v Tvojom radiu,tak vymen radio."odbornik" ktory ti ho zmeni z 1,8 na 4 urobi popri tom tolko skody,ze to drobne vylepsenie vo zvuku,ktore 4V vystup poskytuje bude prehlusene zapormi ktore napacha manik s letlampou.
    -clarion nie je zly,ale "zozeniem o 1500 lacnejsie samozrejme zo zarukou" zavana takou amatercinou,ze dakujem-neprosim...
    -vie niekto o niekom kto "vie-umi"robit muziku do auta?v zivote som nepocul fakt dobre ozvucene auto/a to mam aparat v hodnote vozu a sam robim ozvucenia pre magorov/,nemyslim 8x2000 Wattov,ale nieco co hra aspon trosku kvalitne /teda trosku viac/
    p.s. v strucnosti je krasa-ale neda mi to nezapojit sa medzi "odbornikov"
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.98  15:19

    « Re: cd

    vlasto nechci tě nějak odrazovatt, ale mám se zásahama do rádia velmi špatné zkušenosti. Nevim jestli tohle je možný /technicky asi jo/, ale nešel bych do toho. Půjde to "kaďit" uvidíš :))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.11.98  09:50

    « Re: cd

    Mam Kenwooda 559.Momentalne resim problem, jak
    z 1.8V RCA vystupu udelat aspon 4V. Jestli nekdo
    vite, kdo to dela, ozvete se.Dik
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.11.98  09:32

    « cd

    Měl jsem "pincka" a byl jsem vysloveně zklamanej. Teď mám Clarion DRX 7375R je to druhej nejlepší model. Ten nejlepší nemá vůbec zesilovač takže musíš dokupovat /to by jsi měl stejně/. Tehle můj model stojí 16 700,-Kč nebo ve dřevě o 1 000,-Kč víc. Můžu sehnat tak o 1 500,- levnější samozřejmě plná záruka atd. Záleží jestli chceš jen tak něco do auta nebo nějaký nabušený komplet. Nejlevnější CD od Clarionu je za 8 500,-Kč. Na normální poslech super, samozřejmě se tady moc nepočítá s nějakym rozšiřováním. Největší výhoda toho modelu DRX 7375 je 3,6V výstupní výkon. Má výklopný panel atd. Můžu ti ho popsat podrobně, ale napiš kolik do toho chceš dát. Jestli chceš něco fakt libovýho tak v čechách Alpine a nebo si dojeď do Němec pro Denon to jsou fakt bomby i ty ceny :)))
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.11.98  19:35

    « Co mám koupit??

    Potřebuju Nový CD přehrávač, ale ne changer . Kdo má zkušenosti poraďte. Jak moc to skáče, jak se to ovládá, jak to hraje, jak to chytá rádio a pod.

    Značku typ apod do diskuse nebo přímo mě na Email.

    Díky moc Jivo

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…