FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.02  14:48

    « Re: X1/9 Bertone

    X1/9-ka je poměrně lehoučká a celkem krátce zpřevodovaná, takže tomu můžou ty sprinty sedět. Navíc, ten motor 1,5 se dá trošku upravit...
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.03.02  14:34

    « X1/9 Bertone

    Chlapi, na brněnským okruhu zajel při sprintu 4. čas Fiat Bertone. Stejnej čas zajelo víc než 300 koňový EVO 7 a spousta nadupanejch Japonců a Němců zůstalo za ním. Já měl za to, že Fiat Bertone je X1/9ka s motorem 1,5L 85 koní, což není žádný dělo. Může mi to někdo osvětlit? Čas byl 13,4s na 400m.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.03.02  12:23

    « Re: Spotreba u UNA 1.0+brzdy

    Jak Ti to blbe brzdi? Porad nebo spis jen kdyz se to prehreje?
  • 00 Reagovat !

    foto

    27.03.02  11:41

    « Spotreba u UNA 1.0+brzdy

    Zdravim, nedavno jsem si poridil UNO LOGO 1.0, rocnik 93. TEdka jsem jel dalnici-prumerne rychl.okolo 100km/h a spotreba 7 litru. Je tohle normalni? Co by se dalo seridit nebo co muze byt spatne (lambda sonda..)? Jinak se mi zdalo, ze to blbe brzdi a tak jsem to ovzdusnil (vsechny 4 kola-vzduch. bublinky nejsou, tece cista kapalina), ale je to jeste horsi. Je mozny ze bude zralej na vymenu hlavni brzd.valec? DIKY za odpoved.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.02  11:23

    « pricniky na UNO

    koukam, ze to je nejake necitelne, takze jeste jedou - shanim nejake zachovale pricniky na 3dv. Uno (r. v. 86)
    e-mail: kluk_od_labe@hotmail.com
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.02  11:21

    « PŢ’‹n’ky na Uno 3dveŢ.

    PއtelŽ Fiaé‡ci, nev‡l’ se v‡m doma, n‡hodou, nžkde zbyte‹enŽ pŢ’‹n’ky na 3dv. Uno? Za‹’n‡ se oteplovat a j‡ si zase kvóli kaědŽ j’zdž s kolem na stŢeäe nechci pŢidžl‡vat starosti, kde si je vypój‹it.
    e-mail: kluk_od_labe@hotmail.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.03.02  11:03

    « Re: jeste neco k databazi

    To Pavel_KR5: O těch odkazech autobildu vím, ale bohužel má Němčina končí na Ich habe Hunger, takže jsem tam odkazy nedával (chtěl bych tam mít hlavně české stránky a pak zahraniční, které mají svou angl. verzi). Jiank tam mají recenze na téměř všechny fiaty 90. let.
    Odkaz na fiat.com a fiat.cz tam zatim nedávám z princimpu, protože to jsou snad nejhorší oficiální www stránky ze všech automobilek. krom toho www.fiat.cz je asi první adresa, kterou člověk zkouší :-) bohužel tam skoro nic nenajde :-(
    S přípomínkami na stránky se mi dyžtak ozvi na mail. Zatim díky a čau.
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.03.02  08:42

    « jeste neco k databazi "fiat mystery"

    to nadsenec> Podival jsem se pres vikend doma do svych slozek o Fiatech a nasel par dalsich odkazu, z nichz by se Ti nektery mohly hodit na Tvoji stranku.


    www.autobild.de/archiv/ausgaben/2000/03/… (srovnani Marey s par dalsimi kombiky)

    Vubec, kdyz na one strance udelas "suche" na Fiat, tak Ti to hodi radu dalsich clanku o novych i ojetych Fiatech, ktere vysly v AutoBildu.


    www.geocities.com/motorcity/8478/fiat.ht… (Sinisha katalog - prehledova tabulka k modelum cca do poloviny 90 let)


    punto.autokacik.pl (vse o Puntikovi 1. i 2. generace)


