FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.02.03  15:23

    « Re: Novinky?

    mfilip> S tim designem máš trochu pravdu. Musíme se holt smířit s tim, že svou extravaganci předal Fiat v rámci koncernu Alfě a Lancii. Stilo se mi z počátku taky moc nelíbilo a dneska je tomu naopak. Fiat už asi nechce po Multiple moc riskovat. Ta 169 mi přijde docela dost "fiatovská", teda z boku v tom fiata vidim. Ta 350 je trochu Opel Meriva a ze předu zas Daewoo Kalos(asi dali v GM hlavy dohromady...), ale špatný se mi to taky nezdá. S Ulysee s tebou souhlasim, přijde mi z tý velkoprostorový čtyřky nejhezčí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.02.03  13:13

    « Re: Novinky?

    no ja jsem celkem zklameny ze soucasneho trendu. Vysoke, polohranate, ani take ani onake, chybi mi u tech novinek nejaky designovy napad ( ten zadek a zadni dvere jeste ujdou ), ale predek tech fiatu je takovy neosobni, moc uniformni, neni na nem zadny poutajici prvek. Kdyz date na prid misto znaku Fiat znacku Hyundai, je z toho Getz, nebo Matrix, naopak Ulysee se mi na prid hodne libi usporadani svitidel. Neni to o Fiatu, mne se proste takove mensi vyssi auta nelibi.
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 24.02.03  12:12

    « Bez nadpisu

    Jo pěkný, ale já bych chtěl vidět něco místo Cromy....
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.02.03  11:52

    « Novinky?

    Co říkáte novinkám Fiatu představeným v Ženevě? Konkrétně F 169 a F 350. Pro mě je to moc příjemný překvapení.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.02  15:13

    « Fiat díly - výprodej u Thorn Autotechnic

    Firma Thorn má jak se zdá nějaký výprodej na díly Fiat (UNO a podobné modely z těchto let) Slevy dosahují až 60%. Např sada výbrus. pístů UNO 1,3D 3. výbrus stojí z původních 2.400,- jen 870,- Kč.
    Za tuhle cenu se dá o výbrusu i přemýšlet, ne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.12.02  22:02

    « Bez nadpisu

    Ahoj lidičky! Mám Coupé 20V turbo 220hp a rád bych ho čipnul (+45hp) a zajímalo by mě, jestli a jak to změní výkony - 0-100km, max.rychl., pružnost atd. Předem mockrát děkuji! hrbol
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.12.02  15:45

    « Re: Tempra SW

    to Pavel KR5: To zas tak nehori. Jsem na tom s casem hodne podobne:-(.
    Jeste by me zajimalo neco ohledne motoru 1.6. V autokatalogu 93 uvadej 1.6-55kw a v 95 1.6-55 a 66kw. Ten 66kw(vicebodove vstrikovani) mi prijde podle tech udaju celkove lepsi. Nevite nekdo jestli uz ho muzou mit i modely 94?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.02  23:20

    « Re: Tempra SW

    to HH: Sorry, zatim nemam dost casu, abych se rozsahleji rozepsal o svych zkusenostech s Temprou 1.9TD (jak vidis v tuhle nekrestanskou hodinu strasim jeste v praci a jeste nejakou chvili strasit budu). Snad se k tomu dostanu zitra nebo v patek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.02  23:17

    « Re: Topeni u Cromy 2.0ie

    Ke tve otazce jsem uz prislusnou termohydraulickou analyzu ;-))) sepsal v tematu Autokomplex, tak se tam mrkni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.12.02  09:25

    « Topeni u Cromy 2.0ie

    Pratele, zkuste prosim poradit s nasledujici zahadou: Kdyz nastartuji a jedu, tak po zahrati motoru normalne topi, ale pokud napr. popojizdim v kolone a motor se zacina prehrivat a sepne vetrak (tak 95 - 110) na teplomeru, najednou z niceho nic prestane topit a zacne, az kdyz motor trochu schladne. Je to divny, ja to nechapu v servisu to taky nechapou. Ted se menila vodni pumpa. Diky za rady.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.02  18:05

    « Re: Tempra SW

    V autobazaru West ve Starém Městě u UH stojí krásná Tempra SW 1.8 rok asi 1993, koupená v česku ve výborném stavu asi za 70.000,- neváhej...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.02  15:01

    « Re: Tempra SW

    Konkretni auto vybrany nemam. Zajimaji me jen nejaky zkusenosti, pripadne nejaka ta rada abych nekomu nenaletel. Co se motoru tyce tak bud 1.9D,TD nebo 1.6,1.8 benz. Vybava klidne zakladni, rok nejlepe tak 92-94, cena do 90tis.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.12.02  14:03

    « Re: Tempra SW

    Jaky k ty Tempre chces motor? A zhruba jakou vybavu a jak stary to bude?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.12.02  11:37

    « Tempra SW

    Chtěl bych koupit Tempru SW. Můžete poradit na co dát při výběru pozor? Slyšel jsem něco o podvozku(ramena přední nápravy?) a problémech s elektrikou. Díky za každou informaci - fanda FIATU.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.12.02  15:13

    « Re to romanca: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    to romanca: Technické info k tomuto motoru můžeš najít na [odkaz] ve sekci punto/clanky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.02  12:00

    « Re: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    Jo a ty katalogy stojí za .... Např. Seicento je tam uvedeno u FIAT Itálie, přestože se výhradně dělá v Polsku, a takových chyb by se dala najít celá řada
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.02  11:58

    « Re: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    naftové Palio Weekend je opravdu z Brazílie, benzín z Polska.Pokud má někdo pochybnosti, stačí zavolat na FIAT čR tel: 224806111 např. na tech. oddělení.
    Motor 1.2 16V jsem měl v Bravě a je to jeden z nejlepších motorů, co sem měl možnost používat.Je ale potřeba se smířit s tím, že aby ukázal co umí, tak je potřeba ho točit nad 3500 ot/min, pak to jede jedna báseň. V Puntu, které sem měl kdysi pučené od dealera to byla opravdu trhavina :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.02  08:01

    « Re: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    Kratke Palio se vyrabi v Brazilii, ale Palio Weekend je z Polska. Kdysi jsem to cetl v takovem tom autokatalogu vsech aut, co vychazi snad 1 za rok.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.12.02  07:33

    « Re: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    1.2 16V se dava do Punta, daval se do Bravy a je i ve Stilu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.02  21:54

    « Re: poradte mi - fiat palio weekend 1.2 16v

    mne dealer tvrdil, ze aj benzinove palio sa vyraba v brazilii, vraj preto je dodacia doba cca. dva mesiace a nejak mi to komplikovanie vysvetloval s lodou. tusim si nakoniec to palio kupime, v tej triede nema konkurenciu. dufam,z e sa s nim coskor pojdem previezt, tiez sa mi zda ten 1.2 16v motor slaby. dealer ma ale presviedcal, ze je to skvely motor, vraj sa uz dlho vyraba pre punto, ze sa vraj vobec nekazi.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…