FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.01  23:00

    « FIAT SPORT

    NASEL BYCH ZDE NEKOHO, S KYM BYCH MOHL HOVORIT O RALLY A SPORTU FIATU A TAKE O RUZNYCH VECECH,TYKAJICICH SE FIATU?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.01  12:38

    « Re: Spotřeba

    Mfilipe, promin ten prispevek byl moc starej - pro mne- tak jsem ho necetl, ale ted pres zimu jezdim s Mareou za 9 l...., spis se niz nedostanu... :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.01  09:16

    « Re: MWD - Motor Warranty Direct

    je z MFDnes, zase :-))) Ja ty noviny miluju. A tady to je i ve verohodnejsi podobe: [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.02.01  22:51

    « Re: MWD - Motor Warranty Direct

    si tady z nas delas nehoraznou *, ne?

    pokud ne, tak nahod nejaky link.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.02.01  08:59

    « MWD - Motor Warranty Direct

    Tato anglicka firma prodava zaruky na starsi auta a kazdy rok vyhodnocuje, jak casto vozy danych znacek potrebuji servis a vysledek oznacuje indexem kvality: 1. Mazda 59 ( index ), 2. !!!!!!! FIAT !!!!!! 63, 3. Honda 75, 4.-5. Ford 78, 4.-5. Mercedes 78, 6.-7. Volvo,Toyota 82,8. BMW 87, 9. VW 93,10. Peugeot 94 ....... 17. Saab 144, 18. Renault 151, 19. Alfa Romeo 219, 20. LandRover 239 ...... Dost dobry ne ?
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 12.02.01  15:05

    « Re: FIAT MAREA WEEKEND

    Modernizace Marey proběhla v roce 1999 a to zejména zesílením karoserie v předních sloupcích, dále detaily v interiéru, novým označením, např. staré - 1,8 16V ELX a nové - 115 16V ELX, také se standardně začal montovat AirBag pro spolujezdce,nové potahové materiály, zvýšení výkonu motoru 2.0 20V, obohacení nabídky o motory JTD, apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.01  14:41

    « Re: FIAT MAREA WEEKEND

    marcel nechce odpovedet, nechce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.01  14:39

    « Re: FIAT MAREA WEEKEND

    ten motor ber vsemi 10
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.01  11:14

    « Re: FIAT MAREA WEEKEND

    Mezi 1997 a 1998 u Marey nevim o zadnych zmenach....sam mam Weekend 1.8 16V v plne vybave a jsem nadmiru spokojen :-) kdybys chtel podrobnejsi informace, pripradne ji i sehnat - writeme@quick.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.02.01  23:47

    « FIAT MAREA WEEKEND

    Budu rád, když mi napíšete Váš názor:
    Chtěl bych koupit Mareu Weekend - starší. Nevím
    přesně jaký motor je dobrý - snad 1.8 16V. Nebráním se ani dieselu, u staršího auta nevím jestli by to nebylo riziko diesel koupit.
    (momentálně jsem měl Felicii 1,9Dcombi v kompletní výbavě - ABS, 2*airbag,okn.v el. atd.)
    Od Fiatu si slibuji živější motor a pohodlnější
    vůz. Byly u Marey nějaké výrazné inovace např.
    mezi rokem 97 a 98?. Díky za radu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.01  11:55

    « Re: Spotřeba

    Je to přesně tak, jak píšeš - studený motor a brzda plyn. Jak jinak, když se jezdí pár km po městě.
    Svíčky, olej, řemeny jsou v pohodě. Jak moc můžou mít vliv na spotřebu špatný kabely ? Jo a děravou nádrž nemám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.01  10:49

    « Re: Spotřeba

    :-))) Jak tech 10 l muzete dokazat ? Ja si to moc nedovedu predstavit. Snad jen celych 100 km najezdit stylem studeny motor-brzda-plyn. Ted kdyz je benzin "relativne" levny, tak jezdim mimo mesto 110-130 km/h, do kopecku pekne vytocenou rychlost, ze semaforu prvni a stejne to nemuzu dostat nad 6.5 ( podle pal. ukazatele odhad zatim, presne to bude za tyden ). Rychlost z kopce vyrazuju furt a k semaforu dojizdim tak, abyh jej projel na zelenou nejvyssi moznou rychlosti. Marceli, ty bys dostal nasi 1.8 16 V na 10 l ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.01  10:26

