FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.99  14:45

    « Multipla

    Ahoj pánové,
    prohlédl jste si někdo,popřípadě i vyzkoušel o víkendu Multiplu, za sebe můžu říct že interiér je supr a i na ten design zvenku si pomalu začínám zvykat. Jarous
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.99  10:08

    « Re: Diskuse o autech

    Talze, blizsi vysvetleni k diskusi. Diskuse se bude konat pro jednoho vyznamneho vyrobce aut, ktery bude pritomen v nasi firme. Nejedna se o zadne jehovisty ci herbalife. Jsme firma, ktera se zabyva marketingovym vyzkumem trhu sidlici na Praze 4 a cilem diskuse je zjistit nazory uzivatelu vyjmenovanych vozu, jejich zkusenosti s timto vozem. Nejde o zadny prodej, sektu ani nic podobneho!! Jde pouze o zjisteni spotrebitelskych preferenci. Nedokazu vse takhle narychlo vysvetlit. Nebyl by lepsi telefonicky kontakt? Davam k dispozici 2 telefonni cisla, ale samozrejme se pokusim vysvetlit vice i toouto formou v kavarne. Strasne by nam Vas zajem a ucast v diskusi pomohli!!!!!
    tel 02/900 54 733 ci 02/692 86 08 Lenka
    Dik!!!
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.02.99  08:34

    « FIAT na Internetu. CZ

    Zdravím všechny,
    mám dotaz (a myslím že nejen já) na všechny účastníky této "cafe diskuz. fór.":
    ...Nevíte o stránkach ohledně FIATu v CZ doméně? (náhr.díly, servis, home page, příslušenství, diskuz. fóra, atd..)
    Předem díky všem Michal
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.02.99  01:59

    « Re: Diskuse o autech

    tak koukam že JEHOVISTI sou už i na netu. A proto,
    a nejen proto......* OFF FIAT......Bejček.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.02.99  19:11

    « Re: Diskuse o autech

    Za vizoura pokecám, kdy chcete.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.02.99  13:55

    « Re: Diskuse o autech

    Jak vidím, tak jste už i tady. Co je to za firmu a k čemu Vám to bude? Proč si chcete o všech autech?
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.02.99  13:50

    « Diskuse o autech

    Shanime lidi, kteri vlastni nektere z aut Fiat Punto, Seicento, Bravo, Brava, Marea, Punto a diskusi o techto autech primo v nasi firme v Praze. Odmena za ucast whisky v hodnote presahujici 400 Kc. Podminak ucasti na diskusi - vek 25 - 45 let.
    V pripade zajmu prosim volej 02/900 54 733 Lenka
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  10:21

    « Re: Multipla vs Scenic

    Viděli jste reklamu na Multiplu s Schumacherem, docela ujde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.02.99  08:59

    « Re: Multipla vs Scenic

    No, ten autobild jsem videl, a neveril vlastnim ocim. Multipla mi pripada jako obludny tereni vozidlo nekdy z konce valky. A to se nemuzu rozhodnout, jestli z prvni, nebo druhy. Vasek
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  20:15

    « Re: Nová Brava

    Mám v úmyslu koupit jetou Bravu 1,4 a uvítal bych zkušenosti z provozu. Děkuji za poznatky.
    Libor
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.02.99  09:35

    « Re: Info k Puntu

    Jezdím s Puntem od šestadevadesátého (80tis.km). Motor úplně v pohodě, vždy bez chyb na testu. Celkem ale záleží jak je zajetý. Měl jsem srovnání se dvěma jinými (stejný motor) a byli trochu línější. V servisu říkají, že když tomu od začátku šlapeš na krk, tak to pak fičí. Jinak na špatných cestách odejdou brzy silentbloky a teď mám načnuté už jednou vyměněné (ve 40tis.)ramena zadní nápravy. Taky lanka od ruční brzdy se někdy tahají skoro po zemi, ale to jsou drobnosti. Je to fakt good car, rozhodně lepší než nějaká Fileta.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  16:24

    « Marea Weekend

    Mate nekdo zkusenosti s Mareou Weekend ?
    Srovnani s Octavii Combi ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.02.99  12:37

    « Re: Info k Puntu

    Mám to samý Punto co TY a zatím jsem nepřišel na nic, na co si dát bacha, je to bezproblémový auto, snad jen zkontroluj pryžový úchytky výfuku. Jarouš
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.02.99  10:59

    « Cyklovac

    Muze mi nekdo poradit, jestli se da koupit, kde, kolik stoji a jak namontovat cyklovac steracu pokud mozno i na zadni okno na Uno ? Predem dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.02.99  14:54

    « Info k Puntu

    Zdravím tímto všechny Punťáky.
    Koupil jsem si 2 roky jeté Punto 60 SX v perfektním stavu (alespoň doufám) a budu vděčný za jakákoliv informace (na co si dát pozor, co mu vadí, co od něho vyžadovat, atd.).
    Jelikož jsem do současné doby jezdil v "Žigulíku"
    tak je to pro mne veliká změna a proto děkuji za jakékoli informace, které mi pomohou zvládnout tohoto "koně".
    Díky Michal E-Mail: xxyy@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  16:39

    « Re: Nová Brava

    No je to zustatkova cena po uplynuti leasingu aut ktere leasuje LeasePlan (ABN-AMRO BANK) firmam. Ty auta pak bere zpet a prodava.
    Lukas
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  14:28

    « Nová Brava

    Nová Brava stojí 334.900,-, jedná se o 1,2 16V se stejnou výbavou jakou má ta 1,6, akorát že to je už ten novej model, má větší sedačky,lepší plasty a spoustu dalších drobností, ale ta cena pokud tomu autu nic není je skvělá. Taky bych měl zájem.Jarouš
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  14:25

    « Re: Koupit/nekoupit?

    Podle mě je to super cena, kde jsi k tomu přišel?
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  10:22

    « Koupit/nekoupit?

    V breznu mam moznost koupit Bravu, r.v. prosinec 1996, 1.6, posilovac, airbag, el.okna, zlata metaliza, najeto 32000km atd. za 191000,-, koncici operacni leasing. Kolega co s tim jezdi a taky jedna s tou leasingovkou rika, ze kdyby to v prvnich dnech nikdo nechtel koupit, dalo by se to uhadat na 160000,-. Chtel bych se zeptat, je cena 191000,- relevantni kdyz vezmeme v uvahu ze nova Brava stoji 309000,-? Mam tedy pockat jestli se jim to nepodari prodat, nebo ta cena 191000,- odpovida? Dik. Lukas
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.02.99  09:48

    « Zahradka na TIPO

    Shanim zahradku na Fiat Tipo, starsi, levnou.
    Dekuju. varenka@post.cz
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…