FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.01.01  08:45

    « Re: Tipo 2.0

    Zavolej 038-7411458 je to AUTO VP a maji tma jednoho FIAT fandu ktery vi uplne vsechno...tedy temer :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.01.01  18:08

    « Tipo 2.0

    Prosim zda nekdo nevi jestli je možná záměna převodovky z dvoulitrový Cromy r.v 88 do dvoulitrového Tipa r.v.91, nebo jaký jsou převodové poměry v těchto převodovkách a zda někdo nemá plastové prahy a křídlo. A co se ještě na nich nejvíc sipe
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.01  14:11

    « Fiat 850

    Nabízím FIAT 850 za symbolickou cenu + mnoho náhradních dílů i nových a motor navíc. Pouze fandovi.Oprava karoserie nutná - koroze .Motor super.Bohužel odhlášený.Chtěl jsem ho renovovat, ale nezvládnu to. vlcekpetr@quick.cz nebo 0618/860212
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.01.01  19:11

    « Rozvody

    tak uz vim proc to nestartovalo ta Marea ten kolik co mi delal rozvody se spletl o nejakykousicek a ono to cidlo ktery je pod rozvodovym kolem nekdy nekouslo...v patek mi to bude znova uhlovat....jojo lina huby holy nestesti...zeptal jsem se jinde
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  18:26

    « Re: znova

    Jo vsimnulI !! .-))) jsem povetsinou panove :-)) Sambii
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  14:50

    « Re: znova

    pripadam ti jako zenska ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  14:15

    « znova

    Uz jste si nekdy vsimnuly ze ti co na fait nejvic nadavaji ho vlastne nikdy nemely ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  14:14

    « co proti fiatu ?

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  09:15

    « Re: Nové Bravo

    No tak to sorry, nevím, jak zkopírovat odkaz, napíše to, že je moc dlouhej... Tak jinak: na stránce www.quattroruote.it vlevo ve sloupci kliknout na "NEWS", pak úplně dole vpravo na "LA LISTA COMPLETA" a je to tam (v září).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  08:53

    « Re: Nové Bravo

    nevim jak vam ale ten odkaz mi nechodil
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  08:52

    « A JEDNA DO PLACU....

    Jezdite na zimnich gumach? a retezy?... A pa k, mate nekdo v zimne tak jako ja elektrony na autiku?
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.01  08:51

    « Punto

    Tak uz mam Puntiko ze servisu....cena opravy po bouracce z boku 58.000, hmmm a vzhledem k roku (1996) mi podnikatelska pojistovna odecita 20% z ceny dilu, to si zaplatim sam ...dobry no.... a to mne naboural nekdo jinej... jo jo amortizace, jeste ze mi nenavalili MAreu to bych asi vrazdil..
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 22.01.01  08:49

    « Bez nadpisu

    Vždyť nám to zruší...pište lidi!
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.01.01  08:00

    « Nové Bravo

    Je na [odkaz] /news/Autonovita/ autonotizia.cfm?Codice=111
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.01.01  19:55

    « ať kupují škodárny

    Já si myslím, jen ať proboha lidi kupují (ve své iluzi hodně muzály za málo lováčů) ty škodovky, hlavně v cizině. Víte jaký by pak bylo pasivní saldo obchodní bilance, kdyby to tady Auto Škoda netáhla ? A proto si koupím Fiat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.01  14:51

    « Re: PUNTO

    neboj nebude Punto uz je po laku davali cely novy bok a srovnali strechu jsou neskutesne rychly!!!!!!! ted uz geometrie , gumy...dostrojit a jezdime dal a Uno urcite pujde opravit .-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.01.01  14:05

    « Re: PUNTO

    smula, to uz vypada, ze bude pro pojistovnu lepsi , zaplatit cele ojete auto podle tabulek. Jinak bych prave ted potreboval taky nejakou babu, nejlepe na LP blatnik ( sloupek ), svetlomety ( trosku spinave zevnitr ), kapotu motoru + strechu ( kroupy ). Hlavne, ze se nic nestalo. SKoda, ze bude na silnich o 2 fiaty min ....
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.01.01  11:18

    « PUNTO

    Ani jsem se nepochlubil minulou stredu mne z boku v 50 km/h dalo babu protijedouci Uno.... vystrelila mi pyropatrona v pasu u Punta airbagy nemam... a aut je na odpis - dvere, blatnik. sloupek, prah, strecha...ale nic se mi nestel...este ze to nebyla Felicie to bych tu s vama nebyl...
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 08.01.01  20:51

    « Bez nadpisu

    Je to pravda. Chápu ty co si koupí Punto. Chápu ty co si koupí Yarise. Ale v životě nepochopím ty co si koupí Polo, nebo snad dokonce Fabii. Auto, který se prodává s motorem o stejném obsahu s x výkonama u mě nemá důvěru...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.01.01  10:20

    « Bez nadpisu

    No vidis a ja prave nechapu, proc se kazdym rokem v CR proda tolik Skod. Navzdory spatne povesti :-)A zajemci o ne se rekrutuji prevazne z takovych skupin obyvatelstva, ktere jsou mi vzdalene. Myslim si, ze 90% lidi, kteri si koupi novou Skodu si mysli, ze maji nejlevnejsi auto s nejlevnejsim servisem :-)))
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…