    « Re: Spotřeba

    Na mfilipa vubec nedej, vono to jeho auto jede na krev z jeho nohou (takovej malej ferat :-)) Ale jinak na 1.4 je to dost velka spotreba -- pneumatiky, olej, rozvodovy remeny, ventily, svicky+kabely, termostat, a mozna jeste neco.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.02.01  22:58

    « Re: Tipo 2.0

    to mas 16v nebo 8v? jestli tam ta prevodovka pasuje sice nevim, ale muzes vyzkouset adresy [odkaz] a [odkaz]
    Jsou zamerene na 2.0 16v, ale i pokud mas 8v tak ti tam mozna nekdo poradi.
    BTW: by mne hodne zajimalo jestli jde do tipa 2.0 16v sestirychlostni prevodovka z coupe. To by pak nemelo chybu (az na tu spotrebu, ted mam ve meste 11 az 13 litru :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.02.01  14:03

    « Re: Spotřeba

    To muze byt mozna normalni, ja mam v zime na plnou nadrz asi 40 studenych startu ( zhruba co 22 km ) a spotreba je 6.3-6.5 l/100 km ( 1.8 ). V lete na stejny prubeh 5.8- 6.2. Zkus nezapinat topeni. Muzes mit nevhodny mineralni olej, ktery v zime je prilis tuhy, ale i tak je tech 10 takovych, no, mozna ne az tak normalnich. Mozna ti tece nadrz.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.02.01  14:50

    « Spotřeba

    Ahoj, chtěl bych se zeptat na spotřebu mého Una 1.4 i.e. Najeto 80 tis. km, r.v. 91.
    Teď v zimě mám spotřebu po městě (asi 3 až 6-ti km trasy se studeným motorem) 10,5 l/100 km. Zatíženo 2 osobami a nějakým nákladem, normální jízda, žádné závodění. V létě na dlouhé trasy je to 6 l/100 km. Je to normální ? Není to příliš velký rozdíl ?
    Jak jste na tom se spotřebou vy ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.02.01  08:01

    « Re: Tipo 2.0

    Jestli chceš tak mám jedno křídlo nad zadní okno. Je ale bohužel bez brzdového světla, proto ho nemám namontované. Sháním s brzdovým světlem. U MS designu ho mají, ale cena kolem 5000 kč. Jestli máš zájem cena je 1000 Kč, tak napiš na můj mail.Taky jsem viděl v Ostravě prahy, ale nevím jaká byla cena, protože už je mám. f.enrico@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.02.01  09:41

    « Re: Neuveritelna jizda

    hezkyyy 500 kilaku nalane to je zabava....kor v Rakousku se divim ze nemeli s necim problemy policiste...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.01.01  21:05

    « Re: Neuveritelna jizda

    Až to zas někde rozstřelím tak s tebou počítám
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.01.01  16:47

    « Neuveritelna jizda

    Jednou jel muj dobry pritel se svym golfikem s Insbrucku a v Salzburku mu rekl dost. Samozrejme oprava v Rakousku by byla moc draha a proto jsme se rozhodli, ze ho odtahnu se svou Natalkou-Uno 1,5ie. Dojeli jsme na misto, kde uz byly za steracem zastrceny tri pokuty, 3krat 300silinku a
    hned jsme vyrazili. Zaprahli jsme auto a kupodivu
    jelo vcelku bez problemu. Behem jizdy jsme dokonce prekvapili, kdyz jsme ho predjizdeli ve 130km/h ale nebojte, nejsem blazen hned jsem brzdil, chtel jsem jen na moment skusit, jak to pojede. behem cesty jsme dokonce strhali 3krat lano, ale nastesti bez nejake ujmy. Ale pak to prislo. U Ceskych Budejovic jsem prijizdel ke krizivatce, ktera byla pomerne dost zamrzla a nemohl jsem prudce zabrzdit a proto jsem jel dal,
    nacez jsem skoncil mimo silnici a v zapeti jsem s sebou stahl i golfika, ktery do me jeste zezadu narazil. Byli jsme oba mimo silnici a po kolena ve snehu. Nastesti jel kolem kdosi s Fordem Transit a zacal nas vytahovat. Prave kolen projizdeli policiste, ale co myslite? Nezastavili.
    Vse dopadlo dobre. dodavka nas vytahla a jeli jsme vesele dal. Ikdyz jsme za cestu spotrebovali asi tak pres tri nadrze, tak moje Natalka tahl na lane golfika 510km a vcelku bez problemu. A na to ze je uz taky babicka(rv.1986) jsem na ni hrdy.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…