FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    19.07.02  07:19

    « Fiat Ulysse

    Neví někdo, kde by se daly sehnat sedadla druhé, případně i třetí řady sedadel do Fiatu Ulysse ?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 15.07.02  21:49

    « Bez nadpisu

    No možná jezdíš krátké vzálenosti, takže ti výfuk nestačí vyschnout...
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.07.02  18:26

    « Punto

    Ahoj, mám Punto Cult,r.v. 98,je tu někdo,kdo má stejný model s motorem 1,2 60k?Moje zkušenosti jsou zatím velmi pozitivní:najeto 52t.km,prům spotřeba 6.3l/100km. Jediné co je podle mě slabé místo je výfuk. Asi před měsícem jsem musel vyměnit zadní díl.Koupil jsem nějaký neoriginál za 900Kč a je to znát na hlučnosti, při prošlápnutí plynu to má takový "sportovní" zvuk. Ten originál byl daleko lepší, ale ta výdrž nic moc. V 45t.km jsem měnil přední destičky a za chvilku mě čekají pneu. Jinak jsem spokojen. Líbilo by se mi Stilo, ale zatím je na mě moc drahé, tak ještě počkám až ho trochu zlevní.
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 15.07.02  08:24

    « Re: Marea

    To mfilip: Já si to myslel taky, ale ono těch rozdílů mezi Bravama a Mareou je více než je na první pohled znát. Z karosářských dílů má M s B společnou jen kapotu a přední dveře. Nárazníky jsou jiné a i přední blatníky jsou širší. Marea má v předu větší rochod kol a zadní náprava je snad zcela jiná. (Bližší popis jsem uvedl do rubriky zkušeností na stránkách fiat.mysteria. cz).
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 12.07.02  21:59

    « Bez nadpisu

    Však počkej, až začnou chrlit jeden dlužní úpis za druhým....
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.07.02  11:20

    « Bez nadpisu

    jinak mi ale u Fiatu obecne chybi trosku castejsi inovace. Zda se mi, ze hlavne francouzi chrli jednu novinku za druhou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.07.02  11:20

    « Re: Marea

    je to zvlastni, myslel jsem ze Marea a Brava jsou na stejnem podvozku. Platforma bude asi stejna, ale bude to pro stredni tridu vysperkovano nejakyma fintama.
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 11.07.02  11:12

    « Re: Marea

    Výkon klimatizace je dostatečný. Abych se nenachladil, tak se snažím nastavovat teplotu jen asi o 5-6 stupňů míň než je venku, Takže maximální výkon klimy jsem ještě nevyzkoušel. Samozřejmě prostor na zadních sedadlech je poněkud omezen rozvorem 2.54 ale v porovnání s Oktávkou (2,51) je královský. Zajímavý postřeh - autosedačku pro nejmenší mimina - kolébka od Chico (má ji snad každý) se narozdíl od Marey do Oktávky dozadu nevejde! I když jsem posunul sedadlo spolujezdce úplně dopředu, že na něm nikdo nemohl sedět, tak jsem neuspěl protože nestačila délka bezpečnostních pásů!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.07.02  20:25

    « Re: Marea

    Jak u Marey hodnotis klimu? Je dost vykonna? A co prostor pro cestujici (ve srovnani s Octavkou)? Dik za info, Pavel
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 09.07.02  12:31

    « Re: Marea

    Moc. Měl jsem před tím Punto 55S a po velmi dobrých zkušenostech (cca 165 tis) jak s autem, tak se servisem (Motortec Brno) jsem se rozhodl, že budu držet značku, přičemž jedinnou další podmínkou byla klimatizace. Svoji Mareu sedan 100 SX (1,6) jsem koupil jako zabavený leasing když měla najeto 27 tis. (ověřeno). Po technické stránce je zcela bez problému (mám najeto zatím cca 65 tis.) Auto mi plně vyhovuje - dostatečně výkonný motor (zejména nad 4.000 ot), příjemné jízdní vlastnosti a cestovní pohodlí. Zejména si mlaskám když do ní přesednu z těžkopádné služební Octavie 1,8 20V. Jinak už při zkušební jízdě s Mareou jsem byl překvapen jak je to jiné auto než Bravo/a, které mě jízdním pohodlím moc nepřesvědčily. Ale to už by bylo na další téma. Jestli se chceš zeptat na něco konkrétního tak se směle ptej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.07.02  12:01

    « Re: Marea

    to Adyn: Jak jses se svoji Mareou spokojen?
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 09.07.02  11:33

    « Re: Marea

    Taky jsem zvědavej (sám Mareu mám) ale nikde se nic pořádně ještě neřeklo. Slyšel jsem pouze, jen že se chystá...
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.07.02  10:46

    « Marea

    Nevíte někdo, kdy bude nástupce Marey, případně jak bude vypadat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  14:05

    « Tak nic...

    ...počítač se proti mně spikl. Obrázky nebudou :-(.
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  14:03

    « Ach jo, druhý pokus

    Prostě, pár odkazů na nějaké obrázky (Stilo kombi a tak..). Z odkazů, please, vymažte mezery.
    Fiat mini (Panda – Seicento)
    www.edidomus.it/
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  13:57

    « Pozdě, ale přece :o)

    Pokud to opravdu někoho zajímá, mám tady pár starších odkazů na nějaká fota (Fiat Sti
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  12:01

    « Re: FIAT

    Na adresu určitě koukni. Dneska ale neějak nejede . Je to asi serverem, protože moje stránky taky nejdedou :-( Na srazu sme byli před měsícem v Poděbradech. Takovej menší pro 127 a 128 bude někdy během prázdnin. Přesnej termín záleží na dohodě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.05.02  06:07

    « Re: FIAT

    Tu adresu neznám, ale mrknu se tam.Fotky mám hlavně 128 Rally, na 850 není co fotit, je rozebraná do šroubku,no a poláka mám týden.Rád přijedu někam na sraz,jestli něco takovýho pořádáte.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.02  14:21

    « Re: FIAT-motory

    Takovej nadšenec a ještě sem Tě neviděl na fiat127.okruhy.cz , kde se slejzaj majitelé 127, 128 a sem tam nějakej nadšenec s 850 :-) A co fotky fiátků, máš nějaký?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.02  11:54

    « Re: FIAT-motory

    Jaky motor do Marey ? Ja si nemuzu vynachvalit 1.8 16V v Brave
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…