FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.04  09:29

    « Re: 500

    U me je to taky o penezence :o), to nema s vkusem nic spolecneho. Vcera jsem byl u FIATu a videl tam 147GTA a zacal jsem premyslet kde vzit ten milion :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.01.04  11:40

    « Re: 500

    Bohužel u mě je to o peněžence a ne o vkusu :-(
    Známý Lybru měl, dovozovku po raně 2.4 JTD, samozdřejmě plná výbava, broušená kůže apod. a můžu říct že fakt bomba. Ale to je i třeba stará Thema, obyvák na kolech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.01.04  19:44

    « Re: 500

    Af> zda se ze mame stejny vkus :o) Lybra je moc pekna, hodne se mi libi kombik, ale holt ta cena. I kdyz v Italii jsem snad nevidel verzi bez navigace, takze to za ty prachy bude aspon nadupany vybavou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.01.04  15:19

    « Re: Fiat Idea

    Bohuzel ma Idea budiky uprostred, coz ja proste nemuzu :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.01.04  13:24

    « Fiat Idea

    Neviete niekto kedy bude na trhu Idea ? A kolko bude stat ? Som na nu strasne zvedavy, asi to bude genialne auto pre rodinu, hlavne sa mi pacia tie schranky pod strechou alá lietadlo a druhe spatne zrkadielko pre vyhlad na deti ..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  19:09

    « Re: 500

    no to jome se libi novy Ypsilon, ale je preci jen trosku drazsi, stejne se nic nevyrovna poslednim Alfam
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  18:46

    « Re: 500

    Těžko říct, mě se třeba moc líbí Lybra, ale nejsem si jistý, že bych za auto téhle kategorie byl ochotný dat 7-800 tis, to už radši 157, která by měla být co nevidět...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  18:24

    « Re: 500

    ja vim ze jsou drahe, ale co neni drahe viz VW. Urcite by se zde nasly zajemci, co by si nejakou koupily, ze?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  16:49

    « Re: 500

    Nedováží se k nám proto, že jsou drahé, tak to aspoň prezentuje FIAT ČR
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  12:26

    « Re: 500

    jenze oni nejsou Lancie drahe, oni se vubec nedovazi :(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  12:08

    « Re: 500

    Na to pětikilo se moc teším. Viděli jste novou Multiplu??? Podle mě jí hodně ublížili, než tohle, to radši stopnout výrobu a začít znova. Myslím, že se FIAT teď hodně dere nahoru, Panda je skvělá a podle mě bude hodně úspěšná, Alfa to sou skvosty, jen ty Lancie kdyby nebyly tak drahé...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.03  12:05

    « Re: AF

    Já měl/mám doteď 8 FIATů, 2 Lancie a 2 Alfy, všechny byly skvělé a rád na ně vzpomínám.nejhorší auto co sem dosud měl, byl asi Favorit :-( Co se týká Stila, dá se na něho v pohodě zvyknout, přední část je hodně dobrá, zadek po faceliftu taky ujde, na třídvéřko, nebo kombi to ale nemá.Nedávno sem sehnal známému Mareu W 110 JTD ELX, 2001, 100.000 km za výborný peníz, chvilku sem s tím autem jezdil, cca 500 km, a můžu říct že super. On měl předtím Citroeny a je z toho taky dost hotový.
    A můj pohled na jakoukoliv diskuzi o autech, je pouze s úsměvem pronést: ALFA JE ALFA, KDO NEZKUSIL, NEVÍ :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.12.03  20:49

    « Re: Nové Punto

    Tu studii pětistovky slibují sériově spustit v roce 2005.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 25.12.03  20:24

    « AF

    Ještě se vrátím k tomu designu Stila. Hrozně jsem se na něj těšil, ale když jsem ho viděl v reálu, byl jsem hooodně zklamanej a design 5dv. jsem dodnes nepřekousnul. A to jsem Fiatista tělem i duší(měl jsem 8 Fiatů). Nedávno jsem chtěl vyměnit Tipo za nějaký SW,uvažoval jsem o jeté 156(tam mi to doma neprošlo kvůli malému kufru), také jsem chtěl koupit předváděčku Stila MW, ale nakonec jsem dostal nabídku na 2 roky starou Mareu SW za solidní cenu a bylo rozhodnuto. Designově je podle mne Marea daleko povedejnější. To sem se nějak rozepsal...
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 25.12.03  20:12

    « Re: Nové Punto

    Taková Marea s najetýma 200tkm se dá v německu koupit docela levně, potom jak píšeš ty to nechaj stočit, naleštěj to a prodaj se slušným ziskem. Je jasný že to auto za chvilku bude vyžadovat investice, ale to je u každý značky. Podle mě je Fiat teď na takový úrovni, že situace s Ritmama a Regatama se už opakovat nebude. Kdyby Fiat neulítl designově(Multipla,Stilo)byl by v úplně jiné situaci. Je ale vidět že s novými modely začíná nabírat dech!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.12.03  19:03

    « Re: Nové Punto

    Ještě kdyby tak začali dělat tu studii pětistovky, to by byla bomba!!! Jinak mám obavu, aby všechno dobré od FIATu neokoukl OPEL a pak PUNTO neválcoval v prodejích, viz např DUCATO, nebo Ulysse, to jsou skvělé auta, ale na tom našem pitomém trhu mají smůlu, že sou to dvojčata francouzů.Nevím, jestli je to jen můj dojem, ale zdá se mi, že poslední dobou vidím stále víc starých Ulyssů, a Mareií jako dovozovek po bazarech. Doufám, že se nebude opakovat situace z před 10 - 13ti let, kdy sem překupníci navozili Ritma, Regaty a Cromy po smrti, stáhli tachometry, přihodili 100tisíc na ceně a hurá prodat. To pak pověst značky trpí...
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 25.12.03  11:43

    « Re: Nové Punto

    Mám předplatné italského časopisu Quattroruote, takže žhavé novinky z koncernu Fiat tam jsou detailně rozebírány. Vždycky tak za 3-4 týdny po tom co si to přečtu, to potom je na webu, třeba jsko teď info o novém Puntu na autorevue.cz, nebo na italiaspeed.com. Takže ta podobnost předku se světly z Maserati 3200GT se nezdála jen mě a to je dobře.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.12.03  20:38

    « Re: Nové Punto

    Hmmm, docela zajímavé. Kde jsi to vyštrachal? Docela mě potěšilo, že tam dají i 1,9 JTD v nejvýkonnější podobě i když 1,3 JTD asi bude mnohem žádanější.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 23.12.03  18:15

    « Re: Nové Punto

    Dlouho jsem se neozval, takže nějaké podrobnosti k novému Puntu:podlahová plošina je vyvinuta ve spolupráci s GM Powertrain, rozměry: rozvor 246,výška 150 a dělka 390 cm. Motory všechny Fiaťácké - benzínové: 1242 8V - 60CV 102Nm, 1370 8V - 75CV 110Nm, 1370 16V - 90CV 125Nm, 1747 16V - 130CV 170Nm, 1242 - 60CV 102Nm benzin-metanol,nebo GPL, naftové: 1251 16V - 70CV 170Nm, 1251 16V - 85CV 185Nm, 1910 8V - 120CV 280Nm, 1910 16V - 150CV 310Nm.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 18.12.03  09:26

    « Bez nadpisu

    No jen doufám, že ta platforma bude od Fiatu. Corse to pomůže a Puntu neuškodí.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…