FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  08:57

    « Croma s VTG turbem ?


    Na stránkách www.carsfromitaly.com jsem se dočetl, že motor 1.9TDid v Cromě dostal v roce 1991 VTG turbo. To mě docela překvapuje - domníval jsem se že první aplikace VTG byly u motorů Audi/VW 2.5TDI/103kW a 1.9TDI/81kW. Nevíte někdo jestli je to s tou Cromou pravda? Pokud ano, došlo v souvislosti s touto změnou k nějaké změně výkonu (90 hp) nebo krouťáku?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 26.03.01  13:31

    « Bez nadpisu

    No mě se ta 3-dveřová verze líbí moc moc, snad jen zadní světla bych trošičku pozměnil. No a ta 5-dveřová zase nebude mít konkurenci v prostoru, takže to taky nebude zas až tak zlý....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.03.01  19:43

    « Re:

    Ď, už jsem si početl a je to fakt věc, k té výbavě není co dodat. Údajně ani podaba ze Ženevy není definitivní, tak se možná ještě dočkáme nějakýho (příjemnýho) překvapení.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 24.03.01  12:59

    « Bez nadpisu

    www.fiat.com. No a pak tam jsou odkazy a jsou tam nějaký "živý" sity v souvislosti s Ženevou, jejky Schwartz zase odstoupil S Octavií, bože to je šmejd a co peněz to stálo!, no a tam to už najdeš. Je tam odkaz na Stilo, i tu Lancii, je tam taky Thesis a Nea....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.01  19:37

    « Re:

    Můžeš mi napsat, který fiaťácký stránky myslíš ? Na www.fiat.cz mají mezi novinkama jen Dobló, který mě zrovna 2 x nebere a o Stilu ani ň. Díval jsem se i na www.fiatauto.it, ale tam jsem nenašel nic v angličtině.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.03.01  13:11

    « Bez nadpisu

    No na Fiatu něco píšou. A o thesis taky. Mají vcelku nový povedený stránky se slušnýma odkazama. Když sem četl o výbavě stila, tak sem se zhrozil. Nevím co budou dál vymýšlet. To auto má úplně všechno včetně 8 airbagů, automatickýho rožíhaní světel a spousty hovadinek. Jestli sem to četl dobře, tak už to ani nemá klasickej starovcí klíček. No spousta blbostí. To uže se dá skoro koupit P 607. To je taky posraný elektrikou....
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.01  21:25

    « Bez nadpisu

    Nevíte někdo, kde je mání trochu víc informací o Stilu ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.03.01  08:42

    « Oživovací

    ....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.03.01  21:16

    « Re: Stilo

    Tak jsem to dneska viděl i z čelního pohledu a odvolávám co jsem ukvapeně vyřkl. Viděl jsem teda jen třídveřák, to je pěknej otesanej dravec. Ty fotky co se nabízí na tomto serveru jsou asi zrovna z takových pohledů, kde vůbec nevyniknou ty rafinovaný linie. Ten třídveřák zepředu je úžasnej. U pětidveřáku se mi moc nelíbí ta zvětšená výška, už jsou ty proporce trochu rozhašený.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.03.01  12:37

    « Stilo

    Tak jsem se podíval na fotky nástupce Bravy/Brava a z tří-dveřové verze jsem unešen. Ostré hrany jako u Alfy Romeo 155, prostě nádhera. Pěti-dveřová verze je prostě rodinný vůz, takže pro pohodlí se asi muselo trochu zvýšit. Trochu jsem zklamán u pěti-dveřové verze se zadní partií. Doufám, že tří-dveřové Stilo bude mít zadek trochu dravější.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  12:21

    « Re: Fiat STILO

    U 2.4JTD je asi třeba rozlišovat motory pro AR (a Lancii) a motory pro Fiat Marea. První mají VTG turbo a výkon 100 respektive 99 kW. Motor v Maree podle mně nemá VTG turbo (má obyč) a výkon je 96 kW. Pokud se mýlím, tak se rád nechám poučit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.01  09:33

    « Re: Fiat STILO

    no stejne si myslim, ze Fiat ma pomerne malo inovaci posledni dobou. Mozna se mi libi pocet inovaci u Renaultu, Fordu, .....
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.02.01  21:04

    « Fiat STILO

    No tak mám teda trochu smíšený pocity z toho nástupce Bravy. Vypadá to na kombinaci Fabie, japonských polovanů a AR 147. Čekal jsem od Italů víc tvůrčí invence, třeba tomu za pár let přijdu na chuť, jako Bravě. Co se týká technické stránky, tak to bude určitě klasa. Jo, ještě jsem (snad) definitivně zjistil, že JTD 110 je zase jen Unijet, pouze s turbodmychadlem s proměnlivou geometrií lopatek, (JTD 2,4 měl turbo s var.lopatkama hned odzačátku) takže v motorech nás ještě čekají nějaký trumfy.
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.02.01  15:31

    « Chip tunning 1.4 12V Fiat Brava

    Aké máte skúsenosti? Rozdiel pred a po tunningu je badateľný? Spotreba po? atd. Vdaka za všetly informácie.
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.02.01  13:21

    « Fiat UNO 1.0 spotreba

    Nemate nekdo Fiat Uno 1.0
    zajimalo by me za kolik jezdite a jestli
    je rozdil mezi setrivou jizdou a jizdou bez
    ohledu na spotrebu. diky Berus
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.02.01  19:30

    « Re: Spotoeba

    mam 1.4 Bravu jazdím štýlom: prejdi 1-2km (mesto)potom na 3-4 hodimky zastav nechaj vychladnúť a potom pokračuj a toto stále dookola. A spotreba? V zime 90% mesto cca.9,7 l /100km a leto mesto 8,5 l/100 km, medzimesto rôzne podľa štýlu jazdy od 6,1-7,5 l/100km
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 20.02.01  19:30

    « Bez nadpisu

    Nová Bravuška a Lancia!!!!Asi začnu šetřit na auto!!!!!!!!!!!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.02.01  09:50

    « Re: MWD - Motor Warranty Direct

    Ta MF Dnes zas takový lumeni nejsou, jenom zveřejnili reálný fakta. Že je Fiat dobrej, o tom jsem nepochyboval, jen to mám potvrzený. A ještě jedna docela pozitivní zpráva pro Fiaťáky - zatímco u nás zaznamenal Fiat pokles prodeje meziročně o cca 20 %, v celoevropským měřítku jako jedna ze tří automobilek (ještě Citroen kvůli Picassu a BMW) zaznamenala nárůst prodeje, zatímco všichni ostatní - VW, Renault atd. měli dost poklesy. To taky svědčí něco o tom, že u nás je ten trh s autama nějakej deformovanej, asi kvůli tomu že sousedíme s fašistama. Nebo jsme na úrovni Bosny a Hercegoviny, když jsem to tam projížděl, potkával jsem kromě vojenskejch vozidel samý Golfy (dosti zubožený).
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 16.02.01  22:04

    « Bez nadpisu

    Jo ten článek mě potěšil - doma Mazda a Fiat!!!!To potěší, že člověk umí nakupovat - KE VŠÍ SPOKOJENOSTI!!!Jen ta Alfa mě trochu naštvala, ale to je dáno pravděpodobně staršími a spotovně zatíženými modely!
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.02.01  14:16

    « uff, 9l ....

    nerozumim tomu, jak to delas ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…