FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.09.03  08:44

    « Re: FIAT Club ?

    Jo, Sport Coupé je holt víc "sport". Tohle bylo 3P r.76, postavené na dokladech SC r.74. To bylo teda něco, dávat to dokupy, shnilotina jedna. Půlky podlah, půlky dveří... dneska bych se do toho asi už nepustil - leda bych se hodně nudil. Výsledek byl sice super, ale nevím, jestli za to ta práce stojí... Nedávno mě sice napadlo, že bych si mohl dát dohromady ještě jedno, tentokrát opravdu SC, ale po tom, co jsem si byl prohlédnout pár potenciálních "polotovarů", mě to zas rychle přešlo. Tak neuvěřitelně sprasené a dobité slepence, to se nevidí, co s tím ti lidé dokázali udělat - prahy z montážní pěny byly asi to nejmenší :-( Kastle je u tohodle bohužel základ, a ta nebyla použitelná ani rozumně opravitelná u žádného z nich... Holt, kdo má tohle auto pěkné, buď je má schované, a nebo za něj chce ranec, klasika...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.09.03  15:48

    « Re: FIAT Club ?

    Další fotky 3P-čka bys mohl najít asi i na fiat127.okruhy.cz. Na jarním srazu v Piešťanech jedno 3P bylo. mě osobně se tolik nelíbí, jako klasické Sport Coupé, ale proti gustu žádný dišputát ;-) O 3P mám v zásobě i článek na Encyklopedii, ale kdy se k němu dostanu, to je ve hvězdách...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.09.03  09:38

    « Re: FIAT Club ?

    Nadšenec: dík. Moc toho tam nemají, ale aspoň jsem zjistil, že loni bylo na srazu 9 těch X1/9-tek...
    Jinak, máš opravdu pěkné stránky! Dokonce jsem i zamáčkl slzu v oku, když jsem mezi modely našel i svůj bývalý F128 3P (byť v jiné barvě). Těch tu taky zrovna moc nejezdí...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.03  18:17

    « Re: FIAT Club ?

    oddie: Jsou, už měli 2 srazy. Ten letošní byl zřejmě větší, protože byl společný s holandským Fiat X1/9 klubem. Pořadatelem byl pan Novosad - další info jsou na [odkaz] Stránky nejsou sice nejčastěji aktualizovány, ale info o srazech se vždy objeví s doatatečným předstihem... Jinak klub X 1/9 je jeden z těch, který se vždycky ozve, když pořádá sraz, takže na něj je vždy upozornění i na fiat.mysteria.cz Další jednotlivé kousky se pak objevují po různých srazech, např. v již zmiňovaných Poděbradech.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.09.03  14:42

    « Re: FIAT Club ?

    Nadšenec: v ČR je nějakej klub sdružující X1/9-ky? To by mě docela zajímalo... A nebo je vždycky tak jedna v rámci nějakého místního klubu? Tohle vozítko se tu zrovna moc nevidí, jestli jsem tu zatím potkal dvě tři, s ČR SPZ (a to ještě byla jedna na veteránských), tak moc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.09.03  14:24

    « Re: FIAT Club ?

    hm to je treba zmenit :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.09.03  19:58

    « Re: FIAT Club ?

    Díky za pochvalu ;-) Diskusní fóra samozřejmě u každého modelu jsou. Vzhledem k tomu, že stránky jsou spíše koncipovány jako rozcestník na jednotlivé typy, je podle mě nejlepší se po případných podrobnostech, srazech a dalších věcech pídit přímo u fan clubů jednotl. typů. Odkazy jsou většinou řazeny tak, že ten nejaktivnější klub bývá na prvním místě (ale není to skalní pravidlo).
    Vytvoření Fiat klubu by byla spousta práce, i když si myslím, že po pár letech by se dostavil úspěch. vzhledem k tomu, že osobně nevím, co bude za půl roku, zatím se do takové věci nehodlám pouštět. Myslím si, že je to spíše úkol pro oficiálního dovozce, který by si tímto způsobem hýčkal své fanoušky a potenciální zákazníky nových vozů. Jak jsem ale já poznal Fiat ČR, něčeho takového se od nich nenadějeme... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.09.03  01:02

    « Re: FIAT Club ?

    super stranky !
    Zase jsem o neco chytrejsi. Ta historie nema chybu. Kde jste hledali ty informace?
    Jde spise o to zalozit poradne www - coz vy mate a pak uz jen diskuzni forum ( alespon podle modelu )- to je zaklad a sirit www po netu.
    cu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.09.03  15:04

    « Re: FIAT Club ?

