FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  14:45

    « Re:

    K* nebude reagovat, vzdycky neco hodi do placu a pak sleduje, jak se to vrbi. Neco jako zkouska emoci.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 11.12.00  12:58

    « Bez nadpisu

    Někdo se zase probral z letargie. Asi ho předjelo Seicento a on by si rád zpravil mindráky, ale neví jak... A taky ho asi hdně vytočila 147. Ty K.... Italský to mají určitě podplacený, Viď Kamile?! Jen se nedej
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  12:52

    « Re: stěrače Tipo, Tempra

    Kamil* nema cas, furt nemuze najit takove auto, ktere by bylo stejne stare jako konkretni Fiat, stejne jete jako konkretni Fiat, se stejnou vybavou jak konkretni Fiat, ve stejne tride jako konkretni Fiat atd. a pritom 2 x drazsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 11.12.00  11:50

    « Re: stěrače Tipo, Tempra

    Před týdnem jsem se jel podívat do Áček na auta, jaký jsou ceny,apod. Měli tam 3 Punta,jednu Mareu,jedno Cinquecento a zástupy Škodovek, tak nevím Kamile*´co jsi viděl, mám spíš dojem že se chceš zase nesmyslně dohadovat, mimochodem, jak Ti vrže oktávka???
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.12.00  19:57

    « stěrače Tipo, Tempra

    Cukají Vám stěrače ? Takový trhavý pohyb, hlavně když je chladno. Čím to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  23:02

    « Re: Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    Clapci od VW, to už tady bylo. Převtipkujte si Vaše vozy, aby Vám to přidalo pár koní, které holt potřebujete, aby jste se slušně svezli. Nejlepší je, když dojedu střelce s nakrmenou TDI OCT, který jede normálně jen do okamžiku, než ho začnu předjíždět. Pak by to roztrhl,přidělává mě starosti a myslí si, že má auto z jiné třídy, asi jako K*. Ještě že ta můj ITL. krám naftový vcelku nemá problémy , holt musím šlápnout na plyn. Pravda, nerad se z borcema přetahuji na okresce, ale holt když musíš tak musíš. PS : Kolega má felcku, r.v.95, první majitel, asi kolem 80000km, a před týdnem mu pružina prošla miskou tlumiče, vpředu./koroze/ Oprava cca 5000,- . To jsem ještě na cizině neviděl. /Včetně koncernu Fiat/, To je fakt dobrý.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  22:41

    « Re: Elektroinstalace -- TIPO

    bob_ > diky, nejake pojistky tam jsou, jen jsem jeste nemel cas je vyzkouset.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  22:37

    « Re: Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    A ty si tady lecis co?
    BTW: kdyz sem koupil fiata tak sem predevsim docela hodne za usetril image (zdravim majitele golfu a jinych "drzaku" :))))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  09:17

    « Re: Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    :-)) Co to zase meles ? Zase si vedle sebe videl zrezivelou Pandu a Felicii se zatim nerezavejicim zadnim celem a prahy, v ocekavani zatekani do kabiny a motor. prostoru, s unikajici chl. kapalinou pres netesnici vicko,s nacnutym vyfukem ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  02:07

    « Re: Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    To proto, že nezištní majitelé FIATů hledají další nadšené pokračovatele tradice..
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.00  01:34

    « Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    Cim to je, ze v bazarech jsou Fiaty levnejsi nez skodovky,je jich tam az moc a vypadaji jako by byly o pet let starsi nez je skutecnost???Oproti srovnatelne konkurenci jsou stejne rocniky az na polovicni cene.Cimpak to asi bude??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  15:09

    « Re: ADAC

    A ADAC je co (kdo, kde)? Zkusil jsem www.adac.cz (jestli by mi to nezajimalo) a ono nic... Jedine tak ADAC.com, to je ale o pocitacich... ADAC.org? Nejaci fetaci? ADAC.net?


    Aha, asi ADAC.de...

  • 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  12:26

    « ADAC

    Všechny stránky ADAC jsou do 8.1.2001 přístupné všem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.00  09:45

    « Sleva

    Fiat ma ted do konce roku akci 10% slevu na veskere ND a 15% na veskere originalni autoprislusenstvi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  11:44

    « Re: Elektroinstalace -- TIPO

    Tak to pojistka ABS neni v motoru, ale mela by byt u ridice, ale ne v hlavni pojistkove skrini, ale vedle, v samostatne, spolu s dalsimi dvemi (vyhrivani sani, a asi stahovani oken).
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.11.00  10:35

    « DIGI PLEX 2

    Ahoj Fiaťáci !
    Potřebuji poradit. Kamarádovi na Fiatu UNO 1,5 55KW zhořela elektron. součástka (ani jsem to neviděl a nevím jestli to je řídící jednotka nebo zapalování ) , která má označení DIGI PLEX 2 MAGNETI MARELLI MED 434 A. Bohužel ji nemůže sehnat a na vrakáči mu nabídli taky z Una jenže označení 435A. Nevíte ,zda je to možné zaměnit. Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  19:05

    « Re: Elektroinstalace

    Pojistka je u Tipa v motorovem prostoru? Muzu se podivat do Etzolda...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.11.00  08:45

    « Re: Elektroinstalace

    Na Brave prave mam pojistky vlevo od volantu. Pojistku pro ABS mam spolu s dalsimi asi 4 v mot. prostoru. Jsou to vetsi pojistky nez klasicke. Jsou pod plastovym deklem, ve kterem je schovan konektro spojeni cidla ABS. Zkus jit po kabelu cidla ABS na LP kole. Anebo to muze byt vse jinak
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.00  19:36

    « Re: Elektroinstalace

    No jo, ale u Tipa neni pojistka ABS mezi ostatnima, je nekde extra a nevim kde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.11.00  08:55

    « Re: Elektroinstalace

    Pojistka na ABS je u Bravy v motorovem prostoru u baterie. Je na 60 A. Staci ji vyndat.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…