FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.06.03  07:32

    « Re: to JirkaV

    Mam Bravu 1,6
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.06.03  22:01

    « to JirkaV

    Nemáš náhodou Tipo 1.6 66kw DOHC???????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    01.06.03  09:57

    « Re: Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    > mfilip: Které čidlo teploty je pro ŘJ? Je to to těsně za termostatem na výstupu chladící vody z hlavy motoru? Nebo je to někde jinde? Mám tam vedle ještě termostat (asi hlídání přehřátí). Díky. J.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.05.03  07:27

    « Bez nadpisu

    Vždyť nejlevnější punto je za 229000kč
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.05.03  06:51

    « Re: Nové Punto

    Přesně tak jak píšeš, už sem ho taky viděl naživo a první dojem je velice kladný, přestože se mi na obrázcích nelíbil.Ze předu hodně zmohutnělo a není to na škodu, nový motor 1.3 MultiJet bude bomba tak snad se to projeví na prodejích, i když současné Punta teď přibývají jako houby po dešti, zřejmě kvůli těm slevám...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.03  13:28

    « Re: Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    mne taky diagnostika na Brave neodhalila vadne teplotni cidlo na vodu v okruhu. To cidlo teploty pro ridici jednotku stalo 350,- Kc. Snad to bude tim.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.05.03  12:16

    « Re: Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    Jo, díky. Ptal jsem se i jinde a vesměs se odpovědi shodují na ty tepl.čidla a že nemusí stačit diagnostika, ale je lépe vyměňovat. A tak nezbyde než zajet k fiaťákovi. (Přece jen jsem zvyklej na svého hodného opraváře:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.05.03  14:34

    « to DAH

    Budto teplotni cidlo anebo VH ventil
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.05.03  08:34

    « Re: Nové Punto

    Jeste k novemu Puntu. Videl jsem ho nazivo (cestou do Vidne stal na hranicich kamion, ktery je vezl do CR) a to auto vypada dospeleji. Rozhodne neni osklive, nicmene predchozi verze me oslovovala vice.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.03  22:52

    « Re: Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    A co svicky?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    28.05.03  18:57

    « Re: Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    chce to zajet k někomu kdo dělá Fiaty a začít zkušebně měnit čidla: čidlo teploty, čidlo nasávaného vzduchu, krokový motorek...
  • 00 Reagovat !

    foto

    28.05.03  12:13

    « Tipo 1.6ie - chcípe mrcha

    Zdravím všechny. Mám problém. Mohl byste mi někdo poradit?
    Jsou tu dva příznaky, který začaly úplně současně.
    1) dokud je motor studený(cca 3-5 min) neudrží otáčky a chcípne.Na prvních 2-3 křižovatkách se musí držet otáčky plynem.
    2) analogový budíkový ukazatel okamžité spotřeby(žroutmetr) ukazuje dost velkou spotřebu. Pohybuje se neustále v horní polovině a pohybuje se jen nepatrně. A to pořád i po zahřátí.
    Opravář u kterého auto je, dělá spíš starší auta, takže neumí s počítačem. Měl tam nějakého známeho co má měřící počítač a když ho zapojili, tak ukazoval že je počítač v autě pořádku.
    To by bylo dobré, ale kde tedy může být ta chyba?
    Můžete mi prosím někdo nějak poradit?
    [odkaz]
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    27.05.03  18:40

    « Re: Punťo HGT

    Punťo je v garáži :))))
    Motor je senzační, krásně si vrní a musím krotit nutkání vyvrnit ho pořádně, když je v tom záběhu :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    23.05.03  10:34

    « Re: Nové Punto

    nove punto: Hodne automobilek meni svuj vyraz.
    Tedy alespon u nas v evrope. Hovorim hlavne o
    Toyote, Honde... A proc to delaji? Ponevadz chteji
    prodavat auta. Stejne tak i Fiat musi prodavat
    auta ne zbankrotovat. Holt meli nekolik komercne
    neuspesnych modelu, tak ted musi udelat neco, co
    poleti. Muzou bud zkusit nejakou bombu, super prevratny design,
    nebo neco, co jim zaruci uspech, protoze je to podobne
    ostatni masove produkci. Na nejake prekvapeni
    a zkouseni jiz asi nemaji penize a akcionari naladu,
    tak holt apadnou do sedi :-\ Holt asi priste presedlam
    na Alfu (156 se mi fakt libi ;-))
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.05.03  20:18

    « Re: Tempra Potenciometr

    Někde na vrakovišti.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.05.03  10:41

    « Tempra Potenciometr

    Nevíte někdo kde sehnat potenciometr ke vstřikovací jednotce na Tempra 1,6 I-E 55KW??Buď použitou nebo novou , ale pokud možno za rozumné peníze???Děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.03  18:18

    « Re: Nové Punto

    Ten předek je teda pěkně unylej...tak velký a zaoblený světla z toho dělají celkem sterilní auto :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 21.05.03  10:36

    « Re: Nové Punto

    Samozřejmě se mi taky stává, že se mi model napřed nelíbí a pak zjistím, že je nejhezčí a nebo že udal směr všem ostatním (např. TIPO). Ale tohle není ten případ. Nové punto není něco co tady ještě nebylo a musím si na to zvyknout, ale nakopak něco obyčejného co mají všichni ostatní a už je to poněkud okoukané. Staré Punto byl malý sympatický dravec s přimhouřenýma očima, nové má výraz, když to trochu přeženu, rozšafného poloimbecila. Nemám rád usmívající se auta...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.03  08:44

    « Re: Nové Punto

    Mne se taky moc nelibi. Ale neni to moje konecne hodnoceni, u Fiata se mi spousta aut nejdriv nelibi a pak se z nich muzu potentonc. Ve tride punta se mi v realu nejvice asi libi Fiesta
  • « 00 Reagovat !

    foto

    21.05.03  08:25

    « Re: Nové Punto

    Souhlasim. Záď docela ujde, ale ta příď... To je fakt katastrofa! Tohle Fiatu nepomůže, to už neni Fiat. Ale kdo ví, možná se to bude lidem líbit.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…