FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 17.04.01  09:21

    « Bez nadpisu

    Jo tak to pak jo. Znáš to obchodní název...Někdo tomu říká ESP...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  13:48

    « Re:

    U Alfy jsem fakt ESP nevidel, ta pouziva VDC (Vehicle Dynamic Control = dynamické ovládání vozidla)! Ale v podstate je to to samy jako ESP!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.04.01  13:43

    « Bez nadpisu

    Čemu říkáš VDC...no já se na to pak mrknu....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  11:19

    « Re:

    stilo v yakladu a s 1.4 motorem bude po 400 000,-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.04.01  09:14

    « Bez nadpisu

    Cenik jsem na tu Alfu nenasel, ale jediny typ, ktery ma VDC serii je 2.0 T.SPARK a ten za tu cenu urcite nebude, pockam, az vyjde cenik!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 13.04.01  19:40

    « Bez nadpisu

    Za těch 544 000 Kč nebo tak, tak u té 147 byly píplatková litá kola. Opět viz dubnový AUTOHIT...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  11:27

    « dj_tee

    univerzalni kat pro motory do 2 500 cm3 stoji 4300,- Kc. Takze parada oproti 14 tKc za original.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.01  11:25

    « Re: Re:

    Alfa 147 a stoji 529 000,- ....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.04.01  20:27

    « Re:

    Wolffiku, moc jsi to nepamatuju, ale nekde jsem tu drive cetl, jak jsi psal o autu, ktere ma 6 airbagu a ESP za 544000Kc(myslim), co je to za auto, nikde jsem ho totiz nevidel?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 12.04.01  20:24

    « Bez nadpisu

    Tak s tím problémy (STK) nemám. To bych si nedovolil. Vždy jsem pochválen jako vzorný motorista. P.S Jsem vzorný motorista!!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.04.01  12:41

    « 1.9TD vs. D1

    Musím pochválit motor v mojí Tempře (1.9TD/66kW). Když jsem jel před pár dny po D1 přes vrchovinu, spěchal jsem víc než obvykle a tak jsem jel víceméně konstatních 150 km/h. Na tom by nebylo nic zvláštního, ale všimnul jsem si Roveru 820 Si, který se motal pořád okolo mě - z kopce jel víc, do kopce mu zřejmě docházel dech. Tak jsem si říkal, že tenhle fiaťácký turbodiesel má stále ještě docela slušnej zátah. Předpokládám, že takový JTDéčko by dokázalo jet výrazně víc - BTW není tu nějaký šťastný majitel auta s JTD, který někdy zkoušel co to dá do kopců na D1 ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.04.01  12:27

    « Re: Re:

    kat se pry da koupit i z druhovyroby, napr. na Punto pry stoji 8000,- Kc. original na Favorita stal nejakych tusim 14 000,-
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.01  20:06

    « Re:

    vypadá to, že mě Škodovkáři neodhalili... pohledu do ceníku příslušenství Fiatu jsem byl ušetřen... STK a emise jsou jen formalita, když přitlačíš na peněženku cca 500,-Kč, tak můžeš z emisí i se sazometem, s technickou je to podobný
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.01  16:32

    « Re: Tipo

    Kdyz tam nemas Kat tak jak delas emise a Technickou ? Jeste by me zajimalo ktery to mas rok jakou mas spotrebu jestli te elektronika posloucha nebo ti to hapruje jak me.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 10.04.01  10:10

    « Bez nadpisu

    Jo theo, ale ty ceny v tom katalogu, viděls? Taky se mi tam spousta věcí líbila, ale ty ceny!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.04.01  08:12

    « Re: Tipo

    Zdravím.Ja mam na Tipu 1,4 nalitano 150,000 km katalyzator tam nemam uz asi 50,000km. Zdá se mi ze bez katu to lépe jezdí. Jinak mam super mechanika, ktery opravdu Fiatům rozumí a taky není tak drahý jak v servisu. Je z Frýdku-Místku. Kontakt na mě je: f.enrico@post.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  21:17

    « HGT

    Má někdo Punto HGT,jaké máte zkušenosti s tímto vozem?
    Velmi se mi líbí a uvažuji o koupi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  21:13

    « Re:

    To je fakt, nebudu pichat do vosiho hnizda, jeste by na mne vylitl nejakej trubec... mimochodem vyuzil jsem nabidku bezplatne prohlidky autorizovaneho servisu a mel jsem trochu fedry co tam vsechno odhali a oni mi po hodine sdelili, ze mam prasklou cedulku pod SPZ a jinak je vsechno OK. Hlavne me prekvapily tlumice, mam to uz nejakych pet let, ani jsem na ne nesahl, nalital jsem s tim 80.000 km, auto je asi z pate ruky a podle mereni je vsechno ( brzdy, tlumice, sbihavosti,...) v azuru. Behem te hodinky jsem si prohlidl katalog origos doplnu a valil jsem bulvy (sakra proč píšu bez diakritiky!). Byly tam různý volanty, spoilery atd, ale i kravat Marea Weekend, šátek Barchetta, deštník Mutipla, froté župan Fiat a hromada takovejch věcí, co jsem vůbec netušil. Taky knížka o vzniku Fiatu Brava, nemáte ji někdo ?
    Ta sleva na Bravu je 17.000, pouze v kombinaci s vozem r.v. 2000 je to - dalších 13.000, takže dohromady 30.000 ( aspoň v Imos autu v Brně).
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 09.04.01  20:55

    « Bez nadpisu

    No počítej , hmmm hodně
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.04.01  16:14

    « Re: Lenive Tipo

    Tak sem pres vikend zhodil vyfuk a snazil se zbavit cinkani. A cekalo me nemile prekvapeni. Ono to nebylo ani tak vevyfuku ale v katalysatoru :-( Tak sem to vysypal a uz tam neni vubec nic. Ale moc tam toho nebylo. Rek bych ze sem koupi peknej...... Kolik muze vyjit starsi Kat ? A kolik novej ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…