FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    22.10.04  20:27

    « Bez nadpisu

    Ahoj, máme to jako druhý autko a je to 999 ccm z r.91, teprve jsem to koupil a najeto je tam, myslím zaručených, 90 tisíc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.10.04  16:09

    « Re: UNO

    Kolik mas najeto a jaky mas motor? V kazdem pripade mineral bude stacit.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.10.04  22:20

    « UNO

    Ahoj, reaguju na nákup Una, taky jsem jeden docela podařenej kousek koupil a teď jsou na řadě výměny náplní. Rád dělám autům dobře a nevím, jaký olej tomu dát - je to ročník 91, předchozí olej neznámý. Dost slyším názor, že 15W - 40 bude stačit, raděj bych tam viděl 10W - 40, jen bych tomu tím /rozpuštěním úsad/ nerad ublížil... Tak prosím poraďte. Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.10.04  10:42

    « Fiat Ulysse

    Zdravím Fiaťáky, nejde se někde i příznivec Úlysáčků? Hledám tímto nějaké k občasné komunikaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.02.04  10:24

    « Re: Idea start

    Ja som s nou nejazdil. Interier velmi pekny, ale aj zena skonstatovala, ked sme si sadli naspat do naseho Stila, ze Stilo posobi luxusnejsim dojmom. Zdala sa mi trochu uzka, rozmery napovedaju, ze je sice o 4 cm sirsia ako Punto, ale do Stila jej este stale chyba nejakych 8 cm. Ma velmi vysoke dvere, takze aj ten zvuk zatvarania nie je taky "masity" ako pri Stile. Inac celkovy dojem bol pozitovny ... velmi pekne a kvalitne auticko. Nepacilo sa mi tam to autoradio Blaupunkt - podla mna vyzera hrozne
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.04  15:37

    « Re: Idea start

    Idea u nás stojí 406.000,- za verzi 1.4 16V Active, s těma 350k to byla nějaká blbost. Dnes sem s ní jezdil, supr prostorná, menší kufr, podle mě velmi kvalitní interier, sedačky na můj vkus moc měkké, vzhledově moc pěkná. Zkoušel sem si na netu sestavit stejnou Merivu, a vyšla skoro na 440.000,- tak si myslím, že cena je dobrá.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.02.04  12:30

    « Re: Idea start

    Idea na Slovensku od 515900,- pani tak to je poriadny rozdiel oproti 350 tisic CZK .. Videl som, je velmi pekna.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.01.04  22:39

    « Re: Které?

    Myslim si, že je lepší poslední Uno, než první Punto, který bude trpět až do r.v. 97 dětskýma nemocema. Já jsem dlouho bádal, jakej zvolit motor, nakonec jsem šel do 1,1 i.e. je sice větší pojistka než u 1,0, ale zase těch 5 koní a 11 N.m ;-) 1,4 nepřipadá kvůli pojistce a spotřebě moc v úvahu, teda pokud nejdeš po lepších výkonech a výbavě.
    Pozor si dej na všechno - motor musí jen ševelit, žádný pazvuky, prohlídni vejfuk, špatný sou většinou tlumiče, uno nesmí bejt nikde rezavý (často dveře, prahy, zadní podběhy), protože z malýho pupínku budeš mít po první zimě pupen a za dva roky díru... Sehnat hezký uno je unikum. Inzeráty sou jich plný, ale jak ty auta vypadaj :-( Já jsem nakonec koupil Uno poměrně draze (skoro bych za ty prachy měl Punto), ale myslim, že není špatný. Až na prasárničky předchozího majitele, který postupně odstraňuju, jsem vpodstatě spokojenej.
    Ovšem s tim, že se ti semtam něco po... musíš u takhle starýho auta počítat :-(
    1,4 Turbo bych jako srudent taky nevolil, sice ten výkon je lákavej, ale provozní náklady jsou úplně jinde než u základních modelů (aspoň podle toho, co jsem slyšel). Zajímala Tě spotřeba - 1,0 má mírně přes 5l, já s 1,1 jezdim kolem 5,6l (je v tom teda i zimní popojíždění). Ceny aut jsou od 25 do 60tis. podle štěstí na prodávajícího a stavu auta.
    Jinak můžeš zkusit pro info moje [odkaz] nebo na uno specializovaný [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.01.04  11:59

