FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto PavelSoukup

    PavelSoukup 23.11.16  12:40

    « Nejodolnější benzínový motor

    Tak jsem se právě na [odkaz] dočetl, že za jeden z nejlepších benzínových motorů byl vyhlášený Fiat 1.2 a 1.4 8V "Fire". Tento 8 ventil za posledních 30 let dokázal, že je velice odolný a naprosto spolehlivý a to i ve "stáří" :-) Takže ať žije Fiat :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 28.01.12  17:02

    « Re: dotas

    ale ale žáne, jaký hodit do šrotu, co to je za plky. TO pakostin: zkontroluj zem a jestli jde opravdu 12V ke světlu.
  • « 00 Reagovat !

    foto jenik1

    jenik1 28.01.12  10:14

    « Re: dotas

    Jediný řešení je hodit do šrotu a koupit nové. :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.01.11  15:07

    « dotas

    zdravim všechní mam uno rv.86 jezdy jak drak startuje akoraj mně štve eletrika nemuhu zapojit mlhovky předni relatko cvaka kontrolka sviti ale mlhovky ne a ne svitit mužemi negdo poradyt pište mi na muj jmel dedkovic@seznam.cz děkuji předem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.07.10  23:00

    « uno turbo

    kluci zhanim nekoho kdo nevi kde bych sehnal cele elektricke schema na uno logo 1.3turbo uz jsem s toho zoufalej predem dekuji :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.07.10  22:58

    « uno turbo logo

    kluci zhanim nekoho kdo nevi kde bych sehnal cele elektricke schema na uno logo 1.3turbo uz jsem s toho zoufalej predem dekuji :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.07.10  22:58

    « uno turbo logo

    kluci zhanim nekoho kdo nevi kde bych sehnal cele elektricke schema na uno logo 1.3turbo uz jsem s toho zoufalej predem dekuji :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 24.01.10  22:41

    « Re: Převodovka na Pandu 1.2 r.v.05

    To je málo převodovka mi funguje stále stejně i ve 2 kilech, takže to je nohama a rukama, nebo vadnej kus, oprava se musí vejít do 5 tis. Myslím, že jetou převodovku z Pandy seženeš na vrakovišti a cena bude kolem 10 tkč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.01.10  18:13

    « Re: Převodovka na Pandu 1.2 r.v.05

    Mám najeto cca.90 tis. km.
  • « 00 Reagovat !

    foto gtv6

    gtv6 20.01.10  23:03

    « Re: Převodovka na Pandu 1.2 r.v.05

    cena jiné převodovky bude cena opravy původní, kolik máš najeto že je to hlučný.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.10  10:54

    « Převodovka na Pandu 1.2 r.v.05

    Neví někdo, kde sehnat za rozumný peníz tuto převodovku ?? Nebo kdo by mohl opravit. Je hlučný 1.,2.,a 3. rychlostní stupeň.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.01.10  10:51

    « Převodovka na Pandu 1.2 r.v.05

    Neví někdo, kde sehnat za rozumný peníz tuto převodovku ??
  • « 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 15.11.09  14:56

    « Re: HLEDAM POMOC

    Pruďasi, prosím ťa, nestačilo by príspevok zadať raz? A bez zapnutého CapsLocku?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.09  18:43

    « HLEDAM POMOC

    DOBRY VEČER,PROSIM O KONTAKT NA ŠIKOVNEHO A SPOLEHLIVEHO AUTOMECHANIKA NA MOJE FIAT MARELA 1,8 R.V.96 S OKOLÍ BRNA,SLAVKOVA.....4 ROKY ŠLAPAL JAK HODINKA A NAJEDNOU....STAČI PROZVONIT 602584787,NEBO ICQ 441528113.PROBLEM VYSVETLIM.DĚKUJI ZA POMOC
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.09  18:35

