FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  16:08

    « Re: Fiat 500/600

    Jsi muj kluk camele, taky jsem ho dlouho schanel , nakonec jsem ho objevil totalne rozpadleho v jedne zahrade, ale mam ho. Nicmene jedna sance pro Tebe by tu byla. V Cakovicich na Praze 9 jsem ho dvakrat videl, byl to Fiat 600, nejspis typ D,(mel vetracky ve dverich) takze neco mezi rokem 1960, a koncem vyroby 1970. Videl jsem ho tam dvakrat, jak ho tam mr.... nejaky asi 14-ti lety kluci, stal primo na ulici a byl myslim modre barvy. Kdyz jsem ho tam potom kolikrat hledal .. bez uspechu.
    Snad budes mit vetsi stesti. Jestli by jsi mohl sehnat nejake ND, ci materialy o F500/600, ci si jenom tak pokecat. Pis na mail: xvovt1@tf.czu.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  14:47

    « Fiat 500/600

    Nevíte někdo, kde by se dalo levně koupit toto krásné auto?
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.12.98  15:55

    « Weekend

    Hezký Weekend Vám všem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.12.98  17:52

    « Elektrony na Fiat Bravo

    Ahoj vsichni nadsenci Fiatu. Potreboval bych se zbavit skoro novych originalnich elektronu na Bravo/Brava 14" 165-175/65/14. Muzu knim prodat i pneumatiky Michelin 165/65/14. Jsou velmi málo jeté.Jestli chcete tak se ozvete na mail: P.Bartosek@zlin.vutbr.cz nebo mobil 0603/490374
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 10.12.98  07:18

    « Re: Nová Alfav Romeo 145/6

    na adrese www.quattroruote.it v asi tak 2-3 měsíce starém čísle jsou fotografie a nějaké základní informace.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.12.98  13:24

    « Nová Alfav Romeo 145/6

    Přátelé! V německém AMS, asi č.24, jsem zahlédl první fotku nástupce této řady. Nejsem ale takový šílenec, abych dával 140 korun za 1 obrázek. tak jsem ho jen zběžně prohlédl. Nevíte někdo, kde se dají sehnat nějaké info nebo foto těchto autíček? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  15:22

    « Re: Nova Brava/o

    Ver mi, ze to auto fakt jede. Byl jsem prekvapenej, protoze jsem si myslel, ze si dvanactistovka s pres tunu vazicim autem neporadi. A poradila si ! Radio pri jizde hraje mnohem lip nez to predchozi. Neni to teda vrchol HIFI, ale pro me uz celkem stacilo.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 08.12.98  11:30

    « Re: Nova Brava/o

    To Tě svezli s Bravou 80 16V? Já jsem měl bohužel smůlu, protože napadlo hodně sněhu a předváděcí jízdy se nekonaly,takže jsem si ji akorát důkladně prohlédl uvnitř. Líbilo se mi že použili kvalitnější plasty,prodloužily sedáky,vylepšili rádio(už tam není ten odklápěcí díl)a spoustu dalších věcí a celkově na mě Brava působila hodnotnějším dojmem. Ten prodejce mi tvrdil že ten nový 1,2 16V motor jede lépe než původní 1,4 12V, prý je ještě tišší a má téměř o 1,5l nižší spotřebu a nižší zák.pojištění.Docela mě překvapilo že základní verze je celkem slušně vybavena:Airbag u řidiče,el.ovl.oken,centrální zamykání,otáčkoměr,nárazníky+zrcátka v barvě,servo,stropní svítilna i nad zadními sedačkami,dělěné zadní opěradlo a rádio s RDS+4xrepro to vše za cenu 334.900Kč.Že bych prodal Punto?!
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.12.98  09:22

    « Nova Brava/o

    Tak jak se vam o vikendu jelo v Brave ? Mne se to moc libilo. Bal jsem se, aby se to vubec rozjelo ! Kupodivu to celkem frcelo. A to pohodli neni taky k zahozeni.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.98  08:49

