PEUGEOT - obecne

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Peugeot

  • 00 Reagovat !

    foto ferdzi

    ferdži 24.06.16  12:44

    « PEUGEOT PARTNER

    Dobrý den chcem sa opitať mam peugeot partnerr.v.1999 ked naštartujem tak za par sekund motor zhasne voda je olej je aj nafta na ukazovateli teploty my svieti červena botka kto poradi čo stým
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.06.11  16:40

    « Peugeot 405 4x4

    Ruší někdo peugeot 405 4x4? Odkoupím čerpadlo a počítač pro samonivelaci zadní nápravy. Kontaktujte mě na e-mauil: efenberkova.marcela@seznam.cz Děkuji
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.04  15:01

    « Peugeot 106

    Nemá někdo doma díly na předek na 106 1997? Potřeboval bych kapotu, pravý blatník, pravé světlo, chladič ... Díky za každou odpověď. mail m6564xp@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.01.04  12:48

    « Re: 806 - dekodovani VIN

    Pokud mas VIN a potrebujes ho dekodovat, tak to zkus na www.peugeot-club.cz. Je to sice orientacne, ale aspon neco.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.04  08:49

    « Plastový kryt motoru u 307SW 1,6

    Prosím Vás, mohli byste mi ti z vás, kdo má 307SW 1.6 benzín (možná i break a krátká verze) zjistit, zda máte pod motorem plastový kryt motoru. Já jsem na 95% přesvědčenej o tom, že tam u SW 1.6 je a že mi ho při opravě motoru nevrátili zpátky a zašantročili ho někam. Prosím o odpověď :(. Nerad bych se hádal neoprávněně. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.01.04  22:31

    « 806 - dekodovani VIN

    Chystam se koupit jete Evasion, Ulysse nebo 806 a potrebuji popis dekodujici VIN, nebo jina identifikacni cisla, abych mohl overit aspon nasledujici udaje:
    datum vyroby karoserie(auta), datum vyroby motoru, typ motoru (potrebuji mit jistotu, ze motor je 2.0i 97kW a vice, nebo CT (ne 89 kW) ), pripadne vsechny mozne dalsi udaje.
    Poradite mi nekdo, kde to lze ziskat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.03  12:04

    « Re: Ceny za opravu P106

    diky, kolega nakonec koupil 4 orig hadice k topeni a k chladici za nejakych 2 500,-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.10.03  10:20

    « Re: Ceny za opravu P106

    Hadice na pažouty jsou docela problém. Když náhodou narazíš na nějakého prodejce neorig. za slušnou cenu, určitě se pochlub, já o žádném nevím. Mám katalog + ceny jen na orig. Peugeot, a to jsou pálky...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.03  09:55

    « Re: Ceny za opravu P106

    Panove, shanim pro kolegu nejaky tip na e-shop, kde by se daly koupit gumove kolena chladiciho systemu k P106 1.4, r.v. 1991. Bude stacit treba i priblizna cena dilu. Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.03  16:07

    « Re: Ceny za opravu P106

    Mám tam vstřikování Bosch. :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.07.03  16:01

    « Re: Ceny za opravu P106

    Vracím se po delší době k tomuto Webu, nějak jsem měl málo času. :-) Díky za informaci, to nebyly ceny autorizovaného servisu, to byly ceny obyčejného malého servisu, který mi tvrdí, že je podstatně levnější, než autorizovaný, používá neoriginál díly a prý já jako stálý zákazník mám výjjimečně levné ceny. Pokud máte pravdu, tak potřebují na držku. Díky oddie a zdravím Hafíka, jo, furt to jezdí denně v městském provozu, škube to při rozjezdu pořád, ale pouze v létě za horka. V zimě úplně bez problémů. Poté, co mi takhle zkasírovali, říkali, že se ještě do půl roku budou muset vyměnit vepředu nějaké ty čepy a silenbloky či co, moc tomu nerozumím, to je jim asi jasné. Jenže tady v Plzni jsem už zažil asi 4 malé servisy ještě mnohem katastrofálnější, protože těm se nepovedlo vůbec nic, úplně všechno zvorali. Tihle pouze neumí vyměnit brzdy tak, aby vydržely déle, než rok. Ještě kdysi na staré Škodovce 105 mi tvrdili, že jsem totálně spálil úplně nové spojkové lamely po ujetí 30 km a tvrdili mi, že musím jezdit se zmáčknutou spojkou a že si to asi neuvědomuju, za což jsem neměl daleko k fyzickému napadení. :-) Tak jsem na ně zanevřel a pak se zase po 2 letech vrátil.
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.07.03  12:09

