FIAT - CLUB

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FIAT

  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  12:21

    « Re: olej pro Tipo

    Jo ještě jsem zapoměl. Golf je benzín 1.4l. Českým olejům moc nedůvěřuji, ty jsou asi opravdu jen do českých aut.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  12:18

    « Re: olej pro Tipo

    No v současné době mám Mitsubishi 3000GT olej Mobil, ale nevím typ, je tam z výroby. Ale moje holka má Golfa IV a tam jsme teď nalili olej Fina 5W50. Vynikající olej, auto jede úplně jinak, řekl bych, že znatelně. Doporučuji. Dá se nalít a bohatě stačí i 10W40, ten je taky sqělej.
  • 00 Reagovat !

    foto

    22.07.99  12:03

    « olej pro Tipo

    Vlastním Tipo 1,6 1*ohc r.v. 93 a po zkušenostech s českými oleji z práce jsem se rozhodl použít M 7 ADS IV Trysk super turbo, který splňuje normy udávané FIATem (SAE,API)pro Tipo,je to mineráll.Při výměně se mi zdálo ,že trvalo dost dlouho než zhasla kontrolka mazání. Také se mi stalo ,že i když je v motoru oleje dostatek,tak při opravdu razantním průjezdu velmi ostré zatáčky nebo křižovatky se kontrolka rozsvítila.Co vy na to? Jaké používáte oleje?
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 22.07.99  08:03

    « PUNTO II

    Super fotky,včetně interiéru jsou na této adrese:
    [odkaz] shlédnutí těchto fotek jsem konstatoval - kam se na to hrabe PUNTO I.Staré Punto se mi líbí, ale tohle je super!
  • « 00 Reagovat !

    foto petous

    petous 21.07.99  14:14

    « Re: Taky jste si toho všimli...

    Mám stejný problém. Také jsem nikde nenašel přesná technická data - hmotnosti, akcelerace, Vmax atd. Fotky interiéru snad ani na internetu nejsou. Mám jednu mizernou + jednu fotku palubovky zřejmě z nejvyšší verze. Jinak mě se líbí mnohem víc než staré punto.
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 21.07.99  08:04

    « Taky jste si toho všimli...

    U nového Punta 3 a 5 dvéřového jsou společná jen přední světla a zpětná zrcátka,jinak ostatní díly jsou odlišné.Je to vidět při pohledu,jak z boku,zepředu i zezadu,mě osobně se více líbí 5.dvéřová verze.Na www.autobild.de je krátký test.Mj. mě zaujala pasáž týkající se zpracování interiéru s nápisem "konečně pořádek".Uvádí se tam,že v interiéru jsou použity kvalitní plasty a 26 odkládacích míst!, atd. Nikde jsem ale nenašel nějaké slušné fotky interiéru,kdyby jste někdo věděl o nějakých stránkách,dejte vědět.Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.07.99  06:52

    « Re: punto kitcar - foto

    Tak Fia»áci, co mu říkáte?
  • 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  10:13

    « Fiat Ritmo 1,9TD

    Sháním toto vozítko ve stavu bez dokladů, případně jen proclený, na přestavbu. Nebo kdo doveze. PTD
  • « 00 Reagovat !

    foto

    20.07.99  10:03

    « Re: Nové Punto

    Mě osobně se to nové Punto vůbec nelíbí. Jsem docela zvědav, jak se bude prodávat.......
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 20.07.99  08:41

    « Nové Punto

    Mělo by se začít prodávat od 11.září, jsem zvědavý,zda budou příznivé ceny.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    14.07.99  09:01

    « Re: tipo

    S rodiči vlastním Tipo 1.6ie/66 kW (2xOHC) r.90. Nejlepší spotřeba byla asi na 200 km trati (v létě) a to 7,3 l/100 km. Jinak převažují 10 km jízdy z vesnice do města (+ jízda po městě) - asi 9 l. V zimě to vyšplhá i na 10,5 l. Dlouhodobý průměr je tak 8,5 l. Rozhodně to není ekonomické "vozítko".


    Pozn.: Máme tam širší pneu (195/60 R14) a ty se na té spotřebě asi taky negativně podílí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.99  15:09

    « tipo

    Můžete mi někdo napsat, s jakou spotřebou mám přibližně počítat u Tipa 1.6i (1990)?
  • 00 Reagovat !

    foto

    13.07.99  14:11

    « punto kitcar

    kdo se zajimate o motorsport tak bude urcite zajimava zpravicka ze na Rally San Remo 99 se objevi nove soutezni auto Fiat Punto KitCar.
  • 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 13.07.99  13:29

    « Nové PUNTO

    Tak Fiat konečně oficiálně představil nový model Punta,už jsem zvědavý na pohled "in natura".
    www.fiatpunto.com
  • « 00 Reagovat !

    foto

    12.07.99  11:36

    « Re: Fiat 131-diferencial

    Dakujem uz je vsetko OK. Cez tyzden som si pozical dielnu s velkym heverom, zhodil kardan a zistil som na zadnom kardanovom krizi su dve lozika uplne suche! a tym padom je v jednej osi stuhnuty. Po vycisteni a namazani sa hluk aj vybracie stratili. ( Zverte auto odbornikom - co si clovek nespravi sam asi mat nebude )
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 11.07.99  11:06

    « Re: benzín nebo diesel ?

    Jestli ti můžu poradit,hlavně se vyvaruj dieselového motoru 1,3.
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.07.99  10:17

    « benzín nebo diesel ?

    Rád bych se zeptal lidí, co maj zkušenosti s Fiatama, co říkají na Uno diesela nebo turbodiesela. Puvodne jsem chtel kupovat Uno 1.4 Tie, ale jak tak sleduju vyvoj cen benzinu, tak mi prijde naftak vyhodnejsi, zvlast, kdyz mam moznost mit naftu po 12-15 Kc za litr...
  • « 00 Reagovat !

    foto JTF

    JTF 09.07.99  08:47

    « Re: Regata

    To Tvůj taťka má opravdu štěstí,minulý týden kluci dovezli z německa Regatu 75CL i.e. r.v. 8/88,je zajímavě ohnilá,pravá strana je netknutá,zato levá je pěkně chycená,je pravda že docela jede,ale jinak...Prodávaj jí za nějakých 18t.kč proclenou.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.07.99  06:05

    « Re: Regata

    Můj táta má asi 2 roky regatu 90Sie . Je to 1.6 jednobodová stříkačka.Jedinou závadu mněl s elektrickým ovládáním topení.V servisech jsi s tím pěkně zamotali "kebule".Jinak jezdí solidně,trochu trvdčí podvozek ale za to sedí.
    Vnitřní prostor je opravdu velký ,ale tatíka zajímal spíše velký kufr.Má ročník 88 a je to dotažený z německa . Je opravdu v perfektním stavu
    ,bez koroze,s krásným lakem (originál!!!)V lepším stavu jsem Regatu na silnici nepotkal.Je to asi štěstí na kup.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.07.99  20:04

    « Viva FIAT 132A

    Nechci vam kazit debatu, ale musim říct, že nejlepši FIAT je 132A 2000. Jednoho mam doma, rok výroby 1978, dvoulitr, 2 x OHC, v kůži, elektrické stahovaní okynek. LPG-upgrade ...
    Neznam lepsi auto ! Kufr jak kr...a. Motor šlape jak hodinky a každý se vám na silnici uhýbá, když vidí, jak se na něj * 150 kilometrovou rychlostí něco podobné tanku.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…