FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  09:30

    « Fiat Uno 1.0-vynechávání při akcelaraci.

    Už přes rok se potýkám s tímto problémem.
    Auto při přechodu z volnoběžných otáček do provozních otáček 1. stupně karburátoru se dusí a v některých přípádech se i zastaví s oblibou zvláště ve středu křižovatky.
    Při překročení do 2. stupně karburátoru již normálně akceleruje.
    Byl jsem již v několika servisech, kde mi většinou rozebrali celou karboraci, ale bohužel neopravili. Následkem jejich činnosti se mi většinou zvýšila spotřeba.
    Nemá někdo zkušenost s podobnou závadou, případně mi poradit jak to řešit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.05.01  08:21

    « Fiat UNO 1,3 D a vibrace výfuku

    Fiataci poradte. Mam Fiat UNO 1,3D, rv.90-LOGO. Jiz 2x jsem daval novy vyfuk-Bosal, Walker a vzdy se "uklepe". A to nejlepe primo pri vstupu trubky do prvni zadniho tlumice, takze pak se to neda zavarit. Instalace probihala v orig. servisu Fiat, takze chyba v montazi nebyla. Pri motoru na volnobeh se prave vyfuk docela klepe (+-1cm), takze je logicke ze se ukrouti. Tedka jsem zvysil otacky na volnobeh ale myslim si ze je to o dost. Mate nejake podobne zkusenosti?
    A jeste bych mel jeden dotazek na UNO 1,3D-prevodovka, na 5 mam optimal rychlost 80-90, pri 100 vylozene motor trapim. je to tohle normalni?
  • 00 Reagovat !

    foto

    21.05.01  19:29

    « Vzduchový filtr

    Mám problém se vzduchovým filtrem, už jsem o tu jednou řešil. Mám Fiat Tipo r.v. 1988 1,6 DOHC 66kW nemohu zjistit typ filtru. Filtr je oválný, ne hranatý. Děkuji za typ Championu i Framu. Venca
    Stačí SMS na číslo 0605430745 s kodem a vyrobcem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.01  12:42

    « Re: Fiat Punto (starší) Sporting

    Ke spotrebe 185/60/R14. Mam je na aute a mam celkem nizkou spotrebu, nejak dramaticky narust spotreby vuci 175 bych necekal. Muze se stat samozrejme, ze nejaka 185 od nejakeho vyrobce muze mit lepsi valivy odpor nez nejaka 175 od jineho vyrobce ( teoreticky ). Sirsi guma sice bude o neco drazsi a prece jen o nejake promile zvysi spotrebu, ale na druhou stranu dele vydrzi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.05.01  11:25

    « Re: Fiat Croma

    Na www.techbooks.cz su rozne automobilove prirucky, je tam aj Croma od 87 do 93r.,benzin aj nafta. Ja som si prirucku Cromy kupil, je celkom dobra, ale je po francuzsky, stalo ma to 750 kc.
    Mozu to poslat aj postou na Slovensko. Treba si vyplnit internetovu objednavku, peniaze poslat vopred medzinarodnou slozenkou ,stoji 100sk a k tomu este manipulacni poplatok 120 alebo 100 kc.
    Potom to pride na colnicu..., alebo lepsie je to vybavit si cez niekoho kto byva v Cechach, tam to pride normalne dobierkou bez tychto poplatkov.
    Peniaze poslat na c. uctu 271581660297 kod 0100 Komercni banka Praha.
    Nejake .pdf su na internete
    [odkaz]
    Ak sa mi niekedy bude chciet tak to z tej knihy skusim prelozit a potom by to mohlo byt na CD-R.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.01  12:16

    « Re: Fiat Punto (starší) Sporting

    Potřebuji ještě jednu radu. Originálně jsou tam gumy 175/14 na lit. kolech. Jdou tam dat podle techničáky i 185/55. Cenově vychází nejlépe 185/60, protože patří mezi nejrozšířenější. Nakolik zvedne spotřebu ta 185 guma?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.01  11:43

    « Re: Fiat Punto (starší) Sporting

    Klima si vezme 3-5 kW, t.j. 1/13 tveho vykonu ci spotreby.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.01  11:11

    « Fiat Punto (starší) Sporting

    Jde o 1.6 s 65kW. Pokud ho někdo vlastníte, napište mi jakou máte spotřebu. Jak velký vliv na spotřebu má klima?
    Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.05.01  12:05

    « Re: Fiat Punto II

    Diky za zpravu!
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.05.01  13:11

    « Fiat Croma

    Zdravim ! Neviete mi niekto poradit kde by som mohol zohnat literaturu ku Fiat Croma ? Pokial mozno v AJ alebo CZ, SK.. Dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  11:48

    « Re: Fiat Punto II

    Punto 2 nemám, ale mám možnost s ním dost jezdit (1,2 16V ELX). Zdá se mi dost povedený, snad jediná výtka je, že neni možný v noci ztlumit osvětlení přístrojovky. Jede to velice slušně - tachometrově 180 a je hodně živý. Doporučuju!
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.04.01  11:33

    « Fiat Punto II

    Ahoj. Je tady nekdo kdo ma novy Punto ?? Nejlepe 1.2 16V ELX. Ten si totiz chci poridit. Zda se mi bezkonkurencni ve sve tride a zajimaly by me prakticke zkusenosti. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.04.01  10:13

    « Re: Re:

    Je skoda, ze je to kvartalni statistika, nejlepsi by byla on-line. Chybi ale rozliseni sluzebni-soukroma vozidla. Tato statistika by mne velice zajimala, zejmena dopad na Skodu a VW. Protoze jsem snad jine auto nez skodu ve statni sprave a nejen tam nikde nevidel. Byl bych rad, kdyby byl Fiat vys. Myslim si, ze bohuzel ani Stilo s tim nic neudela. Stejne jako A147. Lidi oni moc nevedi, a radsi daji 529 tKc za mene vybavene konzervativnejsi auto. Maji z toho strach ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  16:53

    « Re: Re:

    Moc hezký statistiky dělají ti Autoperiskopové. Škoda jen, že tam nemají nic před 4.čtvrtletím 2000. Ale i tak je to fajn a pokud to budou průběžně doplňovat, tak to bude paráda. Thnx to mfilip.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.01  14:23

    « Re:

    Tady to je panove .... [odkaz] ... jaky jsem ?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 18.04.01  19:42

    « Bez nadpisu

    To by mě taky zajímalo...kde jsi na ty čísla přišel, i když podle rozložení počtu aut vcelku odpovídají. jen těch 600 se mi zdá být hodně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.04.01  12:22

    « Re:

    to mfilip: kde se dají najít takový podrobný statistiky prodeje?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  22:38

    « Re: Re:

    Kdy vubec ma prijit?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  21:50

    « Re:

    ze by cekani na stilo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.01  12:36

    « Bez nadpisu

    Nejaka bida v prodejich Fiatu za 1 kvartal .... 200 brav, zadne bravo, 13 mareek, 251 punt, 173 seicent .... fiat dale ztraci, celkove pokles o 456 aut ( cca 40% ) oproti 1 kvartalu 2000 .... muze fiat jeste hloubeji klesnout ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…