FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 22.06.01  09:26

    « Re: To:Materia

    Kamil* je znám již z minula averzí vúči italským vozům. On vždy vypustí podobnou "myšlenku" a čeká kdo se "chytne".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.06.01  01:00

    « Re: To:Materia

    proc jako? si nekde slysel, ze nekdo slysel...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.06.01  00:00

    « To:Materia

    Jestli najedes 1000 km tydne doporucuji nekupovat Fiata...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.06.01  19:05

    « Re: nabidka

    ty kola bych z fleku bral, ale 10kKc je pro mne moc. samotne pneu by byly za kolik? pripadne, kolik za samotne disky?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.01  14:54

    « nabidka

    prodal jsem tipo a zbylo mi nekolik veci na prodej, tak nabizim: snizene pruziny G&M o 40mm (cena 2000Kc) a alu rafky Alutec 7x15 s pneu Dunlop SP2000 195/50x15 stare 1 rok (cena 10000Kc). pokud mate nekdo zajem dejte vedet
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.06.01  10:20

    « Prodám Uno

    Prodávám Uno Logo 1,4 S i.e. 5 dveří,vyr. 11/91, STK+E 03/2002,najeto 86000,1.maj. v ČR, bílá barva, nárazníky a zrcátka v barvě, střešní okno, centrál na všech 5 dveří, rádiomagn. Clarion, nový výfuk Bosal (poslední díl), zánovní Gumy Michelin, nové všechny brzdové trubičky, velmi dobrý stav, přidám obuté zimní gumy a střešní nosič. Potřebuji větší auto. Spěchá. Jsem z České Lípy. Cena 62000 Kč.
    Jestli máte zájem, pište na p.saf@centrum.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.06.01  13:55

    « palubovka

  • 00 Reagovat !

    foto

    13.06.01  15:34

    « Fiat Stilo Combi + interiér

    Další obrázky + článeček (ovšem v italštině) je např. na [odkaz] auto/mondoauto/ attualita/Singola_News.cfm? CodNews=2784&CodMar=8&Tipo=2 (z adresy pak vymažte mezery).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.06.01  17:39

    « Re: pisklavy zvuk od miesta klinoveho remena -Brava1.4

    ten piskot je IMHO poznavaci znameni fiatu :-)

    po vymene rozvodaku (a remenu k vyvazovacim hridelum) mi to taky cca 3 mesice ukrutne piskalo, ale uz je to ok. tusim ze jeden z tech ozubenych remenu jde druhou stranou po vodici kladce a o tu mohl piskat.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.06.01  17:03

    « Fiat UNO

    Prosím o radu: ráda bych si koupila nějaké UNO na cestování do práce - potřebuju hlavně spolehlivost, každý týden najedu k 1000 kilometrů. Co mi doporučíte? Díky předem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.06.01  06:52

    « Re: Fiat Stilo

    To JirkaV: dík za tu adresu se Stilem i když jsem se trochu lekl toho kombíku, snad to není definitivní podoba. Ještě k Autosalonu v Brně - opět si někdo popletl pojmy a dojmy. Fiat Stilo tam samozřejmě nebyl, prý to organizátoři zaměnili s Fiatem Brava Steel. Ale byl jsem jednou slečnou ujištěn, že vypadá mnohem líp ve skutečnosti (to Stilo, ne ta slečna!),než na fotce a že nebudu zklamanej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.06.01  12:20

    « pisklavy zvuk od miesta klinoveho remena -Brava1.4

    Neviem co sposobuje ten pisklavy zvuk, ale viem urcite ze remen to nie je.Co by to mohlo byt? Lozisko? Alternator?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.01  22:16

    « Re: Servis

    muze to byt i vadne nektere teplotni cidlo. sam jsem mel s tipem docela problemy (problemove starty za tepla, kolisani otacek) a nakonec to bylo cidlo teploty vody, ktere rozhodilo ridici jednotku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.06.01  10:46

    « Re: Servis

    Nevim jestli je to stale relevantni, ale... Obdobny problem jsem mel i ja - motor za studena chcipal, musel jsem levou nohou brzdit a pravou stat na plynu. Resenim bylo vymena koncove spinace volnobehu na vzduchove klapce (ovladana na sani tahlem pedalu plynu)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.01  12:10

    « Re: Fiat Stilo

    Tak znovu a vymažte z té adresy mezery [odkaz] ausgaben/2001/05/21/vorstellung/ details.php3&PHPSESSID= b1bc2c4c0be9996c99a22e8bbb9869e2
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.01  12:08

    « Re: Fiat Stilo

    Na [odkaz] jsem našel článek + ceny, přístrojovka a i obrázek kombíku
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.05.01  02:27

    « Fiat Stilo

    Nevíte někdo, kdy odtajní u Stila interiér a konečnou verzi exteriéru ? Jinak i na comáckých stránkách jsem moc podrobností nenašel, spíš takový ty obecný povídačky. Třeba jsem tam vůbec nenašel nic o nových JTD 103 kW, nevíte kde se dá zjistit víc ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.01  21:23

    « Re: Servis

    Myslim, ze na Tipo je autorizovanej servis vyhazovani penez oknem. Zkus Fiat centrum v Sobesicich (konkretne Svatu), jinam bych svoje Tipo uz po vsech zkusenostech nedal - a nemluvim jen o cene. Pouzivaji i hlavu a nejsou to jen vymenovaci, zatim ( za 8 let, co tam jezdim) 100% spokojenost
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 28.05.01  10:59

    « Bez nadpisu

    Motortec je snesitelný pokud jsi auto koupil u nich, dají ti i slevu, ale jinak bych tam fakt nešel. To už si myslím, že jsou lepší v IMOSU.
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.05.01  08:38

    « Servis

    Nedavno jsem koupil TIPO 1,6 58kW studeny motor po nastartovani ztraci otacky a ma tendenci zhasnot (pokud trochu nepridrzim plyn), par set metru musim davat vice plynu (motor hure tahnne) pak je vse v poradku a jsem s vykonem spokojen. Tto se stava vetsinou rano a pri chladnem pocasi, pokud auto stoji cely den na slunci, je to OK, poradte, nebo mi napiste kde je v Brne nejlepci servis FIAT (slysel jsem ze Motortec na Cejlu neni nejlepsi)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…