    « Peugeot 106 1.5D

    Zdravim, mam na vas jednu otazocku. Priatelka si kupila Peugeot 106 1.5D rv. 2000, najazdene 125kkm, servisna knizka. A touto cestou sa vas chcem opytat, ci niesu nejake problemy s tymto motorom a ci este nejakych par tisic km urobi v pohode. Proste kto mate nejake poznatky o tomto aute aj ked s inym motorom, tak prosim o nejaku tu spravicku. Dakujem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.03  12:03

    « Co je to za kontrolku?

    Zdravim, mam P205 1.8D (r.v.85) a blika mi tam v levem dolnim rohu palivomeru takova oranzova konrolka, vypada jako sikmy hrebinek s kapkama, muzete mi nekdo rict, co to je zac?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.04.03  21:45

    « Nepotřebujete převodovku do Peugeot 206?

    Před rokem mi ukradli dvěstěšestku. Teď mi policajti oznámili, že si mám přijet pro převodovku, protože to jediné našli. Kdybyste jí někdo potřeboval, zavolejte mi. Byl to benzín a najeto měl ani ne 22 tisíc. Bylo to skvělý auto. Teď jezdím 13 let starým favoritem. Můj telefon je 605 234 306. Mějte se a ať vás nic na ten způsob nepotká. Mirka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.04.03  08:31

    « Re: díky oddie

    To má myslím hodně motorů, ty předepsané vůle 0.15/0.30, nejen ten pažout... Já je neřeším, pokud to neklepe, nastavit se to dá akorát výměnou těch podložek, a to je na mě moc práce :))))
    Jinak 309-ka, to je jen taková 205-ka s kufrem (skoro :)))) - většina věcí je stejných. Se stažením toho manuálu ti neporadím, leda pokud jsi z Prahy, můžu ti to vypálit na CD. A nebo, pokud jsi odjinud, se na ten klub přihlaš, a ozvi se někomu, koho máš blíž...
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.03  19:04

    « 2ježkovi voči

    Na 309 tam není (ikdyž ty motory jsou skoro stejný, jako 205 a 405). Zkus si stáhnout 15,5 mega (někdo tam psal, že to má dokonce 20 MB)na dial upu, to je fuckt paráda. To se ten Peugeot dřív rozpadne. ringo
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.03  18:41

    « díky oddie

    0,30mm to je docela dost. To má i Zetor:-)))(,25/,30) Už vim, proč je to takovej kvedlák.
    ringo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.03  14:10

    « Re: Ceny za opravu P106

    Tak jen tak na rychlý pohled do katalogu:
    destičky 610,- až 1240,-, záleží na systému brzd a značce destiček, na 205-ku beru destičky ještě jinde, značka ABS, cena 440,- pro syst. Bendix.
    Prasátka (válečky) 780,-/ks, taky je tam víc variant, neznám přesně typ, ale cena +- podobná.
    Zadní ložisko jsem našel jen SNR za 1200,-, to asi levnější moc nebude.
    Na náhon tacho jsem zapomněl, ostuda, svíčky nevím (já mám diesel). STK + emise za 1500,- jsou drahé, to je cena spíš na diesela, tam bývají emise okolo 800,-. U benzína musí bát za míň, podle mě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.04.03  10:08

    « Re: VENTILY

    Nemám po ruce přímo knížečku od tohoto auta (mám jí doma...), ale z manuálu od Haynese: inlet 0.15 mm, exhaust 0.30 mm :)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.03  07:33

    « Re: Servisni manual

    www.peugeot-club.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…