    « HLEDAM POMOC

    AHOJ FIATACI,PROSIM VAS O POMOC.MAM MAKRELU 1,8 R.V.96.AUTO MAM 4 ROKY A KROME SNIMAČE ROZVODAKU ŠLAPALO JAKO HODINKY,AŽ TED.....AUTO ME NAJEDNOU PO CESTE Z PRACE PRESTALO JET ASI PO 1 KILOMETRU,NECHAL JSEM HO,DOVEZL MECHANIKA A JEN TAK ZKUSIL NASTARTOVATA CHYTLO NA BRNK.NAPOJIL TO NA POČITAČ A UKAZAL SE IMOBILIZER,ALE ŽE SE TO STALO AŽ PO KILAKU ,TAK JSME TO VICEMENE VYLOUČILY.NASEDL JSEM UJEL ASI 6 KILAKU A ZHASLO,VYŘADIL JSEM AT TO DOJEDE CO NEJDAL DAM 4 A ZAS TO CHYTLO,UJEL JSEM ASI 15KM DO CILE.PŘED CHCIPNUTIM ME ZAČALY LITAT OTAČKY ..1 500 AŽ DO SKORO CHCIPNUTI...VYMĚNILY JSME SNIMAČ OTAČEK..JEDU DO PRACE ASI 20 KM A BEZ PROBLEMU,Z PRACE KILAK A ZASE KONEC..DOJDU ZA 3 HODINY A ZASE NA BRNK...PROTOŽ JSEM NECHTEL UTRACET ZA ZBYTEČNY POKUSY A VYMENY ČIDEL DAL JSEM TO BORCOVY PRES FIATY,CO BY TO MEL SPRAVIT ALE TOMU TO JEDE ZATIM BEZ PROBLEMU,ALE JEZDI KOUSKY.....MAM TO AUTO RAD A NECHALO ME NA HOLIČKACH AŽ TEDKA,TAKŽE BYCH SE JI NERAD VZDAVAL..PROSIM JESTLY NEKDO NEZNA NEJAKY ZAZRAČNYHO,ŠIKOVNYHO A SPOLEHLIVYHO OPRAVAŘE S OKOLI BRNA..PROSIM NA ICQ NEBO JEN PROZVONIT NA 602584787,ZAVOLAM .MOC VŠEM DĚKUJI A MEJTE SE HEZKY.P.S.AUTO JE MAM NA LPG
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.09  18:34

    « HLEDAM POMOC

    AHOJ FIATACI,PROSIM VAS O POMOC.MAM MAKRELU 1,8 R.V.96.AUTO MAM 4 ROKY A KROME SNIMAČE ROZVODAKU ŠLAPALO JAKO HODINKY,AŽ TED.....AUTO ME NAJEDNOU PO CESTE Z PRACE PRESTALO JET ASI PO 1 KILOMETRU,NECHAL JSEM HO,DOVEZL MECHANIKA A JEN TAK ZKUSIL NASTARTOVATA CHYTLO NA BRNK.NAPOJIL TO NA POČITAČ A UKAZAL SE IMOBILIZER,ALE ŽE SE TO STALO AŽ PO KILAKU ,TAK JSME TO VICEMENE VYLOUČILY.NASEDL JSEM UJEL ASI 6 KILAKU A ZHASLO,VYŘADIL JSEM AT TO DOJEDE CO NEJDAL DAM 4 A ZAS TO CHYTLO,UJEL JSEM ASI 15KM DO CILE.PŘED CHCIPNUTIM ME ZAČALY LITAT OTAČKY ..1 500 AŽ DO SKORO CHCIPNUTI...VYMĚNILY JSME SNIMAČ OTAČEK..JEDU DO PRACE ASI 20 KM A BEZ PROBLEMU,Z PRACE KILAK A ZASE KONEC..DOJDU ZA 3 HODINY A ZASE NA BRNK...PROTOŽ JSEM NECHTEL UTRACET ZA ZBYTEČNY POKUSY A VYMENY ČIDEL DAL JSEM TO BORCOVY PRES FIATY,CO BY TO MEL SPRAVIT ALE TOMU TO JEDE ZATIM BEZ PROBLEMU,ALE JEZDI KOUSKY.....MAM TO AUTO RAD A NECHALO ME NA HOLIČKACH AŽ TEDKA,TAKŽE BYCH SE JI NERAD VZDAVAL..ALE KDYŽ MU UŽ NEBUDU VEŘIT TAK BUDE MUSET JIT PRYČ....PROSIM JESTLY NEKDO NEZNA NEJAKY ZAZRAČNYHO,ŠIKOVNYHO A SPOLEHLIVYHO OPRAVAŘE S OKOLI BRNA..PROSIM NA ICQ NEBO JEN PROZVONIT NA 602584787,ZAVOLAM .MOC VŠEM DĚKUJI A MEJTE SE HEZKY.P.S.AUTO JE MAM NA LPG
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.11.09  18:33