    « Re: Idea start

    Spatne nevypada, to rozhodne, ale tato trida neni zrovna muj styl. Me celkem vadi ty budiky uprostred - jsem "konzerva". Ceny budou od 350 kCZK vys - to se dalo cekat. Stilo MW, ale stoji se slevou 380k, a to je prece uplne jina kava, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.04  15:44

    « Re: Idea start

    A aky si mal dojem ? Krajsia ako Meriva ? Inac Merivu sa mi s pribudajucim casom stale viac paci, najskor ma nudila ..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.01.04  15:32

    « Re: Idea start

    IDEU jsem dneska rano videl u Dojacka.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.01.04  13:13

    « Re: Které?

    Hlavně nekupuj LOGO Turbo,bývají problémy s elektronikou, kterou není možno diagnostikovat
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.01.04  15:53

    « Re: Které?

    Ahoj tak ja Ti poradim trochu inak :-) Preco si nekupis Punto '96 ? Teraz v septembri som jedno predal, 3 dver za 137 tisic SKK, co je okolo 100 tisic CZK. Rozdiel medzi Unom a Puntom je podla mojho nazoru obrovsky, co sa tyka jazdnych vlastnosti, sedaciek, hlucnosti, bezpecnosti a tuhosti karoserie atd. A v neposlednom rade je Punto krasne auticko .. tiez som si ho kupoval ako slobodny chalan a bol som s nim velmi spokojny.
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.01.04  14:50

    « Které?

    Zdravím všechny Fiatníky.
    Chci si koupit Logo,tak rok 92,93 určitě 3D
    Potřebuju poradit,jaký obsah.Jsem student,takže potřebuju něco co nepapká tak moc,ale zase nic zdechlýho,jelikož se budu pouštět i do tuningu.A za kolik by se dalo Logo 92,3D pořídit a hlavně,na co si přo koupi dát pozor.
    Moc děkuju.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.01.04  19:47

    « Re: Idea start

    13.2.04 doufám, že to nebude nešťastná třináctka...
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.01.04  14:41

    « Idea start

    V sobotu sa zacina predaj Idey v nemecku. Ceny zacinaju na 12.990,- EUR, to som zvedavy kedy bude u nas.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.01.04  21:52

    « ulysse - dekodovani VIN

    Chystam se koupit jete Evasion, Ulysse nebo 806 a potrebuji popis dekodujici VIN, nebo jina identifikacni cisla, abych mohl overit aspon nasledujici udaje:
    datum vyroby karoserie(auta), datum vyroby motoru, typ motoru (potrebuji mit jistotu, ze motor je 2.0i 97kW a vice (ne 89 kW) nebo CT), pripadne vsechny mozne dalsi udaje.
    Poradite mi nekdo, kde to lze ziskat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.04  10:24

    « Re: 500

    Mě se ta současná verze taky moc nepozdává, ale když Alfa dělá jen předohrab :-( Už delší dobu uvažuju o koupení si auta pro radost, na vyblbnutí, zatím to vypadá na Uno turbo, byl sem se dívat i na jednu starší imprezu, ale odradily mě astronomické nákldady na servis.Za Delty Integrale chcou všichni moc peněz...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.04  09:54

    « Re: 500

    Ukrast asi ne :o) Holt se asi musim smirit s tim, ze je to zatim mimo moje moznosti. Impreza se mi nelibi. Uznavam, ze to je spickove auto, ale nelibi se mi designem a ani rally mi nejak nic nerika, takze pro me spis to GTA, mohla by byt i 156 :o)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.01.04  09:33

    « Re: 500

    Ukrást??? :-) Ale GTA mě až tak nerajcuje, ačkoliv jsem z Alfy hotový, tak tady bych po racionální úvaze za ty prachy zvolil Imprezu STI, přece jen čtyřkolka je větší sranda a jsem fanda rally.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…