FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    26.04.99  07:58

    « Re: Fiat Croma

    Fiat Croma a super auto??? Jsi upad ne?
  • 00 Reagovat !

    foto

    25.04.99  21:54

    « Fiat Croma

    Mame Fiata Cromu a podle me je to SUPER auto co vy na to?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    19.04.99  16:55

    « Re: Nove Punto

    Vlastním FIAT 850. Stáří 30let, stav na svůj věk vyníkající, po GO motoru a karoserie. Není to PUNTO, ale mám to autíčko rád. Italům se poved, hlavně po stránce motoru.
    Zdar.
  • 00 Reagovat !

    foto

    19.04.99  11:17

    « Nove Punto

    Chtel bych se zeptat na adresu,na ktere je ke shlednuti novy Fiat Punto (tusim to tady uz jednou bylo...) Diky
    Dan
  • 00 Reagovat !

    foto

    16.04.99  13:11

    « Punto

    Prodám volant s Airbagem na Fiat Punto !!! Má-li
    někdo zájem, nechte vzkaz tady !!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.04.99  12:44

    « Re: Staticka elektrina

    O tom bych mohl vyprávět! Zjistil jsem, že hodně záleží na tom, jaké máš potahy na sedadlech (materiál) a také co máš na sobě - umělotina/bavlna. Jistou roli také hraje asi počasí - především vlhkost vzduchu, čím vyšší tím menší pravděpodobnost, že se nabiješ.




    Ten zemnící pásek jsem chtěl přidělat na Tipo, ale nakonec jsem jej dal na Š125 - ta mě kopala ještě víc. Ale stejně to nepomohlo. Pomohla až výměna potahů. Když jsem sundával ty staré, tak to úplně praskalo a vlasy se mi ježily na hlavě. Ale od té doby, co jsou tam nové, tak jsem nedostal ani jeden výboj!
  • 00 Reagovat !

    foto

    14.04.99  09:49

    « Staticka elektrina

    Máte někdo zkušenosti se zemnícími pásky - funguje to ? Jakmile chci vystoupit, tak mi to auto dá ránu .....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    13.04.99  12:05

    « Re: FIAT UNO 1.5 i.e.

    Česká "recenze" Fiatu Uno (a dalších aut) je na [odkaz]



    Tam je uvedeno, že antikorozní úprava karoserie byla prováděna od r. 1989.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 13.04.99  11:44

    « Re: FIAT UNO 1.5 i.e.

    Pozinkovanou karoserii Una nikdy neměli, pouze model LOGO měl pozinkovanou přední a zadní kapotu.Čau Jarous
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 12.04.99  13:43

    « Re: Formula UNO 75iesx

    Já mám el. v pohodě, mně odešel brzdový válec, na vrakáči byl za 500. Pak mi zrezavělo nalévací hrdlo do nádrže, rez do ni napadal a od té doby ucpává vše co potká, takže pořád čistím 1. palivový filtr. Mám ho 2.5 roku, najel jsem s ním cca 36000 v pohodě. Mám verzi s MPi Bosch Jetronic r.v. 1987, výce se prý vyráběly MonoJetroniky. Mně udělá i více než 170km/h, když jsou podmínky. Spotřeba v průměru 6.8-7.2, nejlepší 5.6, nejhorší 8.
  • 00 Reagovat !

    foto

    12.04.99  12:06

    « Formula UNO 75iesx

    Tak ještě jednou. Zajímá mně jaké závady mněl kdo na tomto autě. Já mněl potíže s elektikou . Hlavně zemně !!! To byl hrob .Obvzlášt když mám el stahování oken . Tak bacha . Pokud vám to taky taky blbne ja to blbnulo mně tak zkontrolujte oba přední ukostřovací spoje (to je pro světla)a hlavně největší lahůdku to je hlavní ukostřovací spoj pod baterkou ( to je pro celý auto). Nedá se tam skoro dostat. Tím zmizely všechny závady na elektrice.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.04.99  11:43

    « Re: FIAT UNO 1.5 i.e.

    Zdraví všechny fandy FIATů , ale především majitele Fiatů UNO . Tak abych jse dostal k tomu co jsem chtěl . Tak UNO 75ie má pohotov. hm. 890kg
    Co týká spotřeby tak minulé léto jsem jel na dovču do jižních čech se spotřebou tak 6.3l na 100 což je slušný na to jak jsem byl napakovanej . Pokud to cesta dovolovala tak jsem jel.(110-130km/h).
    Horší je to na pojížděčky po městě kdy se motor sotva ohřeje (v zimně)tak to je tak za 9l/100km
    Mám doma UNO 75iesx.Lepší výbava. interiér v hnědý manšestr , el. okna , digital palubka,přední maska se čtyřmi světly . Co jsem zatím jel nejrychleji tak to bylo 150km/h ale neřeknu kde.Vono je to vlasně jedno (ale dálnice to nebyla).Co mi nejvíce vadí je koroze . Snažím jse s tím bojovat jak jen to jde . Zajímalo by mně jesli UNA někdy mněla pozink. karosérii .(jestli od 90 roku kdy začly LOGA , to jse mi zatím nepodařílo zjistit). Tak zatím konec abych jse tu dlouho nev....
    Mám přiravevé své int. stránky pro fandy fiatů uno . až je nainstaluju tak se určitě ozvu
  • 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 10.04.99  16:09

    « FIAT UNO 1.5 i.e.

    Máte někdo zkušenosti s tímto autem ? V katalogu jsem našel, že váží jen 775kg, má 75HP, z 0-100 za 11s, průměrná spotřeba 7l naturalu max. rychlost 172km/h. Nemáte někdo další informace ?
    S pozdravem všem fiatistům.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 09.04.99  11:25

    « Bravo a Brava

    Dle hodnocení německé DEKRY jsou ve spolehlivosti na špici své třídy,89,5% všech vozů do tří let stáří byly bez jediné závady!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.04.99  07:55

    « Re: Tipo DGT

    mam cele elektricke schema na tipo DGT. jestli chces muzu poslat faxem, nebo emailem: av.empetek@email.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  16:06

    « Re: protiskluzová podložka RESP: MODRE ZAROVKY

    Musim potvrdit, ze podlozka je prima, ale me jde ted o ty modre zarovky. Nemuzu se dostat na tebou uvedenou adresu. Nevite nekdo, jestli se prodavaji taky s kulatou patici na Fiaty ? A ve 100 W provedeni ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  14:56

    « Add "modre zarovky"

    Sam jsem si je objednal (H4 Cool blue) a krome modreho skla jsem si na nich nic modryho nevsimnul. Sviti lehce belejsim svetlem nez klasicky H4 = nejsou tolik zluty. Ale nekdo se tu rozplyval, jak sviti super modre- ani nahodou. Vlasta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  12:51

    « Re: protiskluzová podložka

    Protiskluzová podložka, to je dost dobra vec.
    Nemam v aute (Punto) HANDFREE na mobil a tak ho vozim v popelniku, protoze jsem nekurak.
    Na palubovce se neda nic polozit, pokud je auto v pohybu. Rad bych vice informaci. Nabizim informace, kde si obednat "modre zarovky" pro lepsi efekt [odkaz]
    Chtel bych timto rozpoutat kampan "NABIDNETE SVE ODKAZY A ADRESY NA DOPLNKY"
    ....Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.04.99  12:23

    « Tipo DGT

    Nemáte někdo schéma zapojení přístrojovky v Tipu DGT ?? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    02.04.99  12:45

    « Re: 1.4 T

    Tady to by Ti mělo stačit :o) !!!
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…