FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.10.01  13:58

    « Re: Stilo a jeho tajnosti

    Sorry - ja myslel 156 - 1.9JTD slaby!A kdyz to das do Stila ktere ma podobnou hm. tak mas hodne velky problemy - teda pokud chces s naftou jezdit trochu rychlejs.Jezdil jsem se 156SW a mel jsem co delat abych chytil "autobus",chapes?
    Jinak co web?Myslim ze maj slusny info,ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  21:15

    « Re: Stilo a jeho tajnosti

    Nechápu co se ti nezdá na dieselu v AR 147, četl jsem asi čtyři různý recenze, ale všude měli pro ten motor jen slova chvály. Na ten web jdu hned hodit voko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.10.01  13:05

    « Re: Stilo a jeho tajnosti

    Zkus www.fiat.com - sice v italstine - ale myslim ze maji i angl. verzi,ale je tam 100% vse - teda k dieselum jsem se nedobral - ja naftu nesnasim,tak me nezajimaj - precti si test AR 147 v nafte a pochopis.Stilo v benz. fakt good, 1.6 nebo 1.8 , 2.4 draha - sice very vybavena,ale moooc penez. Vazne bombastic car - je to uplne neco jinyho,mam bravo a to je neskutecne neco jinyho.Fakt dost dobra kara,budu menit,dostalo me uz jen tou avizovanou vybavou a vubec.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.01  19:36

    « Re: Stilo a jeho tajnosti

    To mi teda řekni, kde ses s tím mohl "blíž seznámit" (nespletl sis to s nějakou ženskou? :-)) Jinak mě taky mrzí, jak je to furt pod pokličkou. Nevíte někdo podrobnosti o JTD multijet, kterej má být ve Stilech od půlky příštího roku ? ( A který byly podle erudovaných prodejců už v AR 156 před rokem ? :-)))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.01  13:35

    « Re: TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    Souhlasím s Mijecu,Regaty jsou velmi nespolehlivá auta.Fiat s tímto modelem neměl ani žádný obchodní úspěch.NE-kvalita byla na stejné úrovni jako její derivát Seat Malaga.Vlastním už 4 roky Punto a jsem naprosto spokojen!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.01  13:17

    « Re: TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    U mojí Regaty 75i mi kontrolka vstřikování začala svítit po ujetí asi 10km a už nezhasla.Vzal jsem auto na diagnostiku,ale tam nic nenašli(Vzali si za to litr)Po měsíci ježdění mi auto už ani nenastartovalo.Vyměnil jsem řídící jednotku za jinou z vrakáče,ale kontrolka svítila dál.Kontrolku jsem vypojil a auto šlo přes AAA do světa ;-)Byla to moje 3.Regata a už ten sráč rezatej nechci ani vidět.Možná to bylo tím,že všechny byli
    FIAT-STEYR.Fiatům ZDAR!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.01  09:40

    « Re: TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    Měl jsem naprosto stejný problém.U mojeho Tipa r.v.89 svítila tato kontrolka neustale.Odjezdil jsem se svítící kontrolkou cca2500km.Po té vstřikovací jednotka vypověděla totálně službu.Oprava 10.000Kč :-(((
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.01  10:54

    « Re: TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    Ten obr. na kontrolce má tvar v půli zmáčklého banánu (úhel 45°), z dolní části vychází tři přerušované čáry(objevuje se při spouštění motoru). Knížku už mám,díky.Ty konektory zkusím, třeba to zabere. Dík.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.10.01  09:57

    « Re: TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    Reknu ti asi tohle... 88 je dost stary na to, aby to auto melo problemy s elektrikou. Me zase v zime/vlhosti vzduchu sviti kontrolka svetel. Tak vzdycky zahejbu/domacknu konektory a je to O.K. Zkontroluj tedy v motorovym prostoru vsechny konektory a spojky kabelu, prostrikej je nejakym pripravkem na konektory, zkontroluj tesnost a neporusenost gumovych prevleku na konektorech.

