FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.04.01  15:02

    « Re: Nove auta na predaj

    Jestli počítám dobře:
    3000USD x40Kc/USD =120T

    +19% /clo/ 142.8T

    +22% /DPH/ 174.2T

    +STK, emise(cca10T) 184T

    a jestli ne, opravte mne
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 03.04.01  15:02

    « Bez nadpisu

    No já auto mám, ale myslím, že jo. Hókni to do nějaké anonce.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  13:21

    « Nove auta na predaj

    Cavte vseci. Naskytla sa moznost doviezt nove auta talianskej vyroby (Fiat, Alfa, Lacia) za super ceny. Ide o starsie modely, ktore sa nepredali pocas produkcie, tak su teraz za super ceny. Napriklad Brava 1.3 z roku 96 za cca. 3000US$ Ide o auta roku vyroby 95-98. Myslite, ze by o taketo auta bol zaujem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.04.01  11:00

    « trocha inzerce

    Ahoj fiaťáci, koupil jsem si Tipo a zbyla mi doma Regata.Jsem první majitel v čechách,má původní lak - zelenou metalízu,je to 1,5 i.e., r.v.88,nebouraná,čerstvě po STK, za 25t.Kč.Mám k tomu ještě 4x pneu,tak kdyby měl někdo zájem,tak na mail B_Buba@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  23:11

    « Re:

    Proč?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 02.04.01  22:14

    « Bez nadpisu

    A co si počnou Němci? Chudáci, ti zase budou mít brouka v hlavě!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.01  13:49

    « Re: Fiat v r.2001

    Co se týče krouťáku u 1.9JTD 16V, tak to tam bohužel nepsali. Pokud ale vyjdeme z krouťáku 275Nm pro 1.9JTD/85kW, který letos bude v AR147 a dále z parametrů prototypu 1.9JTD testovaného loni v AR156 (105kW, 280Nm), tak by šlo tipnout oblast 280-320 Nm. No na pár Newton-metrech nesejde, hlavně ať je ten motor co nejdřív v produkci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.03.01  10:01

    « Re: Fiat v r.2001

    Boha jeho, JTD 1,9 103kW ? Nevíš jakej to má krouťák ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  15:54

    « Re: Lenive Tipo

    Mno asi tam zajedu. Jen at uz je teplo a muzu vyresit cinkajici vyfuk je to katastrofa jezdit s takovou rolnickou ktera navic skoro vubec nejede :)) jE TO SPIS K PLACI TAKZE :((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  15:48

    « Re: Lenive Tipo

    Dik za radu po vyplate vyskousim. Kolik si zhruba uctujou ? Nevis ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  14:38

    « Re: Lenive Tipo

    Fiat v Ostrave bych bral jako posledni staci. * tam auta a jsou dost drazi. Nemam s nima zkusenost, ale znam 3 pripady, z nichz jeden po oprave brzd musel dojet domu na rucce a druhem upadl cerstve vymeneny vyfuk .... Pak jsem cetl, ze otevrel novy FIAT v Hlucine.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  14:34

    « Re: Lenive Tipo

    aaa kolega z Ostravska. Mam vyborne zkusenosti s FIAT Nordex Havirov tel. 069/644 10 20. Je tam dost mechaniku s Tipy, urcite ti poradi. Je to na rondlu v Suche, kdyz pojedes od Karvine, tak za Frantiskem doprava na 4- proudovou silnici a je to po 2 km. Od Ostravy: rondl v Havirove pred nadrazim, smer Orlova, furt po hlavni a po 3 km prijde rondl s Nordexem. Mozna bys mohl ztratit slovo pred prijimacim technikem p. Motlochem, ze se to dozvedel od toho s tou modrou Bravou 1.8, co furt chvali ty fiaty. Mozna bych mohl dostat slevu na blatnik :-)))). Podle mne to muze byt spatna lambda sonda, ktera vyhodnocuje spatne slozeni vyf. plynu a timpadem ridici jednotka nevi, jakou ma nastavenou smes a motor pak blbne. Dej vedet, jak to dopadlo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  14:09

    « Lenive Tipo

    Zdar lidi. Mam dotaz na TIPO mam 1,4ie a mam takovy problem. Za studena mi strasne litaj otacky a skoro to vubec nechce jet. Za tepla je to lepsi ale porat to neni ono. navic se mi zda ze se mi nejak moc vysplhala spotreba. Pri porovnani s brachovym fatanem se mi zjezili vlasy na hlave. 7,4 vs mojich ted necelych 10 je to pumerna a porad leze nahoru :-( Resim to z jednim servisem ale porad tam neco udelaj a porad to neni ono. Tahne se to dlouho. Nevite nekdo o nejakem dobrem a levne servisu na fiaty v karvine nebo Ostrave? Diky za rady.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  12:48

    « Re: Fiat v r.2001

    hmmm, jabka v zime, hmmm. Znate ten chtip ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  12:38

    « Fiat v r.2001

    V novém čísle Automobilu (4/2001) je zajímavej článek "Fiat Auto 2001". Mě pochopitelně nejvíc upoutaly avizované dieselové motory (1.9JTD/81kW, 1.9JTD/85kW, 1.9JTD/103kW 16V !!!, 2.4JTD/???kW 20V atd.). Myslím, že se máme na co těšit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.03.01  00:00

    « Re: Nové Punto

    MFILIP> jo, prodat Bravu a nez bude Stilo, tak jezdit na kole :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.03.01  22:53

    « INFORMACE

    Kdo mi podá co nejlepší a nejpodrobnější informace o FIAT PUNTO 75SX, rok výroby 1995? Rád bych se o tomto typu dozvěděl co nejvíce a nevím kde. Případně uvítám nějaký odkaz na www. Pokud někdo takové info máte, dejte mi vědět na: roman.nemo@quick.cz
    Děkuji moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.01  13:56

    « Re: Nové Punto

    Taky jsem to cet. I u nas to bude lepsi a lepsi, fiat v prodejich klesl, aby se mohl odrazit :-))). Nevim jestli jste si vsimli, ale ja mam pocit, ze se Bravy drzi porad na stejnych cenach jako loni. Napr. 1.8 z 1996 s 97 tkm za 220 tKc, Brava 1.6 SX r.v. 95 !!! v zakladu se 88 tkm za 205 tKc. Ze bych prodal Bravu dokud to jeste jde ? :-))))
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 27.03.01  12:33

    « Bez nadpisu

    Kvůli Fabce, no co sedá dělat? Nebo, že by velká spolehlivost předchozích modelů a tudíž zatím nenutnost výměny vozu...
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 27.03.01  09:33

    « Nové Punto

    Nevím jestli jsem to tady už někde nepsal, jestli ano - omlouvám se. Fiat má nový rekord, po 19 měsících od náběhu výroby se nového Punta vyrobilo 1 milion kusů, předchozí verze k tomu potřebovala 22 měsíců. Dále se Punto stalo nejprodávanějším dováženým automobilem do německa za rok 2000. Takže jak je vidět je nové Punto oblíbenější než předchozí verze, bohužel u nás je tomu přesně naopak.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…