FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 21.05.03  07:41

    « Nové Punto

    Co říkáte na nové Punto? Nejsem si jist jestli mu ty větší oči (světla) sluší. Na první pohled jsem myslel že vidím nějakýho korejce... Začínám mít dojem, že design fiatů se ubírá směrem, který se mi moc nelíbí. Už nepřekvapují, ale spíše kopírují se zpožděním 1 roku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.03  18:18

    « Re: Re:

    Prodeje sou sice slabé, ale někde sem četl že FIAT jako jediný z dovozců zvedl prodeje oproti loňsku.
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 20.05.03  07:43

    « Re: Re:

    Jako by jim ani nevadilo, že mají tak slabé prodeje.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.05.03  07:09

    « Re: Re:

    To malo je aspon vic, nez ve hluchem obdobi tak kolem r. 2000, pak bylo par reklam na doprodej Bravy a od te doby se obcas mihne Punto a Stilo Wagon.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.05.03  18:42

    « Re: Re:

    Bohužel poslední dobou reklamy FIATu za moc nestojí, myslím že sou moc umělecké a hlavně je jich málo...
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 19.05.03  17:34

    « Re:

    Připadá. Teď jsem si vzpoměl na skvělou reklamní akci Fiatu: Když v '94 vyběhla felda a škodovka na ní dělala reklamu s tím, že ji pověsila do vzduchu za dveře (jistě si všichni vzpomínáte) tak to ukazovali nejen v televizi ale jednu takhle přímo pověsili na Staroměstkým náměstí. No a fiat nelenil a o kus dál vystavil svoje auta se sloganem "bezpečně na zemi"...
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.05.03  13:28

    « Bez nadpisu

    Taky vam pripada trapne skodovacke "Myslime dopredu" z reklamy, vzhledem k tomu, ze uz tu ma 2 roky reklamu Fiat Stilo s "Forward thinking" ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  20:05

    « Re: Punťo HGT

    V příplatkové výbavě se píše Paket abarth:
    přední a zadní nárazník, boční prahové lišty s logem, spoiler, kola 185/55R15 s logem, hliníková rukojeť ruční brzdy a rámeček řadící páky, řadící páka v černé barvě s hliníkovými prvky a logem, hliníkové pedály, prahové lišty, volant v dvoubarevné kůži. Za to 80 nedám. Jo kdyby tam byly i nějaké mechanické věci, tak snad. Ale za pár škorpionů nee. To si je tam nalepím dodatečně za pár korun :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  19:10

    « Re: Punťo HGT

    Kit Abarth osahuje jiné sedadla jak přední tak zadní, sou v nádherné modré barvě a sou to téměř soutěžácké anatomy.Dále kola, ale nevím jak velké, přední a zadní nárazník,prahy, opravdický hliník v interieru a na prazích, volant, řad. páku, zadní spoiler, výfuk ( koncovku? ) a možná sem na něco zapoměl :-) Nevím kdes bral informace, ale ty sedadla tam fakt sou perfektní
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  14:21

    « Re: Punťo HGT

    Je potřeba říct, že to auto vypadá v reálu mnohem líp než na fotkách. Na ních se ztrácí italské designové fintičky, že jo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  14:18

    « Re: Punťo HGT

    Abarth kit neobsahuje jiná sedadla, jen obtisky na sedadla. Pokud to není pravda, pak jsou špatné všechny informace, které je možné zjistit. A dávat 80 tisíc za jiná, ale stejně velká kola, jiné spojlery, pár kožených a hliníkových blbinek s obrázkem škorpiona? kdyby to bylo za 20, tak asi jo, ale 80 ani náhodou. Střešní spojler bude z Abartha :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  13:17

    « Re: Punťo HGT

    Já bych doporučil Bridgestone RE720 Potenza, s těmi mám absolutně nejlepší zkušenosti.Spoiler od Abarthu? A proč ne zrovna kit ABARTH za 80.000,-??? Ona je to palba, ale pak už je to čistá závodnička, a ty sedadla sou boží...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  12:28

    « Re: Punťo HGT

    jůůůů, on to někdo prohlížel :)
    ty jsi měl asi dost času, já jen nakoukl, takže jsem se díval spíš obecně. Gumy neznám - uvidím, jestli to bude taková hrůza. teď mám micheliny Pilot GT a ty jsou vcelku koukej.
    Podložky budou, nápis zkontroluju. Ještě na to přijde zadní spojler. Ono od makaronů nejde čekat, že to bude 100%.
    Cena je skutečně skvělá. Když jsme cenu dali dohromady, zaklapl jsem hledí a přestal uvažovat jiných možnostech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.05.03  06:06

    « Re: Punťo HGT

    Díval sem se na to tvoje HGT ve středu, ještě než ti hom přivezli a jestli můžu doporučit, tak ty pneu Firestone co tam sou bych hodil do šmelcu a pořádně to obul, neškodily by ani podložky pod kola.Dále bych reklamoval křivě nalepený nápis FIAT na kufru, vzpadá to děsně a na středovém panelu u spínače varovných blinkrů není dostříklý ten hliníkový nástřik.Jinak přeju hodně spokojených km, autíčko je to pěkné a za tu cenu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.05.03  18:58

    « Re: Punťo HGT

    HGT už leští v obchodě a vypadá hééézky :)
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.05.03  21:51

    « Servisní manuál na Coupé turbo 20v

    Vážení přátelé,kdo mi poradí zda-li existuje český servisní manuál nebo CD na Fiat coupé turbo 20v.Ptal jsem se v zn. servisu a tvrdili,že v češtině nic takového není.Mél jsem možnost prohlédnout v italštině ale není to ono.Díky za odpověd,Jirka
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  19:26

    « Pomoc u Tipa

    Jestli chcete s něčím poradit u Tipa ( cokoliv ) tak mi napište na Brzkovsky.T@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  08:35

    « Re: PUNTO - pazvuky

    Zadej si do hledani v MCafe slova mfilip a hrazdick a najdou se ti moje prispevky k tvemu problemu. Snad to bude tim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.05.03  08:30

    « Re:

    no to se u nas tak rika, kdyz je nekdo chudy, tak se rika, ze vazi 50,60, 70 kg i s posteli. Ale jinak si myslim, ze problem se spotrebou bude spis tim motorem. U tech 1.6 se vzdy rika, ze dost zerou. I kdyz kolega s 1.6 jel na Mont Blanc ve 4 lidech s prumerem 7.5 l. Co ho znam, tak tam mel porad plny kotel.
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.05.03  20:03

    « Bez nadpisu

    Jestli potřebujete s něčím poradit u Tipa tak mi napište na Brzkovsky.T@seznam.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…