    Zkus presneji popsat jako kontrolka ti sviti

    Jo a mam doma knizku "Jak na to - Tipo", nechces ji? Velice levne (vadi mi doma bordel, tak se ji chci zbavit). PC asi 599 Kc, prodam za... 399 Kc? Vemte si ji nekdo, nebo ji vyhodim! busek@skoda.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    23.10.01  07:37

    « TIPO 1.6 DOHC r.v.88 - svítící kontrolka

    Neustále mi svítí červená kontrolka(pravděpodobně vstřikování). Po té, co dříve svítila jen při neutrálu a před tím jen v otáčkách, jsem dojel do zn.servisu a chybový registr ohlásil vadné čidlo sání, po výměně ohlásil vadné čidlo teploty(i to jsem vyměnil) a teď po cca 5.min jízdy se kontrolka rozsvítí a už se nezhasne. Nevím,zda je to důležité, protože na jízdě ani chodu motoru jsem nerozpoznal žádnou větší změnu(ani dřív).Spíš mne štve ta nejistota. Pokud budete mít někdo podobnou zkušenost nebo nějakou spásnou myšlenku, prosím zkuste mne nasměrovat. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.01  14:21

    « Stilo a jeho tajnosti

    Mel jsem moznost se uz setkat s autem blize,jenze reknu Vam, to je uuuuplne jiny auto nez na obrazkach.I v interieru si clovek lahodi ci lebedi?Vazne,doporucuju,slusnej autak za rekl bych slusny money...?!
    Idealni bude 1.6 16V se std. vybavou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.10.01  09:02

    « Re: problem s tipem 2.0 16v

    tak uz je to v pohode. byly zaneseny vstrikovaci ventily. podle toho mechanika ktery to cistil to "prasilo" tak z deseti procent :-) neveril bych,jaky to muze byt fatalni rozdil. cele to jeste prosel a doladil. navic byl ucpany palivovy filtr, nejake vysokofrekvencni ruseni atd. pri koupi noveho (stareho) auta se asi vyplati nekam s tim zajet a nechat to proklepnout a sestelovat.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 19.10.01  19:54

    « Bez nadpisu

    NE SAKRA!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.10.01  10:19

    « Re:

    SAKRA! Tak holt mi to nereknes, SAKRA!... A opravdu to nevis? SAKRA!
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 18.10.01  21:16

    « Bez nadpisu

    NEZLEPŠÍ. To by byl zázrak!Chcou dolovat jen prachy prachy a prachy a aby je to ještě vůbec nic nestálo...
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 18.10.01  21:14

    « Bez nadpisu

    Když nevím, tak ti to nemůžu říct SAKRA!
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.10.01  16:48

    « Stilo

    Docela me prekvapuje, ze se prave probihajiciho Autoshow na Vystavisti neucastni ani jeden prodejce FIAT. Myslel jsem, ze tam bude nekdo mit Stilo a nic. Vcera udajne pro novinare zverejnili nejake informace (podle news.auto.cz), ale kdyz se podivam po webech FIAT prodejců, tak je to docela ubohost, vcetne samotneho fiat.cz. Nejak na to kaslou. Treba za ten mesic se to zlepsi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.10.01  07:10

    « Re: Kontrolka oleje u Cromi 2.0ie

    Tak vy mi to jako nereknete, jo? Tak to ste mne pekne na*rali :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.10.01  07:53

    « Re: problem s tipem 2.0 16v

    Kdysi jsem mel neco podobnyho u UNA.Bylo to v rozdelovaci,pod palcem byla pohybliva desticka,pod tim kabilek a jak se pohyboval,tak se prodrel a nekdy fungoval,nekdy ne,podle toho,jak se to natocilo a zatraslo.Dalo to desnou fusku najit,neni to moc videt.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.10.01  12:44

    « Kontrolka oleje u Cromi 2.0ie

    Nazdarek.

    Sviti mi kontrolka na check panelu ("auticko") vlevo dole. Z knizky jsem pochopil, ze je to asi hladina oleje (v pravo je kontrolka tlaku). Oleje tam mam smozrejme dost :-) Nevite kde je fyzicky to cidlo umisteno, kudy vedou draty? Je to posledni kontrolka, ktera mi tam blika a sere mne to. Fyzzicke umisteni snimace jsem ale v knize nevypozoroval. Vim ze u olejoveho filtru je jeden snimas, ale to je snimac tlaku, ne?
    Jen tak na okraj, docetl jsem se, ze ta kontrola hladiny se provadi u nenastartovaneho motoru, kdy muze v pripade nedostatku oleje svitit ale u beziciho motoru se (i v pripade nedostatku oleje) jiz nerozsviti. Rozsviti se pouze v pripade vadneho kabelu/snimace... Tak kdyby nahoodou nekdo vedl, tak se ozvete.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…