FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.99  14:05

    « Re: Punto - tlumiče

    Kolik stála ta oprava?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.01.99  09:32

    « Re: Punto - tlumiče

    S tlumici ani ne, ovsem co jsme museli uz doma na 1.7D (stari ted to budou 3 roky, ujeto 80 tisic) menit jsou silonbloky na zadni naprave. Zadni naprava je uchycena na 4 silonblocich (v autor. servise ve ValMezu mi tvrdili, ze na 2 !), nejsou stejny (2+2). Stacilo vymenit ty 2 predni. Projevovalo se to tak, ze pri vjeti do vetsiho hrbu to mlatilo nekde vzadu, zespodu. Neprijemne. Auto je sice DOST zatezovany, silnice kolem domoviny spatne, ale stejne si myslim, ze to dlouho nevydrzelo...
    cus, amper
    g95489@vsb.cz
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.01.99  07:39

    « Punto - tlumiče

    Vážení, nemáte někdo zkušenosti s trvanlivostí tlumičů u Punta.Děkuji Zdeněk
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.01.99  14:41

    « přání

    Všem motoristům přeji málo bouraček,málo pokut a hodně hezkých zážitků za volantem!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.01.99  14:27

    « Re: Fiat 500/600


    Mário,díky za tip!Nebudu váhat a vnejbližší době se tam vypravím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.01.99  17:23

    « Re: Nový rok 1999

    ..nápodobně nejenom příznivcům taliánů..
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.12.98  08:03

    « Nový rok 1999

    Vážení motoristé, přeji Vám všem úspěšný Nový rok '99. Na cestách pak méně nervů a levnější provozní náklady. Váš Mário
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 30.12.98  11:08

    « Re: Nové Punto

    Ahoj Mário,
    to jsem docela překvapenej co se Ti stalo, v Auto motor und sport bylo Punto oceněno za bezpečnost(je ale pravda že v roce 95). Jsem zvědavej jestli ceny budou stejně příznivé jako u stávajícího Punta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.12.98  14:27

    « Re: Nové Punto

    Nazdar Jarouši, s tou tuhostí karoserie to bude reálné, protože při pohledu z boku je v novém Puntu navíc mohutnější sloupek zadní za zadními dveřmi (u stávajícího je zde sklo PZ blatníku).
    Při vyhýbání se s protijedoucím vozidlem jsem byl nucen vjet předním kolem do sníženého kanálu (cca 15cm) a neštěstí na sebe nedalo dlouho čekat. Příští den jsem si povšimnul, jak mě praská čelní sklo. Asi budeš myslet na odlétnutý kámen, ale zcela jistě to bylo tím nárazem a pnutím karoserie, které zapůsobilo na lepené sklo, které začnulo z boku skla praskat. Snad bude tento neduh na novém Puntu odstraněn.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.12.98  02:27

    « Fiat Bravo/Brava - Vaše zkušenosti

    Ahoj Fiat-nadšenci,
    chtěl bych v příštím roce pořídit Bravo 1.2 16V nebo 1.6 16 V. Když při zkušební jízdě zjistím, že to auto 1.2 motor uveze, tak radši 1.2 (jezdím převážně po městě). Myslím, že v současné době nabízí Fiat na českém trhu nejlepší poměr "cena - výkon - výbava - hodnota", ale nemám zatím s Fiatem (kromě 125P před asi 100 lety) žádné zkušenosti. Bravo se mi opravdu líbí a nejen cenou.
    Napište prosím někdo jaké jsou Vaše osobní zkušenosti s tímto autíčkem - závady, kvalita servisu ... Máte někdo zkušenosti s nabízeným protiúčtem? Jak vychází sleva dnešních 30 000 Kč a příští rok 20 000 Kč (podle dealera) v reálu? Jsou smluvní barazy Fiatu solidní nebo Vás jen pumpnou o slevu, kterou Fiat nabízí?
    Díky, uvítám jakoukoli informaci popř. i na mail: monipress@telecom.cz
    Martin
  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.12.98  16:11

    « Re: Fiat 500/600

    V Praze 9,ulice Pavlišovská rezaví dva Fiaty 600.
    Ahoj.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 23.12.98  10:55