    Dobrá idea, ale nevím, jestli se Ti to podaří ;-) Mě se zatim povedlo jen oslovit pár webmasterů různých typů, aby mě informovali o svých srazech, na které pak na stránkách upozorňuji. Úspěch typuju tak na 30%, ale ani to podle mne není špatné.
    Jinak o takový větší sraz pokouší Fiat klub Praha 20. září. Problém je ale v tom, že tyto kluby většinou nestojí o auta, vystačí si sami se svými vetrány, což je pochopitelné, že sraz slouží spíše jako pokec, což se lépe uspořádá v menším počtu. Jedná se hlavně např. o srazy Fiatů 500 a 600, X 1/9, 127 (a 128), minisraz 125 a pak Poděbradské setkání italských vozů na jaře... Z těch novějších jste měli sraz, co vím jen vy S uny Turbo z turbo.wz.cz a pak lidi z fiatbravo.wz.cz Bravy/Bravami
    Tímto bych chtěl všechny požádat: kdybyste se kdokoli rozhodli nějaký sraz pořádat, dejte mi prosím vědět. Díky moc, Martin. [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.09.03  09:19

    « FIAT Club ?

    asi neexistuje ten , co by sdruzoval Fiaty z cele CR ,ze ? Tech oblastnich je malo .
    To ma tak malo lidi Fiata ? :-)
    Co se dohodnout a zalozit jeden megaclub Fiat ?
    www.turbo.wz.cz - stranky o Fiat Uno T+ diskuze
    www.turbom.wz.cz - Uno Turbo + videa + foto
  • « 00 Reagovat !

    foto

    25.08.03  15:13

    « Re: F-Stilo

    Si z nas delas halo ne? Se podivej primo do fora FIAT Stilo, ale mozna je ti to malo :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.08.03  14:10

    « F-Stilo

    Máte někdo Fiat Stilo?Hoďte nějaké info jak to jezdí,spotřeba atd..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    15.08.03  19:20

    « Re: http://punto.wz.cz/

    Motor sem uz doplnil a fotky posli e-mail je na strankach a dam jej i sem Fiat.Punto@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 15.08.03  13:06

    « Re: Jak tomu rozumět?

    Adyn: prostě jsem tam zapoměl udat "v" ČR. Jinak když je nebouraný tak je prostě nebouraný...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.08.03  09:57

    « Re: http://punto.wz.cz/

    Posilal jsem ti mejla ohledně chybějícího motoru 1.2 16V (63 kW/86 k) v první generaci Punta. Tenhle motor tam mám a je to paráda. Jinak nějaký fotky poslat můžu. Někam na tvůj mail nebo na stránkách?
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.08.03  21:43

    « http://punto.wz.cz/

    Nove fotky vasich milacku !!! Prispejte i vy !
  • « 00 Reagovat !

    foto Adyn

    Adyn 11.08.03  14:15

    « Jak tomu rozumět?

    To Jarous: Když někto uvede že prodává auto nebourané, znamená to dle tvé logiky že je nebourané v ČR???
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 11.08.03  13:37

    « Bez nadpisu

    1. majitel jsem v ČR,celkově 2.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.08.03  09:19

    « Re:

    Jarous: No ja jen ze jsi rikal, ze jsi 1. majitel...
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 08.08.03  19:56

    « Bez nadpisu

    Nový jsem to nekupoval, mám ho cca 2,5 roku a dovezl mi ho známý z německa...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…