FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    06.05.03  19:50

    « Bez nadpisu

    Jestli potřebujete s něčím poradit u Tipa tak mi napište u tohoto auta toho znám hodně.
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.05.03  22:55

    « PUNTO - pazvuky

    Ahoj fiataci, prosim o radu. Mam PUNTO, najeto cca 20 tis. km,vcera se zacalo pri jizde po nerovnosti ozyvat vzdy takove kovove klepnuti(zrejme nic vazneho). Vypada to, ze zvuk jde od LZ dveri, mam podezreni, ze klepou dvere v zamku. Kdyz zkousim dvere v klidu (jestli nejsou volny), nic nikde neklepe. Pred par dny jsem byl na gar. prohlidce, kde mj. zamek i panty promazali ... Docela me to otravuje. Muzete mi nekdo poradit, co by mohlo byt pricinou? Dekuju.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.03  19:02

    « Re: Punťo HGT

    Právě vyráží z Itálie. Ještě je otázka, kudy tudy :)
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 30.04.03  13:47

    « Bez nadpisu

    Proč proboha?
  • 00 Reagovat !

    foto wolff

    wolff 30.04.03  13:46

    « Bez nadpisu

    Ty vozíš v autě postel?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.03  11:46

    « Re: 1,9 JTD

    ale no tak, vazim 70 kg i s posteli, manzelka 60 bez postele :-) Nejcastejsi cestou je 30 km do prace 20 km mimo a 10 km na krizovatkach v Ostrave
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.03  11:14

    « Re: 1,9 JTD

    mfilip a spotreba jeho 1.8 :-) Furt to nechapu... 




    BoB a jeho 1.6, se spotrebou 11l/100 km :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.04.03  08:29

    « Re: 1,9 JTD

    Proc by mela byt 4 litry blbost, ja sam s 1.8 benzin mam za 4 roky prumer 6.4, kdyz jedu dalkove, mam i 5.5 litru. Jsou tady lidi, kteri s 1.9 TDI jezdi z Opavy do Olomouce s prumerem 3 litry. Co se ti na tom nezda ? Jet jako hlemejzd to zrovna nemusi znamenat, ze nekdo brzdi provoz, staci jet predvidave a s prehledem. Nerozumim ti, nejdriv tady napises, ze je to kram a pak napises, ze se ti Fiaty libi. Mas v tom vubec jasno ? ALe zajimalo by mne vazne, co jsem predvedl s ladouH, ze to vypovida samo o sobe.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.04.03  20:42

    « Rád poradím

    Jestli máte něaký problém s Tipem/Temprou tak mi napište a já vám rád poradím.
    Brzkovsky.T@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.03  20:33

    « Re: 1,9 JTD

    Mimochodem - lada byl taky fiat, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.04.03  08:32

    « Re: 1,9 JTD

    Supermane nechci ti do toho kecat, ale musim se MFILIPa zastat. Kdybys rekl, ze se ti zda spotreba jako blbost, tak OK, ale tvuj prispevek je to kram si nic jineho nezaslouzil.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.04.03  14:23

    « Re: 1,9 JTD

    Nenapadej,nejsem lada.Fiaty se mi líbí,ale tohle je ňáká blbost,za 4 litry s doblem to jel jako hlemejžď,nebo kecá.Nejsem cholerik,spíš de zamysli
    sám nad sebou.To co jsi předved s ladou,to vypovídá samo za sebe.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.04.03  14:00

    « Re: 1,9 JTD

    kurnik, prvni prispevek v MC a hned takovy kemr. Bud je to dalsi chloerik se skodou, nebo tradicne prevleceny nejaky lada, pricemz by byly splneny oba dva predpoklady.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.04.03  13:45

    « Re: 1,9 JTD

    Souhlas,je to krám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.03  16:58

    « Re: 1,9 JTD

    Rozhodně ne
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.03  21:54

    « 1,9 JTD

    Jel jsem dnes s Doblem 1,9 JTD (surový nový motor - 2000km) do Polska za průměrných 4,68 l/100km, při průměrné rychlosti 70/km za hodinu. To není špatný, že?
  • 00 Reagovat !

    foto

    17.04.03  19:37

    « punto

    Chcel by som kúpiť FIAT Punto 60 SX 3-dver, rok 1996, vie mi niekto poradiť, aké má s takým vozidlom skúsenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.04.03  17:57

    « Re: Fiat Tipo 1.4

    děkuji za radu, mechanik už na to přišel. Bylo to vadné čidlo na bloku motoru. Dále byl vadný termostat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.03  22:01

    « Re: Fiat Tipo 1.4

    Zdá se mi, že vypadává palivové čerpadlo.Možná kontakt relé atd..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.04.03  22:00

    « Re: Fiat Tipo 1,6 i.e.

    U našeho Tipa se nám to jednou stalo a odešlo čidlo na rozdělovači
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…