FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 08.01.01  09:57

    « Bez nadpisu

    S tím zahnutím s Italem to je dobrá otázka... Je všeobecně známo, že slečny v době normalizační rády v momentě, kdy chtěli kožich, obšťastnili kluky z jihu. No možná právě tam je ten kámen úrazu. Jinak Kamile dobrej pokus.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.01  07:03

    « Re: Punto II

    Kamile, fakt nemuzes byt svepravny........ Jen tak na okraj muj kolega ma na Puntu II uz 36.000, navic si ho nechal predelat na plyn. Predtim mel Punto I a je to opravdu o dost lepsi hlavne co se tyce tichosti, i kdyz I Punto bylo hodne tichy. Proste Punto II je v nabitem konkurencnim prostredi to prave auto! Proto se prodava, clovek ktery chce utratit 300.000 za auto uz o tom premysli a nekoupi si Yarise, ktery je opravdu jen nakupni taskou....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.01  00:00

    « Re: Punto II

    to KAMIL*: Nezahla ti stara s nakym talianem? Jinak si tvuj komplex nedovedu vysvetlit...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.01.01  18:12

    « Re: Punto II

    Pokud se skutecne prodalo tolik Punt 2, musi byt spousta lidi nestastnych.Me stacila odradit ta jedna projizdka.Mozna ma Fiat dobre presvedcovaci metody pri prodeji/nekoupis,nedozijes rana/.Nebo je to jen dobry marketing/za malo penez zadna muzika/.Tezko rict,pokud to neni ani jedno, docela by me zajimalo z jakych skupin obyvatelstva se rekrutuji potencialni kupci jakehokoliv modelu otresne znacky Fiat.Kamil*
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.01  14:44

    « Re: ty koláče musely bejt totálně zmasakrovaný

    Ted mi spotreba pres ty mrazy kapku stoupla na 6.4. Furt starty v mrazu, nez se to zapne termostat, je 8 km pryc, furt brzdim motorem, atd.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.01  14:41

    « Re: ty koláče musely bejt totálně zmasakrovaný

    Bavi, bavi. Ono to vypada, ze jezdim jak snek, ale jezdim normalne, jako kazdy podle nalady. Naladu mam vetsinou pohodovou, a nekolikrat za nadrz si vychutnam zrychleni a jizdu v krapet vyssich otackach. Posledne kdyz jsem si vytocil 3. na 140 asi na 1 km useku uz se ani nas Rocky ( Prazsky krysarik ) nevydrzel divat pres celni sklo. Sila ho zarazila do manzelcina klina :-))
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 04.01.01  13:41

    « Bez nadpisu

    Jo asi tak nějak.
    Jo Kamile, příště nemusíš dělat můru u Rossa, stejně si myslím, že je to zbytečný, ale úplně postačí WD 40. Spolehlivá jako slunce. Ono je tayk docela možný, že vrzání přestane i se změnou teploty. Kdy bylo to tvoje auto vyrobený - Jestli v zimě, tak je to jasný...
    Ciao
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.01  13:26

    « Re: ty koláče musely bejt totálně zmasakrovaný

    Tedy mfilipe, prum spotrebu s 1.8 kolem 6.2 je dobra... Bavi te vubec jezdit? :-) Ja take obcas jezdim na spotrebu, ale pak me to vezme a spotreba je pryc :-) No jo, on ten motor obcas potrebuje protahnout na tech 5500 ot/min :-) (nebo-li 90 km/h na II).


    Taky Vam preju happy new year.

  • 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  21:29

    « ty koláče musely bejt totálně zmasakrovaný

    Měl jsem podezření, že jezdíš rychleji než 60 km/h ale chtěl jsem to slyšet od tebe. Takhle rychle s koláčema...(kdyby s tchýní, rozuměl bych tomu, ale pak by byla spotřeba místo 6,5 kolem 10,0 - aspoň s tou mojí).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  12:08

    « Re: Punto II

    Ze frede ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  12:07

    « Re: Punto II

    Tak to bude asi Punto II hodne srackove auto se spatnou povesti automobilky Fiat. BTW: A Robert ? ( "Hostinec na mytince" ) A Fabia ?
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 03.01.01  11:43

    « Punto II

    Tak Punto je za rok 2000 druhé nejprodávanější vozidlo(první je Golf) s počtem 535.684 ks. Třetí je astra.
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 03.01.01  10:50

    « Re: PEUGEOT

    406 s 3.0l 24V
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.01.01  08:50

    « Re: PEUGEOT

    Co tu blbnes s Peugeotem ? k* O.K. klid pri cestovani je nejdulezitejsi. Jak neco drnci, tak ... A kdyby aspon clovek vedel, co drnci.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  23:09

    « PEUGEOT

    Zdar lidi, videli jste nekdo z vas film ..TAXI.. ?????????? je tam Peugeot, jenze jsem nezjistil jakej a nevite jakej?? docela blba otazka, ale me to zajma
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  23:06

    « Re: Re:

    Pri posledni prohlidce jsem v Brne u Rosse udelal takovou muru, ze to cely promazali a dotahli palubovku, tak ze to skutecne temer prestalo vrzat.Mozna je to vsak i temi zimnimi gumami, ktere jsou znatelne mekci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  11:31

    « Re: Re:

    neboj, nejezdim jen 60 km/h. Jednou mi vyskocila spotreba na 6.5l /100 km, ale to jsem na 600 km jel 3 x 5 km kolem 160 km/h a same jizdy po meste pri hledani adres pri rozvazeni kolacu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.01.01  11:18

    « Re:

    Mozna uz Octavie prestala vrzat, a proto je zase Skoda nejlepsi.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 29.12.00  20:49

    « Bez nadpisu

    Kamile seš Fajn borec - Mám rád lidi se smyslem pro humor a ty si ho tady předvedl víc než dost - A to myslím vážně(žádný cinismus)..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.12.00  00:00

    « Re: PF 2000

    Stastny Novy rok preji vsem.Chlapi uz neblbnete,fiaty hodte do zmole a do noveho tisicileti vstupte s poradnymi vozy.Kamil*
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…