    Dole na Tve strance, kde mas odkaz na cars-from-italy, by nemuselo byt spatny pridat par dalsich "obecnych" odkazu, jako napriklad:

    www.fiat.com

    www.edidomus.it/auto (it. mot. cas. Quattroruote se spoustou clanku o Fiatech)


    Taky se nabizi pridat sekci s web-strankami prodejcu Fiat v CR, jako napr.:

    www.imofa.cz

    www.fiat-vavrinec.cz

    www.autocentrum-dojacek.cz apod.


    Mozna by navstevniky Tvoji stranky potesily i odkazy na webovske stranky mensich autoservisu Fiat (bez prodeje), jako napr.:

    web.quick.cz/fiat.horak (Novy Jicin)


    To by snad by vsechno. Diky za vytvoreni teto navysost uzitecne stranky. Pavel

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.03.02  23:54

    « Re: Fiat Tempra

    Díky. Hlavně za ten odkaz na Slovenské stránky - ty jsem ještě neviděl :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.03.02  08:58

    « Re: MAREA WEEKEND -prosba o pomoc

    Omlouvám se za pozdní odpověď.Pokud můžeš německý návod postrádat budu vděčný za jeho zaslání buď na dobírku nebo napiš jakou cenu požaduješ na mail M.KURZ@seznam.cz a já ji samozřejmě uhradím předem.Předem díky a budu rád jakéko-li technické informace o Maree Weekend.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.02  15:01

    « Re: Fiat Tempra

    to nadsenec> Pokud Tvuj dotaz smeruje na mne, tak u Tempry slo spis o par testu v motoristickych casopisech z drivejsich let (tudiz nedostupnych na webu). Ale jinak Ti muzu predat par svych bookmarku k Fiatum:


    www.carsfromitaly.com/fiat/index.html (informace ke vsem vozum Fiat)


    www.mot.sk/index.htm?mot/mot.htm (predstaveni a testy rady Fiatu)


    www.stratosfera.cz/speedonline (clanek o Stiku)


    www.whatcar.com (clanky k novejsim modelum)


    www.autorevue.cz/Automobilka/Default.asp… /> (taky se tady neco k Fiatum najde).
    Cau, Pavel

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.03.02  11:39

    « Re: Fiat Tempra

    Mohl bys mi prosimtě napsat na mail: fiat.mysteria@email.cz, kde se recenze na Tempru všude objevují? Sbírám totiž odkazy pro svoje fiat.mysteria.cz Díky Martin.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.03.02  16:28

    « Re: Fiat Tempra

    to Pavel_KR5. Diky za cenne nazory, ktere tezko nekde jinde sezenu. S tou Cromou je to tak: snazim se vse vyuzivat na 200% a to auto natahalo desitky tun materialu na domecek a ucil jsem se s nim jezdit za tech par let, nicmene krome tech motoru prakticky zadne investice. Ty vymeny motoru byly i moje hloupost, ze jsem vzdy nechal vymenit motor, protoze jsem nevedel, ze takove zavady jako protocena klikovka, spadeny rozv. remen apod se daji take opravit. Motor se vzdycky sehnal do 5 tKc a pres noc mi jej kamarad vymenil. Strasne rad bych sve polovicce koupil take Cromu,uz si take dokazi na ni za tu dobu lecos opravit, ale je problem s temi pedaly i kdyz par desitek km s ni take ujela. Ona by totiz chtela male auto, protoze je mala, ale ja mam z tech malych aut strasnou hruzu co se stane pri nehode, tak se snazim o kompromis v podobe Tempry anebo Tipa.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.03.02  12:32

    « Re: Fiat Tempra

    to tea> Docela jsi mne pobavil ("... naprosto pohodovy a bezudrzbovy auto az na tri vymeny motoru ..."). Ale vazne, vlastnim 5 let Tempru TD, takze Ti mohu poskytnout par zkusenosti. Predesilam, ze Tempra (a taky porovnani Tempry s jinymi vozy jako Croma nebo Tipo) se tady uz parkrat pretrasala, tak se mrkni na starsi prispevky.


