FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • 00 Reagovat !

    foto

    11.03.99  17:38

    « Zamek

    Cus !!!
    Nejaky sv*ne nam vybrali na parkovisti pred Makrem v Ostrave nase mile Punto. A to DOST hrube - poku*vili pri tom zamek dveri ridice. Nefunguje. Co poradite, dalo by se nekde sehnat zvlast zamek ? Stejne asi budu muset pouzivat 2 klice, protoze jinak by se musela nechat prekodovat ridici jednotka (imobilizer) ne ? Nechce se mi kupovat ani celou sadu zamku, slo by nekde sehnat jen ten jeden ?
    * ! Sem pjekne vytocenej. Auto neni pojistene, tak to chci spravit co nejlevneji.
    dikes, cau, amper (amper2)
    bbgun@post.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.99  12:30

    « Re: Brava 1,8 ELX

    To, že Fiaty mají "setrvačností" špatnou pověst (z dob minulých - dnes již neprávem) a tudíž se hůř prodávají např. v autobazarech, je pro kupce ojetého vozu vlastně výhoda. Pokud jsi tedy Jeníčku kupec ojetého moderního Fiatu a nehodláš ho brzo prodávat, tak máš výhodu lepšího poměru užitné hodnoty vůči ceně než například u německých vozů. Jinak s konkrétní cenou na tuhle Bravu Ti neporadím, ale stačilo by se parkrát podívat do Annonce (www.annonce.cz) v jakých cenových relacích se Bravy prodávají. Pokud je předchozí vlastník vozu Tvůj známý a navíc ještě první majitel, tak je to v pohodě s původem auta. Jinak by bylo vhodné se původ auta "prolustrovat" - dělá to například firma CEBIA. Zvaž taky jestli Tobě a ev. Tvé rodině stačí vnitřní prostor v Bravě - patří sice k lepšímu průměru v nižší střední třídě (lepší než například Golf), ale pro lidi vyššího vzrůstu nemusí na zadních sedadlech stačit. Pak by bylo vhodnější koupit starší, ale větší auto. S pozdravem Pavel K.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 11.03.99  09:31

    « Re: brava 1,8 ELX

    Někde jsem to tady už psal, ale pokud máš zájem, mám 100t.km test na BRAVU 1.6ELX, provedený AutoBildem, vyšla úplně suprově, v tom testu je uveden jakýsi index spolehlivosti, kde Brava byla suveréně nejlepší z prozatím testovaných vozů nižší střední třídy(golf,Astra,Megane...),naopak dříve testovaný předchozí model TIPO s motorem 1.6 2xOHC dopadl katastrofálně, proto se na různé modely FIATu kouká jinak.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.03.99  07:45

    « Re: brava 1,8 ELX

    Ptal jsem se většinou majitelů bazarů a ta odpověď ve všech případech zněla - za ty peníze koupíš kvalitní německé auto, byť o něco starší a toho Fiata už neprodáš, nikdo to nechce. Já pochybuji,že v té výbavě se dá sehnat něco lepšího a navíc majitele znám a vím, jak s tím jezdí. Jen mne překvapila ta naprostá jednotnost v názorech těch prodejců. A co ta cena?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  17:07

    « Re: brava 1,8 ELX

    Jediná rada - nedej na rádoby rady ostatních, většinou jsou to majitelé jiných aut, kteří tě chtějí strhnout na svou stranu. Brava je povedená a ta výbava a počet km (je-li pravdivý) vypadají jako slušná nabídka. Jen si důkladně ověř původ, kdo s tim jezdil atd. Čau Jeník.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  15:29

    « Re: brava 1,8 ELX

    Jsou to prezitky davnych dob, ze Fiat je rezaty uz na prospektu. V soucasne dobe jsou na tom Fiaty jako jina auta. Pokud by to mel byt F127 taky bych asi zrazoval... Ale i treba Una - maji-li dobre udelane dutiny jsou OK. Kazdopadne je asi fiat jednim z aut s nejmensimi naklady na opravy a udrzbu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  15:24

    « Re: dotaz Croma

    Je asi 20 typu bylo by dobre rict jaka by to mela byt.
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  14:21

    « brava 1,8 ELX

    Přátelé, prosim o radu, ne kecy
    mohu koupit Fiat Brava 1,8 ELX r. v. 10/97, najeto 18000 km,klima, vyhř. sedačky,taž. zařízení, kompletní zimní obutí, zlatá metalíza, ve velmi dobrém stavu za 315.000 Kč. Nemám zkušenosti s Fiaty, každý mne z toho zrazuje.
    Co Vy na to?? diky
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 10.03.99  13:40

    « Tipo 1.6

    Známý co má autoservis na Fiaty si dovezl z německa Tipo 1.6(1xOHC)r.v.91 se 241 t.km na tachometru, včetně servisní knížky.Docela mě překvapilo, že motor ještě neprodělal nějakou opravu, pouze byla vyměněna vodní pumpa a tesnění pod hlavou, rozvod.řemen 3x. Vůz jezdil na pravidelné prohlídky po 15t.km. Ještě jsem zapoměl dodat, že se jednalo o služební auto. V současné době ho využívá na cestu do práce a prý není potřeba dolévat olej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  09:15

    « Re: hv

    promin precetl jsem si ten muj prizpevek. vytratilo se mi tam "a". staci ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    10.03.99  08:13

    « Re: hv

    V příspěvku je napsáno hrozně vysoký - nic víc, nic míň ;-)

    Na druhou stranu musím uznat, že ta kola (rozměr) asi nejsou originál z výroby. Ale v techničáku zapsána jsou! Mám jich tam zapsáno mnohem víc - z hlavy si to ale nepamatuji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.03.99  16:23

    « dotaz

    Chtel bych si koupit Fiat Croma. Mohli byste mi nekdo rict, jakou ma spotrebu a kolik stoji nahradni dily ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.03.99  16:13

    « Re: hv

    nikdo neřikal DĚSNĚ. ja říkal že je to na tipo vysoký. nic víc, nic míň.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.03.99  15:34

    « Re: mario - pneumatiky

    Jestli to dobře chápu, tak 117 - 111 = 6 mm = děsně vysoký? Viz příspěvek: HV-odpoved
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.99  14:35

    « Re: mario - pneumatiky

    Díky za vysvětlení, jsem zase vo kapánek chytřejší, Mário.
  • 00 Reagovat !

    foto

    05.03.99  13:28

    « mario - pneumatiky

    195/60 - vyska 60% z 195 to je 117, 185/60 - vyska 60% z 185 to je 111 a ted mi rekni co je vic?????
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.99  13:26

    « Re: HV - odpoved

    Tak to bys ale shledávat měl. V označení pneumatik totiž 195/60 znamená šířku pneumatiky 195 mm a výšku pneumatiky (bočnice) 60% z šířky. Není-li uvedeno žádné číslo (např. 165 R13) pak je poměr 82%. Zdar Harouš.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    05.03.99  13:04

    « Re: HV - odpoved

    To: Crowbar,
    pokud se bavíme o pneumatikách neshledávám žádný důvod, proč by Tipo mělo být "vysoký" s pneu 195/60/14 oproti 185/60/14. Rozměr 195; 185 přeci označuje šířku pneumatiky a nikoliv výšku, když tak "široký", Čau.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.03.99  18:12

    « Re: Otácky

    Jde prece o spotrebu, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    03.03.99  16:07

    « Re: Otácky

    hlavni zasada je, ze otackomer nesmi jit za roh. co to je za blby otazky?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…