FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    28.12.00  21:40

    « PF 2000

    VŠEM přeji Šťastný Nový rok. PS : Také ITALOBIJCI K***. A nezapomeň opět napsat perlu.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 28.12.00  20:00

    « Bez nadpisu

    Šťastnej Novej rok. PS Ten člověk je zamindrákovanej od hlavy až k patě. On je fakt chudák
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.12.00  01:00

    « Punto

    Manzelcina kamaradka ma Punto,ono Nove Punto.Na pohled skutecne desingnove pekne,ovsem nez se v tom svezete.10000 km,vsechno mlati,kulisa razeni je vykvedlana az hruza,pri razeni dve az tri se me nepodarilo zaradit bez drhnuti zubu.Dvere nelicuji,za ridicem dokonce profukuji.Nepravidelny chod motoru na volnobeh.V celem aute to vrze a skripe jak v orloji.Nad 120 to tahne doprava.Pokud budu srovnavat treba s Toyotou Yaris,kterou provozuje moje manzelka,tak je to sto a jedna ve prospech Yariska.Proste * italsky *,nechapu jak si vubec v tak napjatem konkurencnim prostredi muze vyrobce dovolit uvolnit na trh takovy vyrobek.
    Vzdy kdyz me manzelka nastve,tak ji staci pohrozit ,ze ji prodam toyotku a koupim Punto/auto za trest/.Kamil*
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.00  10:58

    « Re: BRAVA?

    Tak na tu spotřebu u 1,8 verze teda zírám - jezdíš někdy rychleji než 60 km/h ? Nechci tě podceňovat, ale ta spotřeba je fakt až neuvěřitelná, když ji porovnám třeba s průtokáčem Škoda Octavia 1,8 - a to je přece podle novin to nejlepší auto na světě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.12.00  12:45

    « Re: BRAVA?

    Panove, vse nejlepsi v Novem roce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.12.00  09:59

    « Re: BRAVA?

    Ty to nevis jiste ? Jo Brava 1.2, tak tu jsem chtel strasne moc, ale zrovna za 185 00 Kc nebyla zadna. Nakonec jsem ale rad, ze mam Bravu 1.8 ELX 83 kW 115 PS, protoze i s timto autem mam na 11 000 km prumer 6.2 l/100 km a o nizkou spotrebu na silnem aute mi vzdy slo. Skoda jen, ze mam Otika trosku podobaneho od cervencovych kroup, takze spolu cekame na nestastnika, z jehoz povinneho ruceni bychom se vylecili. Anebo Zivel + odcizeni u C.P za 5 000 Kc a cekat na dalsi kroupy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.12.00  08:20

    « BRAVA?

    Ja mam tuseni ze Filip ma 1.8 Bravu ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  15:47

    « Re: FIAT

    No ze by byl FIAT nejlepsi auto, to zrovna neee, ale nejni o moc horsi nez jine... Jinak mfilip ma Bravu 1.2, je tak?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  11:02

    « FIAT

    Není lepší Auto než FIAT!!!!!!!!!!!!! to: mfilip co máš doma za káru?
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  09:59

    « A jeste k prisadam

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  09:57

    « Za to, ze jsi na Fiaty, mam pro tebe darek

  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  09:52

    « Benzin otázka II

    Jde mi spíš o to jestli existuje nějaký seznam aut které můžou jezdit bez olova.
    Slyšel jsem že v polsku se přídáva do benzinu nějaký (mylím) hořčík a ten prý nahrazuje olovo?
    Poraďte někdo!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.12.00  06:28

    « Benzin

    Myslim ze u vsech cerpacich stanic budou k dostani aditiva, ktera zabezpeci bezpecne mazani ventilovych sedel, ono o nic jineho nejde, o toho F 125 bych mozna rekl ze by slo jezdit bez aditiv, nevim jesli mel lit. nebo hlinik. hlavu, ale asi to vychazi ze 124 takze asi by to slo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.12.00  17:47

    « Dotaz?

    FIATY nejvíc nejlepší auta na cestách!!!!!!!!!!!!
    Mám takový dotaz. Vlastním 4 FIATY, 2x600D, 128, 125, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký seznam aut nebo FIATU kde bych se dozvěděl jestli můžou jezdit na bezolovnatý benzín protože olovnatý se od nového roku nemá prodávat? Prosím poraďte někdo!
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.12.00  15:31

    « :-))))) zabava

    A docela mne bavi cist prispevky neznalcu Fiatu, docela je lituju maji asi trochu omezeny prehled, pripadne zkreslene esteticke citeni pokud ho vubec maji .-))) v Rusku je Octavia urcite uvnitr velmi vydarene auto....ale svezte se cimkoli nemusi to byt Fiat krom nemeckeych koncernovych aut...treba francouzema...No ale na druhou stranu chapu totalitni rezim zanechal svoje stopy a vernost Skode chapu :-))) preji hezke svezeni panove a piste ja se rad pobavim :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.12.00  15:24

    « PUNTO 55

    Krom Marey mam Punto 55S (1996) a jezdim s nim denne v lete i v zime do prace (35 km jednim smerem) a nemam zrovna lehkou nohu, nikdy jsem neprekrocil 7 l, v lete pod 6 ted lehce pres 6 litru. Pneu 165/55/13. S Puntem 75 ELX jsem mel na dovolene prumer se zapnutou klimatizaci 7,2 - jel jsem do Dubrovnika. No a kamrad jel s Octavii, takze pomalu to nebylo...trochu jsme chvatali
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.12.00  09:31

    « Re: Punto 60

    Za štyri roky som najazdil 90000 km s priemernou spotrebou 6,4 l/100km, pričom som denne jazdil do práce 25 km a z práce 25 km. Pri dlhších trasách bola spotreba pod 6 l/100km.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.12.00  10:14

    « Re: Fiat-super ceny,KUPUJTE....

    Hele, hvězdičkovej Kamile, odpověď je jednoduchá - neznalost lidí. Kdyby měli ty zkušenosti co já, tak si jiný auto než Fiat nekoupí, namísto toho tady zůstává jakási nedůvěra z minulosti. Takže opravdu - kupujte za dobrý peníze auta který mají co do sebe. Je to jiná řeč než ty stáda škodověnek, vždyť už i Ostavii má každej, kdo má v * díru - jakou má pak mít takový auto "osobnost", když nic jinýho nejezdí (kromě Felicií).
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.12.00  09:17

    « Punto 60

    Nedávno sem ho koupil , zdá se mi , že docela baští . Za kolik jezdíte ???
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.00  14:46

    « Bez nadpisu

    a vzdycky mu na to skocim
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…