FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    10.04.03  14:28

    « Vůle ventilů

    Sháním údaj o předepsané vůli na fiat uno 1,5 75 i.e. r.v 1987
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.04.03  18:30

    « Elektrony na Punto II

    Uvažuji o koupi elektronů na PUNTO II. Poraďte jaký model elektronů tomuto ďábelskému stroji sluší... Díky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.04.03  12:03

    « Fiat Tipo 1.4

    chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenost a uměl by poradit s touto závadou na Fiatu Tipo 1.4 ie DGT. Normálně za jízdy auto najednou chcípne a trvá asi tak 20 min. mež se dá znovu nastartovat a pak zase jede bez problémů. Taky se mi zdá, že trvá dost dlouho než se zahřeje motor.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  23:33

    « Re: Fiat Tipo 1,6 i.e.

    Kdysi jsem mel TIPO 2.0 GRANTURISMO a jeden cas jsem mel skoro stejny problem - po mirnem zahrati motoru vybehly otacky. Opravdu to byl cidlo teploty. Original stal asi 500 Kc, BOSH byl cca 2 x drazsi, ale drzel. Tato zavada me dost potrapila ale diky ni jsem poznal, ktery mechanik je fakt dobrej a ktery si to jen mysli ... To cidlo totiz jednou fungovalo a jednou ne. Jeden odbornik me dokonce chtel natlacit do vymeny ridici jednotky, ja bych to ze zoufalstvi mozna i udelal, ale co me odradilo bylko, ze bych musel auto postradal asi 14 dni. To neslo. Nakonec to pro jednoho mechanika s nejakou diagnostikou bylo otazkou ani ne hodiny. Myslim, ze by to mohl byt i Tvuj pripad. Ted bych si na tuto zavadu troufnul i sam. To cidlo bylo totiz krasne pristupny ... Ahoj a hodne stesti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  22:01

    « Punťo HGT

    Bude žluté Punťo HGT. Když nebudou makaroni stávkovat a nebo mít siestu, tak na začátku května :-) brmbrm
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  19:06

    « Re: Fiat Tipo 1,6 i.e.

    máš špatné čidlo teploty, nebo krokový motorek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  16:53

    « Re: Fiat Tipo 1,6 i.e.

    Som majiteľom vozidla Fiat Tipo 1,6 DGT cat. i.e.
    66kW DOHC, r.v.1988. Mám problém s vysokými voľnobežnými otáčkami. Keď je motor zohriaty na prevádzkovú teplotu, otáčky sú 1200 - 1400 / min.
    Keď je motor studený a vonku sú teploty pod nulou,
    otáčky vybehnú až nad 2500 / min.
    Ak mi niekto vie poradiť, prosím napíšte.
    Ďakujem Braňo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.03.03  16:49

    « Fiat Tipo 1,6 i.e.

  • 00 Reagovat !

    foto

    18.03.03  11:28

    « Tipo 1,7D

    Prodavám Tipo bez papírů, neměl by někdo zájem? Je to 1,7D , rok 1990, stř. okno, centrál, el. okna, digitál, tmavá modrá, celkově zachovalej a udržovanej, motor je výbornej, pneu téměř nový, ale zadní blatníky(již tradičně) jsou pryč. Je to dovoz z Belgie r.1993. Kdyby někdo měl zájem tak může zavolat na mobil 737916687.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.03.03  10:40

    « výměna motoru Uno

    Ahoj, nejsem sice Fiaťák, mám Forda, ale kámoš má Uno 1,0 a nechal si tam přehodit motor 1,5. Podrobnosti můžu ještě dodat. Vo co de? Není někde na webu schéma elektro těchto dvou motorů?
    Přebývá mu tam totiž hodně drátů a neví co s tím.
    Ty motory jsou z roku 86(1,0 monovstřik) a 87(1,5 čtyřbod). Hlavně mi nenadávejte, já jen zprostředkovávám. Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.03.03  08:58

    « Re: Podtlak v nádrži

    Cim prazdnejsi nadrz, tim vic si to muckne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.03.03  13:09

    « Re: Stilo 3D + příručka na Uno

    to motorkar: fiat.mysteria@emial.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.03  21:23

    « Re: Stilo 3D + příručka na Uno

    To Nadšenec: Schéma elektrické instalace tam je, ale má 14 stránek. Nadšenec jsi ty, já už tolik ne, takže skenovat by se mi chtěla tak 1 strana, ale čtrnáct... Když sem udáš mailovou adresu, tak se ti ozvu a můžeme se domluvit, kam ti pošlu celou knihu i s těmi schémátky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.03  17:10

    « Re: Stilo 3D + příručka na Uno

    To Nadšenec: Já se podívám, to jsou teda kšefty :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.02.03  15:07

    « Re: Stilo 3D + příručka na Uno

    Je tam prosimtě schéma elektroinstalace? Potřeboval bych ho naskenovaný na svoje stránky ;-) díky za info.
  • 00 Reagovat !

    foto

    26.02.03  11:43

    « Stilo 3D + příručka na Uno

    Ahoj, líbí se mi Stilo 3d (jezdím sám, ale zato hodně, 60-70t za rok). Máte někdo zkušenosti, jak je to u Stila s kvalitou a výdrží? Nejde mi o ty německý kecy ve stylu "horší dílenské zpracování", ale fakt o zkušenosti. Jednoho fiata doma máme, manželka má Punto 97, celkem spokojenost, akorát už 2x odešly silentbloky zadních ramen a měnil se výfuk. Jinak nic, a to jezdí hlavně couračky. A druhá věc: doma mám knihu Údržba a opravy Fiat Uno (KOPP). Stálo to kdysi pětikilo a už pár let mi to k ničemu není. Nechtěl by to někdo z vás nebo z okruhu vašich známých?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.02.03  06:21

    « Re: Podtlak v nádrži

    je to normální :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.02.03  18:25

    « Podtlak v nádrži

    Mám starší Punto (obsah 1,6) a vždy když otvírám pal. nádrž tak je v ní docela dobrej podtlak až syčí vzduch jak jde dovnitř. Je to normální nebo nefunguje to odvzdušnění nádrže s tím aktivním uhlím?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.02.03  20:50

    « Autoradio

    Zhanim originalni autoradio pro Fiat Punto !!!
    Neválí se nekomu doma ??
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.02.03  16:37

    « Re: Novinky?

    No ono se neni cemu divit. Fiat asi opravdu po Multiple zvaznel a asi je to pro zvyseni prodeje dobre. Vetsina nema rada ulety a ac byla Multipla vevnitr genialne vyresena a na svoji velikost v ni bylo uplne more mista, vnejsi design byl mirne receno extravagantni (me se docela libil, dokonce jsem ji chtel jednu dobu koupit) a na to trochu dojela. Je to skoda, protoze to auto bylo fakt vymakany. Myslim, ze Stilo je povedene, ale spis ten 3dver. Kazdopadne umirnenejsi design by mohl privezt dalsi zakazniky (alespon v to doufaji) a to zejmena s novymi Multijet motory.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…