    Co se tyce posazu ridice a vzdalenosti od pedalu, tak moje manzelka (stredni postavy) si dava sedadlo maximalne dopredu a jeste popojede nahoru a dopredu pomoci nastavovani vysky sedadla. Nevim, jak by se ji sedelo v Tempre se sedadlem bez stelovani vysky. Takze pokud Tvoje chot je mensi postavy, tak ji do nejaky Tempry radeji zkusebne posad.


    Jinak prostor pro cestujici je u Tempry velmi dobry (i kdyz Croma to neni). Mimochodem Tempra a Tipo jsou prostornejsi nez jejich nastupci Bravo/Brava/Marea a to i pri stejnem rozvoru (2,54 m). Asi to souvisi s vetsimi koly, ktere u nasledne generace vozu vic ubraly z kabiny. Kufr u Tempry je velkej, ale dira do nej obcas mala, coz je bolest vsech 4-dverovych sedanu.


    Jinak jeste jedna vec, co se tyce pedalu - prekvapilo mne, jak jsou blizko u sebe. Docela mi to dela problemy v zime, kdyz clovek nosi mohutnejsi boty. To by ale u manzelky nemel byt problem.


    Poruchovost tohoto vozu bych dle vlastnich omezenych zkusenosti tipoval na prumer az slabsi prumer (jako slabsi prumer Tempru hodnoti i TUV). Vliv ma urcite i vybava vozu - pokud budes kupovat kupovat Tempru s nejmensim benzinem, tak asi bude v zakladni vybave a bude mene poruchova nez moje Tempra, ktera je skoro v maximalni vybave (napr. takova automaticka klimatizace u 11-leteho vozu - to je radost). Naopak nadprumerna je u Tempry odolnost proti korozi (diky pozinku casti karoserie). Nedoporucuje se verze s digitalni pristrojovkou (obecne asi plati u starsich vozu - cim min elektriky a elektroniky, tim lip).


    Pokud bys chtel, tak Ti napisu, kdy a kde se v motoristickych casopisech vyskytly testy nebo hodnoceni Tempry.

  • 00 Reagovat !

    foto

    21.03.02  09:15

    « Fiat Tempra

    Nazdar hosi, chtel bych koupit manzelce tohleto auto v benzinu s co nejnizsim obsahem do 100 tKc. Prosil bych Vas o nejake zkusenosti a poznatky s timhle vozem. Jinak jezdim se starou Cromou cca 5 let (150 tkm) a naprosto pohodovy a bezudrzbovy auto az na tri vymeny motoru, tak proto Fiat. Zajimal by me i posaz a misto na miste ridice, u Cromy pry spatne dosahne na pedaly, u favorita je to OK, no je trochu mensi postavy. Diky za nazory.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.03.02  12:45

    « seicento

    Caute Fiataci!Mam rocne Seicento 1,1MPI.Som s nim zatial spokojny,mala spotreba, v meste vsade v pohode zaparkujem,otocim sa na 5 korune.Ozve sa nejaky fanusik maleho "Schumiho"majo
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 11.03.02  15:48

    « Bez nadpisu

    taky by mě to zajímalo...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.02  14:41

    « Re: servis v GRIF BA

    Mam tiez Fiat.Myslim, ze dobri servisaci su aj v Trnave a v Pezinku.majo
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.03.02  16:35

    « Re: 1,2 80k -Bravo, Brava, Stilo

    Notak povidej, copak nam to udelalo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.03.02  20:17

    « Re: MAREA WEEKEND -prosba o pomoc

    Měl bych návod v němčině
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…