    « Re: Nové Punto

    Ahoj Mário, zajímalo by mě jestli je to finální podoba!? Ze předu se mi líbí víc a ten zadek mi připadá robustnější, dočetl jsem se že by karoserie měla být daleko tužší, už se těším na červen kdy by mělo být uvedeno na trh. Přece jen pohled "in natura" bude asi o něčem jiném. Jinak se měj a hezké svátky všem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.12.98  14:48

    « Re: Nové Punto

    Díky za postřeh, hned jsem tam zabrousil, ale popravdě řečeno, čekal jsem, že bude pěknější.
    Můj skromný názor je, že zepředu je ladnější, ale zezadu na mě působí hrubým dojmem (starší se mi líbí více), jinak vcelku jde.
    PŘEJI VÁM VŠEM HEZKÉ SVÁTKY A JEŠTĚ LEPŠí NOVÝ ROK !
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.12.98  10:08

    « Nové Punto

    Tak co Fiatáři jak se těšíte na vého Punťu?
    [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.12.98  18:34

    « Punto 55S

    Ahoj lidi, s velkým zájmem jsem se začetl do příspěvků a nedá mi to podělit se s vámi o mé zkušenosti. Za necelé dva roky jsem najezdil s Puntem 55S 5dv. okolo 50tis. km bez větších problémů. Ve své třídě je skutečně na špici, i když už není nejmladší (příští rok má prý být nový model). Dostal jsem ho do ruky jako úplně nové auto a s čerstvým řidičákem vyrazil. První příjemné překvapení bylo chování na sněhu. Tam kde se felicie trápily i na zimních pneu, Punto frčelo na standardních letních Firestone 155/70 R13 bez větších problémů. Velice příjemná je i spotřeba - ve čtyřech a plným kufrem do Itálie při průměru 110km/h 5 litrů. Maximální rychlost jsem zkusil až někdy po 25tis. a výsledek = 175km/h dle ručičky tachometru (chce to rovinku a trpělivost). Jsou tu však i zápory - špatně chytá s lehce zahřátým motorem, "fórově" působící plasty v jinak velice podařeném a hlavně prostorném interiéru a vetší naklánění v zatáčkách. Jinak super poměr užitek/cena.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    17.12.98  09:03

    « Re: Fiat 500/600

    Kolego, Fiat 600D je opravdu úžasné vozítko, sám jsem s ním najel okolo 10.000 km (1 rok). Bylo to mé první auto a dodnes na něj vzpomínám nostalgicky. Lituji, že jsem ho tenkrát prodal. V okresech Zlín, Vsetín, Uherské Hradiště a Kroměříž vychází regionální inzertní noviny INFOSERVIS, kde skoro pokaždé je inzerát prodávající FIAT 600/500. Fandím Ti, abys ho brzy sehnal za dobrou cenu v dobrém stavu, měj se.
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.12.98  10:20

    « pro jarouse

    Spasíba, merci,vielen dank, muchas gracias, ďakujem, díky, thank you very moucha a tak všelijak podobně.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    16.12.98  10:17

    « Re: Fiat 128 Sport

    Myslis Technicke muzeum v Praze? V Brne mame totiz taky Technicke muzeum. Jinak Vam velice fandim. F128 Sport je jedno z nejkrasnejsich aut co znam. Ja mam teda jenom F127 Sport, ale na fiaty nedam dopustit. Nechci se vnucovat, ale na adrese "www.mrdesign.cz/mark" mam stranky o F127. Jestli vite o odkazech na F128 Sport dejte mi prosim vedet. Diky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  16:20

    « Re: rada

    Vzhledem k tomu, ze jsi to podrobneji nespecifikoval, myslim si ze pripada v uvahu pouze vahadlo ventilu. Je to OHV a tudis vackovy hridel na strane motoru, a ventily ovladane tyckami podel valcu a vahadly, ktere oteviraji vlastni ventily.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.12.98  16:15

    « Re: Fiat 128 Sport

    Jestli mas opravdu zajem o podobne informace, spousty jich sezenes v archivu Technickeho muzea, je to tam jako v knihovne, po zapsani dostanes prukaz a maj tam fakt skoro vsechno.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…