    « Fiat Tipo - problemy

    Prosim o radu vsechny znalce a odborniky.
    Mam Tipo 1.6 ie DOHC (rv. 90).
    Problem c. 1
    Po vymene olejoveho cerpadla se z motoru se po jeho zahrati ozyva hluboky bublavy zvuk - kazdy mysli, ze je to diesel!
    Byl jsem ve FIATu v Prostejove, ale mechanici jenom poslouchali motor a rikali, ze snad nejake lozisko nebo ze je neco spatne dotazene.
    Problem c.2
    Ve vstrikovaci jednotce byl misto krokoveho motorku k o r k o v y spunt = zatka! Vsichni se divili, ze to vubec jezdi! Po vymene spuntu za krokovy motorek obcas dojde po vyrazeni rychlosti na neutral ke zhasnuti motoru - jen kdyz je teplota na teplomeru aspon na 70'C. Cim to je?
    V tom FIATu mi to ani nenapojili na tester s tim, ze pro DOHC nemaji software.
    Co mam delat?
    Za vsechny rady predem dekuji.
    HV
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  18:36

    « Fiat Tipo

    čau všichni fandové italských strojů
    Potřebuje zjistit jméno firmy která provádi
    chip tunning u vozů FIAT Tipo 1.6ie
    Prosím pošlete mi zprávu na e-mail
    krcmar@post.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  13:01

    « Brava 80 16V

    Doufám že budou dělat předváděcí jízdy, hrozně mě zajímá jak to může s tímhle 1,2 16V motorem uhánět nebo naopak.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.12.98  12:29

    « Weekend

    Přátelé, blíží se weekend, přeji Vám pokud možno hezké prožití těchto chvil a třeba se uvidíme v některém z autosalonů F I A T . Čau všichni.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 04.12.98  09:36

    « Díky

    Pro Mária!))Díky za návod,raději to nebudu zkoušet.Nějak mi nefunguje mail.Měj se,Jarous.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 04.12.98  08:34

    « Dny otevřených dveří

    Ahoj příznivci "italů", tento víkend tj.5.-6.12. se konají dny otevřených dveří u všech autorizovaných dealerů zn.FIAT. Budou předvádět inovované modely Bravo,Brava.Už se těším!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.12.98  16:11

    « Re: Punto versus Brava

    Díky za odpověď. Trochu víc se přikláním Bravu TD 75. Nechám se v něm svézt, teď bude den otevřených dveří, takže je k tomu dobrá příležitost. Ještě jednou díky. Patrik
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.11.98  15:17

    « uložení kol

    nejlepší uložení kola je na kuželíkových ložiskách,je však citlivé na mazání odpor a teploty.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 30.11.98  09:35

    « Re: Punto versus Brava

    Ahoj,předpokládám že chceš koupit nový auto? Volba je jasná pokud máš dost peněz. Kup manželce Bravu,je bezpečnější,tišší,prostornější a má lepší jízdní vlastnosti.Pokud se pro ni rozhodneš,nekupuj ji s motorem 1.9D.Tento motor pochází ještě z modelů Ritmo,Regata,samozřejmě po mnoha vylepšeních, ale přesto je poměrně líný a má velmi tvrdý chod(mám ale pocit že se již nedodává, ale mohli by Ti nabídnout třeba nějaký ležák ze skladu). Zato ostatní dva TD motory o výkonu 75K a 100K to je zcela o něčem jiném(obsah 1910). Jinak co se týká Punta, svoje kvality již prokázalo v hodnocení německého ústavu TUV ve spolehlivosti do tří let, kdy všechny své "osvědčené" německé držáky nechalo za sebou. Sám Punto mám ale s benzínovým motorem a zatím jsem nadmíru spokojen, měl jsem akorát možnost se projet s TD70 a nejezdí špatně, existuje ještě slabší model TD60(oba motory jsou o obsahu 1698). Přeji Ti příjemné rozhodování.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.98  09:17

    « Re: Punto versus Brava

    Pro rozhodnutí, jaké auto koupit je asi nejpodstatnější druh jeho používání. Pokud manželka jezdí převážně jenom po městě, doporučuji menší Punto, protože parkování a celková manipulace je snazší. Výhled vzad je snadný a kufr dostačující. Pokud to má být druhé, či třetí, či ... auto do rodiny, tak doporučuji Punto s posilovačem řízení a Airbagem pro pohodlí a bezpečnost. Nazdar, zdraví Mário
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.11.98  09:11

    « Re: Punto 55

    Nazdar Jarouši, nevím, jaká je odchylka tachometru, ale moje Punto 1,1 jede na letních pneumatikách (175/60 R14)max.155 km/h a na zimních (155/70 R13)max. 165 km/h. Tyto rychlosti dosáhnu teprve po nějakém čase, trvá to.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…