    « HLEDAM POMOC

    AHOJ FIATACI,PROSIM VAS O POMOC.MAM MAKRELU 1,8 R.V.96.AUTO MAM 4 ROKY A KROME SNIMAČE ROZVODAKU ŠLAPALO JAKO HODINKY,AŽ TED.....AUTO ME NAJEDNOU PO CESTE Z PRACE PRESTALO JET ASI PO 1 KILOMETRU,NECHAL JSEM HO,DOVEZL MECHANIKA A JEN TAK ZKUSIL NASTARTOVATA CHYTLO NA BRNK.NAPOJIL TO NA POČITAČ A UKAZAL SE IMOBILIZER,ALE ŽE SE TO STALO AŽ PO KILAKU ,TAK JSME TO VICEMENE VYLOUČILY.NASEDL JSEM UJEL ASI 6 KILAKU A ZHASLO,VYŘADIL JSEM AT TO DOJEDE CO NEJDAL DAM 4 A ZAS TO CHYTLO,UJEL JSEM ASI 15KM DO CILE.PŘED CHCIPNUTIM ME ZAČALY LITAT OTAČKY ..1 500 AŽ DO SKORO CHCIPNUTI...VYMĚNILY JSME SNIMAČ OTAČEK..JEDU DO PRACE ASI 20 KM A BEZ PROBLEMU,Z PRACE KILAK A ZASE KONEC..DOJDU ZA 3 HODINY A ZASE NA BRNK...PROTOŽ JSEM NECHTEL UTRACET ZA ZBYTEČNY POKUSY A VYMENY ČIDEL DAL JSEM TO BORCOVY PRES FIATY,CO BY TO MEL SPRAVIT ALE TOMU TO JEDE ZATIM BEZ PROBLEMU,ALE JEZDI KOUSKY.....MAM TO AUTO RAD A NECHALO ME NA HOLIČKACH AŽ TEDKA,TAKŽE BYCH SE JI NERAD VZDAVAL..ALE KDYŽ MU UŽ NEBUDU VEŘIT TAK BUDE MUSET JIT PRYČ....PROSIM JESTLY NEKDO NEZNA NEJAKY ZAZRAČNYHO,ŠKOVNYHO A SPOLEHLIVYHO OPRAVAŘE S OKOLI BRNA..PROSIM NA ICQ NEBO JEN PROZVONIT NA 602584787,ZAVOLAM .MOC VŠEM DĚKUJI A MEJTE SE HEZKY.P.S.AUTO JE MAM NA LPG
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.09.08  17:39

    « spotreba?

    zdar BlondakXXX, mam nove Bravo, najazdenych 3300 km
    ked to velmi nevytacam, tak som mal minule 200km cestu so spotrebou 6,4
    vcera som si robil test na minimalnu spotrebu mimo mesto, a mal som krasnych 5.7 :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.08  08:38

    « spotřeba?

    jezdil ste někdo s novym fiat bravo v základní verzi za méně než 6,7 l. ??
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.08  18:05

    « Problem s radiom

    mam nove Bravo poradte prosim, kupil som si subwoofer a zosilnovac a po zapojeni na original radio cez vystup na zosik, to proste nejde, cez ine radio zostava ide, chyba je v radiu ako keby ten vystup nebol funkcny alebo nebol zapojeny neviem ako nato, poradi dakto, Cez zadne repro to stahovat nechcem to uz nen i ono, a dodavam ze ty amateri s Fiatu mi poradit nevedia
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…